Multimedya Hoparlörleri 2.0

  Multimedya Hoparlörleri 2.0

  Etkileyici ses ve stil

  MMS 321, Mylar tweeterlarından güçlü bas sürücülerine kadar her yönden kalite sağlar. Performansı artırıcı paslanmaz çelik kaplama iki hoparlörle subwoofer sesi elde edebilirsiniz.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Etkileyici ses ve stil

Güçlü bas sürücüleri

 • Dinamik bas kuvvetlendirme - en derin, en zengin bas tonlarını dinleyin

  Dinamik bas kuvvetlendirme - en derin, en zengin bas tonlarını dinleyin

  Yenilikçi teknoloji, kompakt hoparlörlerden inanılmaz derecede derin ve zengin bas tonları elde edilmesini sağlar. Dinamik bas kuvvetlendirme, tek bir dokunuşla alçak ve yüksek ses seviyelerinde müzikteki bas tonlarını belirginleştirir!

 • Güçlü bas sürücüleri

  Benzersiz tasarımı sayesinde sadece iki küçük hoparlörden gerçek subwoofer ses deneyimi yaşarsınız. Subwoofer, kapsamlı işlemlere tabi tutulmuş ve hoparlörlere dahil edilmiştir.

 • MP3, PC, TV, CD, vb. için mükemmel

  Hoparlörlerinizi tüm sistemlerinize bağlayın. MP3 çalar, PC, TV, CD, DVD ve tüm multimedya ürünlerini dinlemenin mükemmel yolu.

 • Mylar malzemeden üretilen tweeterlar yüksek çözünürlüklü ses sağlar

  Çift formlu dome tipi tweeterların mylar malzemesi, mükemmel ses çıkışı sağlar. Tüm yüksek frekanslar mükemmel şekilde elde edildiğinden, müzik canlanır ve filmler gerçek olur.

 • Çok güçlü Neodimyum mıknatıslı alüminyum sürücüler

  Bu alüminyum sürücülerde Neodimyum mıknatıslar bulunur. Kaliteli malzemeler ve optimum tasarım, tüm ses aralığında tutarlı bir performansı garanti eder

 • Paslanmaz çelik tasarım ve stand - şık performans keyfi

  Hoparlörlerin şık muhafazası ve standı, ürünün dayanıklılığını ve görsel performansını artırmak için paslanmaz çelikten üretilmiştir. Hoparlörlerinizin mükemmel ses performansını artırmanın şık bir yolu.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: