Eşleşmemiş

Profesyonel LED TV

  Profesyonel LED TV

  Hastalarınız için inanılmaz fonksiyonellik

  Bu enerji tasarruflu LED TV ile özel Healthcare TV'lerin avantajlarından yararlanın. Hastalarınıza ücretli içerik sunun, bilgi sayfaları aracılığıyla bilgi verin ve zahmetsiz kurulum ve kontrol için en yeni uzaktan kurulum teknolojisini kullanın Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Hastalarınız için inanılmaz fonksiyonellik

Akıllı bilgi sayfaları ile

 • Göz alıcı kontrasta sahip görüntüler için LED TV

  Göz alıcı kontrasta sahip görüntüler için LED TV

  LED arka ışık sayesinde yüksek parlaklığın, inanılmaz kontrastın ve canlı renklerin tadını düşük güç tüketimi ve güzel çizgilerle çıkarabilirsiniz.

 • Sürekli gelir sağlamak için MyChoice uyumludur

  Sürekli gelir sağlamak için MyChoice uyumludur

  MyChoice, konuklarınıza özel TV kanalları sunmanın basit ve düşük maliyetli bir yoludur. Aynı zamanda, başlangıçtaki TV yatırımınızı amorti eden ek gelir kaynağı da yaratmaktadır.

 • Uzaktan kolay kurulum ve bakım için SmartInstall

  Uzaktan kolay kurulum ve bakım için SmartInstall

  SmartInstall TV'lerinizin kurulumunu ve bakımını kolaylaştırır. Kullanımı kolay web aracı sayesinde odalara gitmeden TV'lerinizi uzaktan yapılandırabilir ve kurabilirsiniz! Bu işlem zaman kazandırır ve ziyaretçileriniz rahatsız edilmez. İster otel bilgi sayfalarını güncelleyin, ister yeni kanallar kurun; SmartInstall tüm ihtiyaçlarınızı halleder.

 • Markalı, interaktif sağlık bilgi sayfaları için SmartInfo

  Markalı, interaktif sağlık bilgi sayfaları için SmartInfo

  SmartInfo, hastane ve sağlık bilgilerini hastalarınıza kolaylıkla sunmanızı sağlar. TV İntranet'e ya da İnternet'e bağlı olmasa bile hastalarınız bu etkileşimli hastane web sayfasına erişebilir. Bilgileri düzenli olarak değiştirebilir ve kolaylıkla hastalarınızın en güncel bilgilerden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

 • Etkileşimli sistemler için Serial Xpress Protocol Easy

  Etkileşimli sistemler için Serial Xpress Protocol Easy

  TV, Serial Xpress Protocol Easy ile tüm önde gelen etkileşimli sistem sağlayıcıların harici dekoderlerine ve set üstü kutularına bağlanabilir.

 • Sağlık kuruluşları için tasarlanan beyaz uzaktan kumanda dahil

  Bu TV sağlık kuruluşlarında kullanım için özel olarak tasarlanmış, şık bir beyaz uzaktan kumanda ile birlikte gelir. Sert yüzeyi ve yumuşak arka kısmı sayesinde bu kumanda kolaylıkla temizlenebilir ve dezenfekte edilebilir. Bunun yanı sıra düşük pil kontrolü ve hırsızlık korumalı pil seçenekleri etkili hastane faaliyetlerine katkı sağlar.

 • Eksiksiz Otel, Hastane ve Hapishane Modları

  Bir oturma odasına kıyasla çok daha fazla işleve ihtiyaç duyulan ortamlarda profesyonel kullanım için gerekli tüm özellikler bu TV'de. Ses seviyesi ve menü kilitleme, titiz malzeme testleri, enerji tasarrufu, hırsızlık önleyici uzaktan kumandalar ve çok özel Hastane ve Hapishane özellikleri bu TV'leri niş pazar uygulamaları için ideal kılıyor.

 • Çoklu uzaktan kumanda diğer TV'lerle parazit yapmaz

  Çoklu uzaktan kumanda özelliği her bir kumandanın yalnızca bir TV'yi çalıştırmasını sağlar. Aynı odada en fazla 14 tane TV bulunsa bile uzaktan kumandalar karşılıklı parazit yapmaz.

 • Sağlık sektörü için optimize edilmiş hemşire çağırma özelliği

  Hemşire çağırma sistemi uyumluluğu Philips Sağlık TV'lerini kullanıcı/hasta için eğlence seçenekleri sağlamanın yanı sıra acil sağlık durumlarında kullanışlı erişim sağlayan, son derece entegre bir araç haline getirir.

 • Kişisel dinleme için ek kulaklık bağlantısı

  Bu hoparlör sisteminde ek kulaklık bağlantısı bulunmaktadır. Dilediğinizde kulaklığınızı bağlayarak daha kişisel bir dinleme deneyimi elde edebilirsiniz.

 • Joystick kumanda kilidi ile izinsiz kullanımı önleyin

  Yönetici joystick kumanda kilidini devre dışı bırakarak veya etkinleştirerek TV'nin joystick ile izinsiz olarak kullanılmasını önleyebilir ve otel sahiplerini ek yüklerden kurtarabilir.

 • Çevre dostu tasarım ve ateşe dayanıklı muhafaza

  Sürdürülebilirlik, Philips'in iş yapma yönteminin bütünleşmiş bir parçasıdır. Philips TV'ler, daha düşük güç tüketimi, tehlikeli maddelerin ortadan kaldırılması, daha düşük ağırlık, daha etkili ambalajlama ve daha iyi dönüştürülebilirlik sayesinde çevreye verilen toplam zararı minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan EcoDesign ilkelerimize uygun olarak tasarlanır ve üretilir. Philips TV'lerde ayrıca ateşe dayanıklı malzemeden yapılmış özel bir muhafaza bulunmaktadır. Acil yangın servisleri tarafından gerçekleştirilen bağımsız testler göstermiştir ki TV'ler kimi zaman harici kaynakların neden olduğu yangınları şiddetlendirirken, Philips TV'ler yangına katkıda bulunmamaktadırlar.

 • Düşük güç tüketimi

  Philips TV'ler güç tüketimini minimum düzeye indirmek üzere tasarlanmışlardır. Bu sadece çevresel etkileri azaltmakla kalmaz, aynı zamanda kullanım maliyetlerini de düşürür.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Özelliklerin mevcudiyeti entegratör tarafından seçilen uygulamaya bağlıdır.
 • Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçülmüştür. Gerçek enerji tüketimi, televizyonun nasıl kullanıldığına bağlıdır.
 • Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: