Sportif müzik çalar

  Sportif müzik çalar

  Hareket için tasarlandı

  Hareket özgürlüğü için tasarlanmış olan 3GB* kapasiteli PSA610 ürünü, en sevdiğiniz spor yapma anlarında 1500 taneye kadar şarkı dinlemenizi sağlar. Darbe emici tasarımı sayesinde en zor idmanlarda bile müzik dinlemeye devam edebilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Hareket için tasarlandı

 • Dahili konuşan kronometre

  Müzik çaların sol üstündeki düğme yardımıyla dahili konuşan kronometreyi aktif hale getirebilirsiniz. Kronometre, kalan koşu süresini kulaklık aracılığıyla bildirir. Müzik çalarınıza bakmanıza gerek bile kalmaz. Motivasyonunuzu tüm modlarda korumak için, konuşan kronometre müzik çalarken veya müziksiz olarak kullanılabilir.

 • Hareketli mercek ile bakmadan, rahat müzik kontrolü

  Müzik çalarınızın kullanımı kolay, bakmadan kullanılan hareketli merceği aracılığıyla sorunsuz bir idmanın keyfini çıkarın ve hareketliyken müziğinizi istediğiniz gibi kontrol edin. Sizi hareketli ve motive tutmak için tasarlanmış hareketli mercek, müzik çalarınızın çeşitli işlevlerine idmanınızı bölmeden ve kolay erişim sağlar. Müziği rahatça ve tam istediğiniz şekilde kontrol etmek için, hareketli merceğin küçük bir çıkıntıyla işaretlenmiş olan kılavuz noktalarına hafifçe dokunun tap ve gerçek bir bakmadan kullanma tecrübesi edinin.

 • Darbelere dayanıklı tasarım

  Sorunsuz bir idmanın keyfini çıkarın ve sportif müzik çalarınıza zarar geleceğinden endişelenmeyin. Az yer kaplayan Sportif Müzik çalarlar yuvarlak hatlı ve darbe emici tasarımlara sahiptir. Az yer kaplamasına rağmen, her müzik çalar sizi hareketli ve motive tutmak için yeterince şarkı içerir. Tasarım ve müzik çaların dış malzemesinden mikro sabit disk muhafazası ve teknolojisine kadar bu amaç hedeflenmiştir. Bundan dolayı, müzik çalarlar en sert idmanlarda bile kesintisiz veya dikkat dağıtmayan bir şekilde çalışır.

 • Darbelere karşı %100 dayanıklılık için ShockLock

  Hareketliyken, hatta en sert idmanlar sırasında bile darbelere karşı %100 dayanıklı müzik çalarınız ile müziğin keyfini çıkarın. Sabit disk çalarınızın sabit diskine zarar verebileceğiniz için endişe duymanıza gerek yoktur. İdman süresince sizi motive etmesi için müziklerinizi seçtikten sonra, sabit disk çalarınızın "Hold" (Beklet) tuşuna basın ve ShockLock modunu seçin. Seçtiğiniz müzikler otomatik olarak sabit disk çalarınızın tampon hafızasına yüklenecektir. Bu işlemden sonra, darbelerden ve titreşimden korunmak için sabit disk ShockLock moduna kilitlenecektir. Darbelere karşı dayanıklı, kesintisiz müzik ile idmanlarınızın keyfini çıkarın.

 • SuperScroll™ dolaşım şarkıları daha çabuk ve basit bir şekilde bulur

  Çift fonksiyonlu arama tuşları, geniş listeler içinde dolaşırken kolay ve hızlı kontrol olanağı sağlar. Parça listeniz içinde parçalar arasında birer birer ilerleyebilir veya biraz daha sert basıp basılı tutarak SuperScroll™ ile hızla istediğiniz parçaya gidebilirsiniz.

 • PlaysForSure* ile sadece Windows XP

  Windows Media Player 10 ve Windows XP ile uyumu sağlayan PlaysForSure sayesinde GoGear cihazınızı kolayca kullanabileceksiniz. Windows Media player kullanarak, GoGear dijital ses çalarınızdaki müziği kolayca düzenleyebilir ve PC müzik koleksiyonunuzu otomatik olarak senkronize edebilirsiniz. Ayrıca, PlaysForSure logosunu gördüğünüz alışveriş sitelerinde, Internet üzerindeki en geniş alışveriş seçeneğine de sahip olursunuz ve satın aldığınız müziği GoGear çalarınızda dinleyebileceğinizi bilmenin rahatlığını yaşarsınız.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 1GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
 • PlaysForSure, Windows Media ve Windows logosu, Microsoft Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya başka ülkelerdeki ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: