1
Avent

Philips Avent

Dijital Buharlı Sterilizatör

  -{discount-percentage}%

  Philips Avent

  Dijital Buharlı Sterilizatör

  Siz hazırsanız, o da hazır

  Philips AVENT Dijital Buharlı Sterilizatör hızlı ve sürekli çalışarak, içindekileri steril tutar ve size zaman kazandırır. Tüm faydaları görün

  Maalesef bu ürün artık mevcut değil

 • Siz hazırsanız, o da hazır

  Play Pause

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Siz hazırsanız, o da hazır

Philips AVENT Dijital Buharlı Sterilizatör hızlı ve sürekli çalışarak, içindekileri steril tutar ve size zaman kazandırır. Tüm faydaları görün

Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Siz hazırsanız, o da hazır

24 saat sterilizasyon için gelişmiş teknoloji

 • Gelişmiş dijital ekran ve sesli uyarılar

  Gelişmiş dijital ekran ve sesli uyarılar

  Ekran ve sesli uyarılar sterilizasyon işleminin bittiğini ve malzemelerin ne kadar steril kalacağını gösterir. Ekranda ayrıca sterilizatöre koyduğunuz suyun çok az veya çok fazla olup olmadığı da gösterildiğinden, her zaman sterilizasyon işleminin sorunsuz ve güvenilir şekilde tamamlanacağından emin olabilirsiniz.

 • İçindekiler 6 dakikada sterilize edilir ve kullanıma hazır olur

  İçindekiler 6 dakikada sterilize edilir ve kullanıma hazır olur

  Buharlı sterilizasyonun avantajı, biberonları bir kaba koyup ocakta kaynatmak şeklindeki geleneksel yöntemden çok daha hızlı (ve güvenli) olmasıdır. Dijital Sterilizatör, 6 biberon, emzik ve konik kapaktan oluşan tam yükte 6 dakika kadar kısa sürede sterilizasyon işlemini tamamlar.

 • 6 adete kadar Philips Avent Biberon alır

  6 adete kadar Philips Avent Biberon alır

  Sterilizatör, mutfağınızda çok az yer kaplarken, altı Philips Avent Biberon veya iki Philips Avent Göğüs Pompası taşımaya yeterli bir tasarıma sahiptir. İç kısımdaki iki sepet birleştirilerek bulaşık makinesi sepeti biçimi alır ve diş oyuncağı ya da emzik gibi küçük parçaların önden kolayca temizlenmesine olanak sağlar.

 • Sadece su ekleyin, sterilize edilecek malzemeyi yerleştirin ve mod seçin

  Sadece su ekleyin, sterilize edilecek malzemeyi yerleştirin ve mod seçin

  Gelişmiş fonksiyonlarının yanı sıra Dijital Sterilizatörü kullanmak son derece basit ve kolaydır. Tek yapmanız gereken su eklemek, sterilizatöre biberon, göğüs pompası veya aksesuarları yerleştirmek ve modu seçmek. Mod 1 ile tek bir sterilizasyon işlemi yapılır ve tek seferde tüm parçaları sterilize etmek için kullanışlıdır. Mod 2 ile 24 saatlik sterilizasyon yapılır ve parçaları geceden sterilizatörde bırakmak veya bebeğinize her mama verişinizde sadece tek bir biberon kullanmak istediğinizde kullanışlıdır. Nasıl kullanırsanız kullanın, bu sterilizör günlük sterilizasyon işlemini çok basit hale getirecektir.

 • Gündüz ve gece içindekilerin steril kalmasını sağlar

  Gündüz ve gece içindekilerin steril kalmasını sağlar

  Bu gelişmiş sterilizatör, içindekileri 24 saat steril tutarak elinizin altında her zaman bir steril biberon olmasını sağlar. 6 saatte bir içindekileri otomatik olarak tekrar sterilize eder. Kullanışlı duraklatma tuşu sayesinde istediğiniz zaman malzeme ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz; Dijital Sterilizatör içindekileri otomatik olarak tekrar sterilize eder.

 • Doğal buharlı sterilizasyon sayesinde ekstra koruma

  Sterilizasyon, bebeğinizi bağışıklık sistemi yeterince güçlenene kadar sütte bulunan zararlı bakterilere karşı korumak amacıyla yapılır. Philips Avent Sterilizatörde hiçbir kimyasal madde kullanmadan hızlı, kolay ve etkili şekilde sterilizasyon olanağı sağlayan hastanelerde kullanılan buharlı sterilizasyon yöntemi kullanılmaktadır.

Tüm teknik özellikleri gör

Bu ürün için aksesuarlar

Tüm aksesuarları görün
* Önerilen perakende satış fiyatı
 • Bu ürünle birlikte biberon verilmez
Kaydet

Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: