Multimedya Hoparlörleri 2.1

  Multimedya Hoparlörleri 2.1

  Güçlü, zengin ses

  SPD™ patentli bas portu teknolojisiyle desteklenen 40W çıkış, bozulmaları azaltarak pürüzsüz ve derin tonlar üretir. 2 yönlü tweeter + woofer tasarımı yüksek ve alçak-orta frekanslı ses çıkışı sunarak sesin daha dengeli duyulmasını sağlar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Güçlü, zengin ses

Eşsiz bir dinleme deneyimi

 • Pürüzsüz ve derin tonlar için SPD™ yenilikçi bas portu teknolojisi

  Pürüzsüz ve derin tonlar için SPD™ yenilikçi bas portu teknolojisi

  Philips Ses Arıtma Kanalı (SPD) bas portu teknolojisi, orijinal bas sesin pürüzsüz ve derin tonlarını üretir. Philips tarafından icat edilen, bas borusunun iç yüzeyinin işlenmesi sırasında SPD köpük malzeme kullanılmasına dayalı bu özel akustik durdurma sistemi ses türbülansını azaltır ve ayar frekansını dengeler. Philips teknik ve tüketici testleri bu sönümleme mekanizmasının daha az bileşen içeren, daha saf ve kaliteli bas ürettiğini doğrulamıştır.

 • 2 yönlü tweeter + woofer tasarımı

  2 yönlü tweeter + woofer tasarımı

  İki sürücülü ve çift aralıklı hoparlör, yüksek frekansları tweeter, düşük ve orta frekansları woofer yoluyla üretir. Bu, tüm frekansların tek bir sürücü tarafından üretildiği, yaygın olarak kullanılan tek yönlü yapıya göre daha dengeli bir ses üreterek ses çıkışını geliştirir. Böylece net vokallerle daha iyi akustik altyapının ve güçlü basla yüksek tonların keyfini çıkarırken en yeni Philips hoparlör serisinin oldukça ekonomik fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

 • Hassas bas üretimi için bant geçişli subwoofer tasarımı

  Hassas bas üretimi için bant geçişli subwoofer tasarımı

  Kutu içinde kutu tasarımına sahip bu bant geçişli subwoofer'da daha fazla hava kapasitesi oluşturmak ve daha iyi bası daha dengeli şekilde ve daha az bozulmayla üretmek amacıyla iki ses odası bulunmaktadır. Ortadaki sürücüden gelen ses enerjisi istenen frekans çıkış aralığının üretilmesi için daha verimli şekilde yoğunlaştırılarak, daha hedefe yönelik ve daha hassas bir genel ses çıkışı sağlanır.

 • Genişletilmiş bas borusu saf ve güçlü bas için düşük frekanslı tonları güçlendirir

  Genişletilmiş bas borusu saf ve güçlü bas için düşük frekanslı tonları güçlendirir

  Bas borusu tasarımı bu hoparlör kabininin en önemli bileşenlerinden biridir. Bas borusunun boyutu, uzunluğu, şekli ve geniş alanı düşük frekanslı ses çalma bölgesinin genişletilmesine önemli etkide bulunur. Philips'in daha büyük bağlantı noktasına sahip ve nispeten daha geniş tasarımı, geniş bir ses girişi sönümleme bölgesi oluşturarak ses dalgalarının daha kolay akmasını sağlar. Diğer hoparlörlere göre daha az gürültü ve bozulmanın yanı sıra daha düşük miktarda hava sesi duyulur. Philips, daha derin ve zengin bas sunmanın yanı sıra yüksek frekanslı tonları daha net duymanızı sağlayan ve bozulmayı önemli ölçüde azaltan bu tasarımla akustikle ilgili isteklerinize önem verdiğini ortaya koyuyor.

 • Yüksek çözünürlükte ses için Mylar malzemeden üretilen tweeter

  Yüksek çözünürlükte ses için Mylar malzemeden üretilen tweeter

  Tweeter'larda kullanılan benzersiz Mylar malzeme, olağanüstü ses kalitesi ortaya çıkarır. Tüm yüksek frekansların mükemmel şekilde elde edilmesi sayesinde müziğiniz hayat bulur ve filmler gerçek seslerine kavuşur. İki yönlü tasarımın ayrılmaz bir parçası olan ve woofer ile birlikte çalışan tweeter, yüksek frekanslarda daha net, daha geniş ve daha hassas ses ortaya çıkarır. Gelişmiş netlik müziğin tüm farklı bileşenlerinin birbirinden ayrılabilmesini sağlar. Tüm enstrümanları ayrı ayrı dinleyin, vokalleri daha net duyun ve tüm ayrıntılarını fark ederek müziğinizin keyfini çıkarın.

 • Dengeli ses için 3 entegre güç amplifikatör devresi

  Dengeli ses için 3 entegre güç amplifikatör devresi

  Ürün fiyatının çoğu 2.1 kanal multimedya hoparlörüyle aynı seviyede tutulabilmesi için, tek güç amplifikatörlü tasarım hedeflenir ve genellikle amplifikatör devresine gereken önem verilmez. Ancak Philips, bu çok gelişmiş devre tasarımında iki uydu hoparlörüne ve subwoofer'a güç sağlamak için 3 entegre güç amplifikatör çipi kullanmaktadır. SPA4320'da bulunan dahili radyatör, güç amplifikatör devresi tarafından üretilen ısının bu ısı azaltıcı tarafından dağıtılmasını sağlar. UTC2030 amplifikatör çipleri kaliteli ses üretmenin yanı sıra subwoofer ve uydu hoparlörlerin çalıştırılabilmesi için gerekli olan gücün sağlanmasına yönelik sağlam bir temel oluşturur.

 • Etkin biçimde sönümlenen sürücü titreşimi ve ses bozulmasını azaltır

  Etkin biçimde sönümlenen sürücü titreşimi ve ses bozulmasını azaltır

  Tek hoparlör sürücüsü normalde diyaframın kenarına yakın bölgelerde özel bir frekans bölümü titreşimine maruz kalır ve genellikle sesteki bozulmaların önüne geçilemez. Bu yöntem, sorunun giderilmesi için sürücü konisi etrafında yekpare monomerden oluşan ve normalde kullanılana göre çok daha hafif bir malzeme olan Mylar malzemenin kullanılmasını öngörür. Koninin mükemmel simetriye sahip bir halkayla sarılması, sönümleme etkisinin asenkron titreşimi bastırmasını sağlayarak daha dengeli ve doğal ses ortaya çıkarır.

 • Etkin şekilde yumuşatılmış ses için kıvrımlı kabin

  Hoparlör kabininin kıvrımlı tasarımı sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda kulağa daha doğal ve orijinal biçimine daha yakın gelen dengeli ses sağlayacak şekilde üretilmiştir. Daha az bozulmayla, en sevdiğiniz müziğin her zaman olması gerektiği gibi olacağına emin olabilirsiniz. Philips akustik konusundaki bilgi birikimi sayesinde, sesin sadece kulağa değil aynı zamanda göze de hitap etmesini sağlıyor!

 • Çekici, son derece parlak kaplama

  Son derece parlak siyah kaplama, klasik ve modern dekorasyonlarda mükemmel durur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: