Multimedya Uzaktan Kumandası

  Multimedya Uzaktan Kumandası

  Vista PC'niz için mükemmel genişletme seti!

  Bilgisayarınızın Media Center özelliklerinin kullanımında mükemmel çözüm. Sadece USB dongle cihazını bilgisayarınıza bağlayın; artık bilgisayarınızın TV, DVD ve sabit disk kayıt fonksiyonlarına uzaktan kumanda edebilirsiniz.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Vista PC'niz için mükemmel genişletme seti!

 • PC, TV, STB ve AMP için 4'ü 1 arada uzaktan kumanda

  4'ü 1 arada multimedya uzaktan kumandası; TV, STB, AMP ve MediaCenter bilgisayarınız ile birlikte verilen uzaktan kumandaların yerine kullanabileceğiniz bir uzaktan kumandadır. Uzaktan kumandada, çoğu cihaz markasının IR kodları bulunmaktadır. Uzaktan kumanda kılavuzunda bu kodlar listelenmiştir. Uzaktan kumandayı kurmak için sadece cihazınızın kodunu bulun ve uzaktan kumandaya ekleyin.

 • Birçok cihaz ve markanın kızılötesi kodlarını içeren kapsamlı veritabanı

  Evrensel IR kodu veritabanı, belirli bir uzaktan kumandadaki yerleşik kızılötesi kodları içeren kütüphanedir. Bu özellik, bir uzaktan kumandanın, sinyalleri öğrenmeye gerek kalmadan donanımınızı denetleyebilmesini sağlar. Veritabanından, denetlemek istediğiniz cihazların doğru kodlarını seçerek modeli ya da markası ne olursa olsun piyasadaki tüm ses/görüntü cihazlarının denetimini sağlayabilirsiniz.

 • TV/mönitör kullanarak müzik dosyalarında gezinin

  Kolay gezinme, MediaCenter bilgisayarınızda bulunan ortam dosyaları içinde gezinebilmenizi ve diğer ses/video cihazlarınıza kumanda edebilmenizi sağlayan bir uzaktan kumandadır. Uzaktan kumanda ile birlikte verilen kızılötesi (IR) dongle, MediaCenter bilgisayarınıza bağlanır. Bu dongle üzerinden MediaCenter bilgisayarınızı kontrol edebilir, dosyalarınıza göz atabilir, dosya seçebilir ve istediğiniz cihazda çalabilirsiniz.

 • Microsoft Media Center PC denetimi için kısayol tuşu

  Uzaktan kumanda üzerinde özel Microsoft Media Center bilgisayarı menüsüne erişim sağlayan yeşil, özel bir Microsoft Media Center düğmesi bulunmaktadır.

 • Başka bir uzaktan kumandadan uygun IR kodunu öğrenme

  Öğrenme işlevi, bir uzaktan kumandanın daha sonra kullanmak için başka bir uzaktan kumandadan kızılötesi sinyalleri aldığı ve depoladığı süreçtir. Cihaz kodları yerleşik veritabanında yoksa, bunlar evrensel uzaktan kumanda özgün kumandaya çevrilerek ondan öğrenilebilir

 • Microsoft Vista (Media Center Editions) ile uyumludur

  En sevdiğiniz ortam dosyalarını Microsoft Vista Media Center PC'nizde yürütebilmeniz için, uzaktan kumandanız, birlikte verilen IR dongle'ı kullanarak Vista PC'nizi kontrol etmenizi sağlayan IR kodlarıyla donatılmıştır. PC'nizin ekranını açtıktan sonra yeşil düğmeye bastığınızda, Vista PC'nizin menüsü açılır. Artık, uzaktan kumandanızı kullanarak içerikte gezinebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: