Uzaktan Kumanda

  TV Combo

  Uzaktan Kumanda

  TV'nizin kontrolü yeniden sizde

  1980 yılından sonra üretilen bozulmuş ya da kayıp Philips TV uzaktan kumandaları için ideal yedek uzaktan kumanda (RC5 ve 6).

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

TV'nizin kontrolü yeniden sizde

 • Bozulan Philips TV uzaktan kumandaları için ideal yedek parça

  Philips TV uzaktan kumandanızın kaybolması ya da bozulması durumunda, yerine bu uzaktan kumandayı kullanabilirsiniz. Temel Philips VCR ve DVD fonksiyonları da dahil olmak üzere tüm Philips TV fonksiyonlarını içerir. Tuşların üzerinde orijinal uzaktan kumanda ile aynı işaretler bulunduğundan, kolayca alışabilirsiniz.

 • Philips VCR ve DVD'lerin temel fonksiyonlarını da kontrol edebilir

  Philips DVD ya da VCR cihazınızda film izlemek istediğinizde uzaktan kumanda değiştirmenize gerek yok. Bu uzaktan kumanda oynatma, durdurma, duraklatma, ileriye/geriye alma, kaydetme ve zamanlayıcı gibi temel fonksiyonları kontrol edebilir. TV-VCR ya da TV-DVD birleşik setleri için de mükemmel bir çözüm.

 • Shift tuşu ile tuşların ikincil işlevlerine erişebilirsiniz

  Shift tuşu sayesinde her tuşun iki fonksiyonu bulunmaktadır, bu da evrensel uzaktan kumandanızın çok yönlülüğünü ikiye katlar.

 • Kurulum ve teletekst gibi fonksiyonlara hızlı menü erişimi

  Kurulum menüsü ve teletekst gibi önemli fonksiyonlar açıkça belirtilmiştir, kendine ait tuşlara sahiptir ve donanımınızın çalıştırılmasını kolaylaştırır.

 • Anında zaplayabilmeniz için piller de birlikte verilir

  Ayrıca pil satın almanız gerekmez. Böylece, yeni evrensel uzaktan kumandayı, paketten çıkar çıkmaz hemen kullanabilirsiniz!

 • Soru sormak veya yardım almak için URC servis hattımızı arayın

  Evrensel uzaktan kumandanızla ilgili bir sorununuz veya sorunuz varsa veya asıl uzaktan kumandanızdaki bir fonksiyon tuşu kapsamlı dahili kod kitaplığında yoksa, bir çözüm geliştirmek için servis hattını arayın. Haftanın yedi günü size yardıma hazırız.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: