NVIDIA G-SYNC™ teknolojili LCD monitör

  NVIDIA G-SYNC™ teknolojili LCD monitör

  Yaşayacağınız en sorunsuz ve hızlı oyun deneyimi

  Rekabete daha önce hiç olmadığı gibi hakim olun. NVIDIA G-SYNC™ teknolojisi bulunan Philips 27 inç 272G5DYEB oyun monitörü oyunların takılmasını önlüyor ve şimdiye kadarki en sorunsuz ve hızlı oyun deneyimini sunuyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Brilliance NVIDIA G-SYNC™ teknolojili LCD monitör

G Line, 144 Hz, 68, 6 cm (27 inç) 272G5DYEB/00 Benzer ürünler bul

Yaşayacağınız en sorunsuz ve hızlı oyun deneyimi

NVIDIA G-SYNC™ teknolojisi

 • Sorunsuz ve hızlı oyun deneyimi için NVIDIA G-SYNC™

  Sorunsuz ve hızlı oyun deneyimi için NVIDIA G-SYNC™

  NVIDIA G-SYNC™ en sorunsuz ve hızlı oyun deneyimini sunan, çığır açan, yeni bir ekran teknolojisidir. G-SYNC™ tarafından sunulan bu devrim niteliğindeki performans, ekran yenileme hızını GeForce GTX destekli bilgisayarınızın GPU'su ile senkronize ederek sağlanmaktadır. Bu sayede ekranın donması gibi sorunlar ortadan kaldırılırken, takılma ve giriş gecikmesi gibi sorunlar en aza indirilir. Sonuç olarak sahneler gecikme olmadan görüntülenir, nesneler daha keskin görünür ve oyun oynarken hiçbir teknik sorun yaşamamanız sağlanır. Böylece, mükemmel görüntü deneyiminin ve ciddi rekabet avantajının tadını çıkarabilirsiniz.

 • Ultra pürüzsüz muhteşem görüntüler için 144 Hz en yüksek yenileme

  Ultra pürüzsüz muhteşem görüntüler için 144 Hz en yüksek yenileme

  Yoğun mücadeleci oyunlar oynayabilirsiniz. Gecikmesiz pürüzsüz görüntülere sahip bir ekran görüntülemek istersiniz. Bu Philips ekranı standart bir ekrandan 2,4x hızlı bir şekilde ekranı saniyede 144 kat genişletebilir. Daha düşük bir erkan hızı düşmanlarınızı ekranınıza farklı noktalardan atlarken görmenize yol açar ve onları hedef alarak vurmanız güçleşir. 144 Hz çerçeve hızı ile düşman hareketini ultra pürüzsüz şekilde gösteren ekranda bu kritik görüntüleri ekranda görüntüleyerek düşmanlarınızı kolayca hedef alabilirsiniz. Ultra düşük veri gecikmesi ve erkan kaldırması ile bu Ekranı mükemmel oyun partnerinizdir

 • SmartResponse: Oyun hızını artıran 1 ms'lik tepki süresi

  SmartResponse: Oyun hızını artıran 1 ms'lik tepki süresi

  SmartResponse, tepki sürelerini hızlı tepki gerektiren oyunlar ve filmler gibi özel uygulama gereksinimlerine göre otomatik olarak ayarlayarak titreşimsiz, aralıksız ve gölgesiz görüntüler üreten özel bir Philips teknolojisidir.

 • Sorunsuz hareketli görüntüler için NVIDIA Ultra Düşük Hareket Bulanıklığı

  Sorunsuz hareketli görüntüler için NVIDIA Ultra Düşük Hareket Bulanıklığı

  NVIDIA Ultra Düşük Hareket Bulanıklığı (ULMB) modu sayesinde hareketli nesneler, 120 Hz gibi yüksek yenileme hızlarında bile normalde olduğundan daha keskin görünür.

 • Gerçekçi oyun deneyimi için NVIDIA 3D Vision Özellikli

  Gerçekçi oyun deneyimi için NVIDIA 3D Vision Özellikli

  Bu Philips oyun monitörü NVIDIA 3D Vision Özelliklidir. Gerçekçi 3D full HD 1080p teknolojisiyle deneyiminizi bir üst boyuta taşıyın. NVIDIA 3D Vision™ 2 gözlük teknolojisiyle* tüm oyunları ve filmleri 3D olarak, en gerçekçi şekilde deneyimleyebileceksiniz. Bu yeni teknoloji, geleneksel 3D teknolojisinin iki katı daha keskin 3D görüntüler sunar. Halihazırda NVIDIA 3D Vision™ Setiyle uyumlu 550'den fazla bilgisayar oyunu bulunmaktadır. *Gerçekçi 3D keyfi için ek NVIDIA 3D Vision 2 seti gereklidir. Lütfen http://store.nvidia.com/ adresini ziyaret edin

 • Mükemmel oyun konforu için SmartErgoBase

  Mükemmel oyun konforu için SmartErgoBase

  SmartErgoBase, ergonomik ekran konforu sunan ve kabloların düzenlenmesini sağlayan bir monitör ayağıdır. Ayağın kullanıcı dostu yüksekliği, yana yatma özelliği, eğilme özelliği ve dönme açısı ayarları monitörün uzun süren bir oyun maratonunun fiziksel gerginliğini azaltacak ve maksimum konforu sağlayacak şekilde konumlandırılması için ayarlanabilir; kablo düzenleme özelliği kablolardan kaynaklanan dağınıklığı azaltır.

 • Maksimum görüntü için DisplayPort bağlantısı

  Maksimum görüntü için DisplayPort bağlantısı

  DisplayPort, herhangi bir dönüştürme olmaksızın PC'den Monitöre dijital bağlantı sağlar. DVI standardından daha yüksek özellikleriyle 15 metreye kadar olan kabloları ve 10,8 Gbps/sn veri aktarımını destekler. Bu yüksek performans ve sıfır gecikme süresiyle, en hızlı görüntülemeyi ve en yüksek yenileme hızlarını elde edersiniz: DisplayPort sadece genel ofis ve ev kullanımı için değil, zorlu oyunlar ve filmler, video düzenleme ve çok daha fazlası için de en iyi seçimdir. Çeşitli adaptörlerin kullanımıyla cihazlar arasında uyumluluk da sağlanır.

 • Süper Hızlı USB 3.0 hub'ı, hızlı veri transferi sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlar

  Süper Hızlı USB 3.0, 5,0 gbit/sn aktarım oranı ile USB 2.0 standardından yaklaşık 10 kat daha hızlıdır ve veri aktarım süresini önemli ölçüde kısaltarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.Daha fazla bant genişliği, süper hızlı aktarım oranları, daha iyi güç yönetimi ve genel olarak daha iyi performans sunan en son küresel standart USB 3.0, yüksek kapasiteli depolama cihazlarını kullanmanızı sağlar. Sync-N-Go teknolojisi sayesinde asla bant genişliğinin boşalmasını beklemek zorunda kalmazsınız. Geriye dönük uyumluluğa sahip olduğu için USB 2.0 cihazlara yaptığınız yatırımlar korunur.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Bilgisayarınızdaki işletim sisteminin Windows 7 veya üzeri olduğundan emin olun. Grafik kartı ise NVidia GeForce GTX650 Ti Boost CPU veya üzeri ve son sürücüye güncellenmiş olmalıdır.
 • G-Sync modu, ULMB modu ve 3D Vision modu aynı anda kullanılamaz. Bu modlardan biri etkinse diğer ikisinin devre dışı olması gerekir.
 • ULMB sadece 85 Hz, 100 Hz ve 120 Hz sinyallerinde etkindir. 3D Vision sadece 100 Hz ve 120 Hz sinyallerinde etkindir.
 • G-SYNC™ özelliği için NVIDIA Graphics ve DisplayPort bağlantısı gereklidir. Lütfen daha fazla bilgi için www.geforce.com/g-sync adresine başvurun.
 • 144 Hz performansıyla ilgili daha fazla soru için lütfen doğrudan kart satıcınıza başvurun.
 • Telif Hakkı 2014 NVIDIA Corporation. NVIDIA, NVIDIA G-SYNC ve 3D Vision; NVIDIA Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerdeki ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır.
 • BATMAN: ARKHAM ORIGINS yazılımı Telif Hakkı 2013 Warner Bros. Entertainment Inc. WB Games Montreal ve Splash Damage tarafından geliştirilmiştir. BATMAN ve tüm karakterler, ayırt edici özellikleri ve ilgili öğeler DC Comics'in ticari markalarıdır. Telif Hakkı 2013. Tüm Hakları Saklıdır.
 • WB GAMES LOGO, WB SHIELD™ ve Telif Hakkı Warner Bros. Entertainment Inc. (s13)

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: