ActionFit

Spor kulak kancalı kulaklık

  ActionFit

  Spor kulak kancalı kulaklık

  Sportif kullanıma uygun

  Patentli ayarlanabilir kulak kancasıyla hafif ve tere dayanıklı SHQ3200, tüm antrenmanlarınıza motivasyonunuzu kaybetmeden odaklanmanıza olanak sağlar. Sizi motive eden mükemmel sesi duymasanız, kulağınızda olduğunu bile hissedemezsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

ActionFit Spor kulak kancalı kulaklık

ActionFit, Turuncu - Gri SHQ3200/10 Benzer ürünler bul

Sportif kullanıma uygun

Mükemmel oturma için ayarlanabilir kulak kancası

 • Mükemmel oturma için patentli ayarlanabilir kulak kancası

  Mükemmel oturma için patentli ayarlanabilir kulak kancası

  Patentli ayarlanabilir kulak kancasıyla, ActionFit kulaklıklar hem güvenli hem de rahat olan tam uyumu sağlar. Kulaklıklarınızı kulaklarınıza asın ve ayarlanabilir kancayı kulağınıza tam olarak oturması için yukarı veya aşağı kaydırın. Şimdi her türlü egzersizi veya araziyi fethetmek için her şeyinizi hazırdır. Kulaklıklarınız ne olursa olsun kulağınızda kalır.

 • 9 mm sürücüler tarafından üretilen mükemmel ses

  9 mm sürücüler tarafından üretilen mükemmel ses

  ActionFit kulaklıklar, harika ses üretmek için özel olarak tasarlanmış 9 mm'lik sürücülere hassas bir şekilde ayarlanarak övünç kaynağı olur. Ses o kadar bozulmamış ve güçlü gelir ki kendinizi kolayca egzersizinize kaptırabilir; müziğinizi ve filmlerinizi en iyi şekilde duyabilirsiniz.

 • Mükemmel dayanıklılık için Kevlar destekli kablo

  Mükemmel dayanıklılık için Kevlar destekli kablo

  ActionFit kulaklıklarınız sağlamlık ve güç için özel olarak tasarlanmıştır. Kevlar kaplamalı kabloları, yırtılma ve kopmaya karşı iyi bir şekilde korunup en zorlu ortamlara ve egzersizlere dayanabilir.

 • Motivasyonunuzu artırmak için güçlü bas

  Motivasyonunuzu artırmak için güçlü bas

  Egzersiz temposuna girmenizi sağlayacak sağlam bir ritimden daha iyi bir şey yoktur. ActionFit kulaklıklarla, ritimleriniz her türlü rutini artıracak muhteşem derinlik ve dinamik basla güçlendirilerek bir üst seviyeye çıkmanızı sağlar.

 • Son derece yumuşak silikon kapaklar kulağınıza rahatça oturur

  Son derece yumuşak silikon kapaklar kulağınıza rahatça oturur

  ActionFit kulaklıklarınız, kulaklarınıza güvenli bir şekilde oturmak için özel olarak tasarlanmış ultra yumuşak silikon kulaklık kapaklarıyla birlikte verilir. Silikon kapaklar o kadar rahattır ki, kulaklıklarınızı hiç çıkarmak istemeyebilirsiniz.

 • Tere ve yağmura dayanıklı yapısıyla tüm antrenmanlar için ideal

  Tere ve yağmura dayanıklı yapısıyla tüm antrenmanlar için ideal

  ActionFit kulaklıklar her türlü aktif yaşam stili için özel olarak tasarlanmıştır. Spor veya egzersiz tercihiniz ne olursa olsun, kulaklıklarınız ısıya, ıslaklığa ve tere karşı koyabilir! Birinci sınıf su geçirmeyen malzemelerden üretilen kulaklıklarınızı ter ve yağmur geçirmeyen özelliğiyle rahatça kullanabilirsiniz.

 • Üstün oturma ve ultra hafif konfor için 8 gr kulaklıklar

  Üstün oturma ve ultra hafif konfor için 8 gr kulaklıklar

  ActionFit kulaklıklarınız yalnızca 8 gr ağırlığındadır. Bu, kulaklıklarınızı ultra hafif ve kullanmayı bir keyif haline getirir. Aslında, çalışırken kulaklıklarınızı nadiren hissedersiniz, yalnızca odaklanmanızı ve motive olmanızı sağlayan güçlü sesi duyarsınız.

 • Optimum oturma için 3 kulak kapağı boyutu seçeneği

  Optimum oturma için 3 kulak kapağı boyutu seçeneği
 • Kabloda yansıtıcı durdurma kapağı

  Kabloda yansıtıcı durdurma kapağı
 • Kolay kullanım ve saklama için kablo klipsi ve koruma kılıfı

  ActionFit kulaklıklar, kolay kablo yönetimi ve güvenli saklama için kendi klipsi ve kılıfıyla birlikte sağlanır. Klips sayesinde kabloların dolaşmadığı bir egzersizin keyfini çıkarıp ardından kulaklıklarınızı hava geçiren kılıfında saklayabilirsiniz. Endişelenmeyin!

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: