Multimedya Kontrol Paneli

  USB

  Multimedya Kontrol Paneli

  Basit ancak devrim yaratan kumanda

  Bu dokunmatik ekranlı kablosuz multimedya uzaktan kumandası, ev eğlence sisteminizin kontrolü için basit ve İşlem Tabanlı bir arayüz sunar. Basit ekran üzeri kurulum sihirbazı ile, uzaktan kumanda birkaç basit adımda kurularak kullanıma hazır hale getirilebilir!

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Basit ancak devrim yaratan kumanda

 • Tek dokunuşla birçok cihazı kullanabilirsiniz

  Tek dokunuşla birçok cihazı kullanabilirsiniz

  Tek dokunuşla kontrol, bir makro üzerinden bir tek düğmeye basarak çoklu komutlar verebilmenizi sağlar. Makro, önceden programlanmış bir komut halkasını tek bir düğme altında birleştirir. Böylece, tek bir düğmeye basarak birkaç fonksiyon çalıştırılabilir.

 • Akıllı kurulum sihirbazı, kurulum için PC gerekmez demektir

  Akıllı kurulum sihirbazı, kurulum için PC gerekmez demektir

  Kurulum sihirbazı, cihazın ev eğlence sisteminizle mükemmel uyumunu sağlayan bir adım adım kılavuzdur. Hangi cihazlara sahip olduğunuzu ve birbirlerine nasıl bağlandıklarını öğrenerek, ev eğlence sisteminizin tam kontrolünü sağlayacak kendi makrolarını yaratır.

 • Birçok cihaz ve marka için kapsamlı kızılötesi kod veritabanı

  Evrensel IR kodu veritabanı, belirli bir uzaktan kumandada yaratılan kızılötesi kodlar kütüphanesidir. Bu özellik, bir uzaktan kumandanın bireysel sinyalleri öğrenmeye gerek kalmadan ekipmanınızı kontrol edebilmesini sağlar. Kontrol etmek istediğiniz cihazlar için veritabanından doğru kodları seçerek, bugün için piyasada bulunan tüm ses/görüntü cihazlarının kontrolünü sağlayabilirsiniz – model ya da markadan bağımsız olarak.

 • A/V cihazlarının 'tek dokunuşla' kontrolü için duyarlı kısa yollar

  Bileşenlerinizi tek tek çalıştırmak yerine, faaliyet tabanlı kontrol "DVD İzle" ya da "CD Dinle" gibi en sık kullanılan fonksiyonları faaliyet olarak karıştırır. Cihaz, bağımsız olarak kullanılmakta olan fonksiyonu kullanıcı arayüzüyle eşleştirir.

 • Kablosuz ağ için dahili WiFi bağlanabilirliği

  IEEE 802,11 olarak da bilinen WiFi ağı, iletişim için kablolu bilgisayar ağlarına benzer şekilde radyo frekansı sinyallerini kullanır. Temel iletişim için TCP/IP ağ protokolleri kullanılır.

 • Çekici ve okunması kolay dokunmatik renkli LCD ekran

  Dokunmatik girişli renkli Likit Kristal Ekran daha iyi okunulabilirlik ve renkli düğmeler ve arka planlar yaratabilme yeteneği sağlar. Dokunmatik ekranı kullanarak, düğmelerin ve komutların kolayca seçilebilmesi mümkündür.

 • PC'den TV ya da ses sistemine medya kontrolü

  Rahat koltuğunuzdan, bir başka yerde (örn. PC'de) oynatılan dijital içeriğin özelliklerini (başlat, durdur, ses,...) A/V ekipmanı üzerinden (TV, audio set) kontrol edebilirsiniz. Kontrol cihazı UPnP üzerinden iletişim sağlar ve kaynak (PC) ile oynatıcı (TV ya da audio set'e bağlı multimedya adaptörü) arasında bir içerik akışı sağlar.

 • Cihaz üstü fotoğraf ön izleme yoluyla ekstra kolaylıklar

  UPnP protokolü ağdaki mevcut fotoğrafların cihaz üstü ön izlemesine olanak sağlar.

 • İnternet'ten kişiselleştirilmiş TV listelerinin otomatik güncellenmesi

  Elektronik program kılavuzu (EPG), her kanalda oynayan ya da oynayacak olan programları listelemek ve her program için kısa bir özet ya da yorum sağlamak için kullanılan bir uygulamadır. İnternet EPG, kullanışlı tür, zaman ve tarih filtreleriyle tam zevkinize göre düzenlenmiş bir genel bakış sunar. Program detayları her 24 saatte bir yenilendiğinden, kablosuz bir bağlantı üzerinden otomatikleştirilmiş bir yükleme ile son bilgilerden daima haberdar olursunuz.

 • Uzaktan kumandadan kolay IR kodu öğrenme

  Öğrenme işlevselliği, bir uzaktan kumandanın daha sonra kullanmak amacıyla bir başka uzaktan kumandadan kızılötesi sinyaller aldığı ve bunları sakladığı süreçtir. Cihaz kodları yerleşik veritabanında bulunmadığında, sadece orijinal uzaktan kumandaya çevrilerek, orijinal uzaktan kumandadan öğrenilebilir.

 • Gelecekteki yazılım güncellemeleriyle ek fonksiyonlar

  Cihazınızı güncel tutmak ve fonksiyonlarını geliştirmek için kullanıma sunulan yeni yazılımları yükleyebilirsiniz. Cihazı doğrudan ya da bir PC üzerinden İnternet'e bağlayın ve güncelleme yardımcı programını çalıştırın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: