Bluetooth'lu Dijital PhotoFrame

  Bluetooth

  Bluetooth'lu Dijital PhotoFrame

  "..ve seni eskisinden daha fazla seviyorum."

  Tekrar aşık olmaya hazır olun! Bu karşı konulmaz Fotoğraf çerçevesi, Dokunmatik Kontrol ve Bluetooth ile şık bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm önemli anları canlı tutmak için gerçekten gerekli! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Bluetooth'lu Dijital PhotoFrame

20, 3 cm (8"), Multimedya, 4:3 en boy oranı SPF7008/10 Benzer ürünler bul

"..ve seni eskisinden daha fazla seviyorum."

Bluetooth'lu PhotoFrame

 • Canlı ve doğal cilt tonları için imagen Pro

  Eşsiz Philips imagen geliştirme teknolojisi, fotoğraflarınızı otomatik olarak rengi düzeltip en iyi kontrasta ayarlayacak şekilde analiz eder. imagen Pro, daha iyi renk hassasiyeti, renk derinliği ve akıllı kontrast için imagen'deki üç temel unsuru içeren daha gelişmiş bir geliştirme teknolojisidir. En önemlisi, imagen Pro gelişmiş cilt rengi kontrolü, net görüntüler ve hareketsiz görüntüler için çok önemli olan titreşimsiz fotoğraf görüntüleme sunar.

 • Görüntüdeki bozulmaları önleyen optimum 4:3 en-boy oranı

  Philips dijital PhotoFrame, fotoğrafınızı, en iyi görüntüleme deneyimi için 4:3 oranında gösterir.

 • USB veya hafıza kartından otomatik slayt gösterisi

  Fotoğrafları PhotoFrame'inize kopyalayarak harcamak istemediğiniz anlar için; slayt gösterisi herhangi bir USB sürücüden veya hafıza kartından otomatik olarak başlar.

 • PhotoFrame kenarlarındaki dokunmaya duyarlı kontroller

  PhotoFrame'deki dokunmaya duyarlı kontroller, çalışma sırasında anında aydınlatılarak, fotoğraflar, video klipleri ve müzik içinde ilerlemenizi kolaylaştırır. Fotoğraf görüntüleme modunda parmağınızı, yatay dokunma kenarında kaydırarak ekranda gösterilen küçük fotoğraflar arasından yeni fotoğraf seçebilirsiniz.

 • Bluetooth ile cep telefonunuzdan fotoğraf aktarın

  Cep telefonunuzla fotoğraf çekmeyi sevdiğinizi biliyoruz. Artık, bu fotoğrafları herhangi bir ek cihaz veya kablo olmadan Bluetooth ile Philips dijital PhotoFrame'inize aktarabilirsiniz.

 • RadiantColor ile eski anılara yeni bir parlaklık katın

  RadiantColor, tam ekrandan küçük fotoğrafların kenarlarındaki renkleri genişletip siyah çubukları ve en-boy oranı bozulmasını ortadan kaldırarak küçük fotoğrafların en iyi oran olan 4:3 oranında görüntülenmesini sağlayan, özel bir Philips teknolojisidir.

 • Ortam ışığını algılayarak otomatik olarak ışık kısma aracılığıyla güç tasarrufu

  Smart Power Pro, ortam aydınlatmasının durumunu algılayıp PhotoFrame'i açıp kapatarak çevre koruma için enerji tüketimini düşürüp PhotoFrame enerji maliyetinizi üçte birine kadar düşüren bir sensördür. En iyisi de tüm bunların tamamen otomatik olarak yapılıyor olması!

 • Çevre Dostu PhotoFrame

  Philips PhotoFrame, daha düşük güç tüketimi, tehlikeli maddelerin ortadan kaldırılması, daha düşük ağırlık, daha etkili ambalajlama ve daha iyi dönüştürülebilirlik sayesinde çevreye verilen toplam zararı minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan EcoDesign ilkelerimize uygun olarak tasarlanır ve üretilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: