Dijital Fotoğraf Çerçevesi

  Dijital Fotoğraf Çerçevesi

  "...en güzel tatildi!"

  Güzel anlar göz açıp kapayana kadar geçer. Philips Fotoğraf Çerçevesi ile bu mutlu anları yıl boyunca canlı tutun. Şık şekilde tasarlanmış, Dokunmatik Kontrollü bu Fotoğraf Çerçevesi, görüntüleme deneyiminizi her zamankinden daha kolay hale getirir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Dijital Fotoğraf Çerçevesi

20, 3 cm (8"), Multimedya, 4:3 en boy oranı SPF5208/12 Benzer ürünler bul

"...en güzel tatildi!"

Dokunmatik kontrollü Fotoğraf Çerçevesi

 • Canlı ve doğal cilt tonları için imagen Pro

  Eşsiz Philips imagen geliştirme teknolojisi, fotoğraflarınızı otomatik olarak rengi düzeltip en iyi kontrasta ayarlayacak şekilde analiz eder. imagen Pro, daha iyi renk hassasiyeti, renk derinliği ve akıllı kontrast için imagen'deki üç temel unsuru içeren daha gelişmiş bir geliştirme teknolojisidir. En önemlisi, imagen Pro gelişmiş cilt rengi kontrolü, net görüntüler ve hareketsiz görüntüler için çok önemli olan titreşimsiz fotoğraf görüntüleme sunar.

 • Görüntüdeki bozulmaları önleyen optimum 4:3 en-boy oranı

  Philips dijital PhotoFrame, fotoğrafınızı, en iyi görüntüleme deneyimi için 4:3 oranında gösterir.

 • Animasyonlu Saat, saati dinlendirici bir şekilde görüntüler

  Fotoğraf görüntülemeniz gerekmediğinde bu dinlendirici ve renkli saate geçin. Fotoğraf Çerçeveniz anında saate dönüşür. Animasyonlu Saat çocuklar için idealdir ve saati nasıl söyleyeceklerini öğretmek için mükemmel bir araçtır.

 • USB veya hafıza kartından otomatik slayt gösterisi

  Fotoğrafları Fotoğraf Çerçevenize kopyalayarak harcamak istemediğiniz anlar için; slayt gösterisi herhangi bir USB sürücüden veya hafıza kartından otomatik olarak başlar.

 • Fotoğraf Çerçevesi kenarlarındaki dokunmaya duyarlı kontroller

  Fotoğraf Çerçevesindeki dokunmaya duyarlı kontroller, çalışma sırasında anında aydınlatılarak, fotoğraflar, video klipleri ve müzik içinde ilerlemenizi kolaylaştırır. Fotoğraf görüntüleme modunda parmağınızı, yatay dokunma kenarında kaydırarak ekranda gösterilen küçük fotoğraflar arasından yeni fotoğraf seçebilirsiniz.

 • RadiantColor ile eski anılara yeni bir parlaklık katın

  RadiantColor, tam ekrandan küçük fotoğrafların kenarlarındaki renkleri genişletip siyah çubukları ve en-boy oranı bozulmasını ortadan kaldırarak küçük fotoğrafların en iyi oran olan 4:3 oranında görüntülenmesini sağlayan, özel bir Philips teknolojisidir.

 • Çevre Dostu Fotoğraf Çerçevesi

  Philips Fotoğraf Çerçeveleri, daha düşük güç tüketimi, tehlikeli maddelerin ortadan kaldırılması, daha düşük ağırlık, daha etkili ambalajlama ve daha iyi dönüştürülebilirlik sayesinde çevreye verilen toplam zararı minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan EcoDesign ilkelerimize uygun olarak tasarlanır ve üretilir.

 • Ortam ışığını algılayarak otomatik olarak ışık kısma aracılığıyla güç tasarrufu

  Smart Power Pro, ortam aydınlatmasının durumunu algılayıp PhotoFrame'i açıp kapatarak çevre koruma için enerji tüketimini düşürüp PhotoFrame enerji maliyetinizi üçte birine kadar düşüren bir sensördür. En iyisi de tüm bunların tamamen otomatik olarak yapılıyor olması!

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: