Multimedya Hoparlörleri 2.1

  Multimedya Hoparlörleri 2.1

  Güçlü stereo ses kalitesi

  Tam 24 Watt müzik çıkış gücü ve derin bas sesler için geliştirilmiş Dinamik Bas Güçlendirme (Dynamic Bass Boost) özelliği ile MMS131 yüksek performanslı PC hoparlörleri, multimedya ses deneyiminizi üst seviyeye çıkarır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Güçlü stereo ses kalitesi

Derin bas ve yüksek tonlarda kristal netlik

 • Bas Refleks hoparlörler, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks hoparlörler, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, kompakt hoparlör kutusu sistemiyle derin bas sesler verir. Sistemin düşük frekanslı seslerdeki kaybını azaltmak için woofer'la akustik olarak hizalanmış ek bas borusuyla geleneksel hoparlör kutusu sistemlerinden ayrılır. Sonuçta daha az bozulma ile daha derin, kontrollü bir bas elde edilir. Sistem, geleneksel woofer'lar gibi, bas borusunun içindeki hava kütlesini titreştirerek çalışır. Woofer'ın tepkisiyle birleşince, sistemdeki düşük frekanslı sesler güçlenerek derin baslara yeni bir boyut kazandırır.

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • Renklerle kodlanmış kablolar ile bağlantınız birkaç dakika içinde hazır

  Renklerle kodlanmış kablolar ile bağlantınız birkaç dakika içinde hazır

  Renklerle ve etiketlerle kodlanmış kablolar ve kolay anlaşılır kullanım kılavuzu ile sisteminizi çok kısa bir sürede kurabilirsiniz.

 • Ev ses sistemi kalitesinde PC sesinin tadını çıkarın

  Philips, ödüllü ev ses sistemleriyle aynı performansta PC ses ürünleri oluşturmak için 75 yıllık ses tecrübesinden yararlanmıştır.

 • 75 yılı aşkın ses tecrübesi

  Philips CD'yi icat etmiş, USB ses spesifikasyonunu yazan ekibe önderlik etmiş ve onlarca yıldır, milyonlarca ses sistemi, ev sinema seti ve TV üretmiştir. Ses yeniliklerinde lider olan Philips'in, en üstün ses kalitesinde ses sistemleri üreteceğine emin olabilirsiniz.

 • Müzikler, oyunlar, filmler ve Internet ses kaynaklarıyla uyumlu

  Her türlü müzik, oyun, film ve Internet ses kaynaklarını eşsiz bir multimedya deneyimi ile dinleyeceksiniz.

 • PC veya dizüstü bilgisayara kolayca bağlanır

  PC veya dizüstü bilgisayara bağlanabilir

 • Derin bas için subwoofer ve net yüksek frekanslı sesler için uydular

  Ses sistemi, en iyi bas deneyimi için subwoofer, en iyi orta ve yüksek frekanslı ses deneyimi için uydu hoparlörler ile optimize edilmiştir. Bunun sonucunda en derin bas seslerden en ince tiz seslere kadar tüm frekans aralığındaki sesler, ses sisteminiz tarafından güçlü ve bozulmadan üretilir.

 • Kaliteli bas üretimi için ahşap muhafaza

  Subwoofer'ın kasası, sağlam, dengeli ve yüksek akustik performans elde etmenizi sağlayan ahşaptan yapılmıştır.

 • Manyetik Koruma, bilgisayar ekranındaki görüntü bozulmalarını ortadan kaldırır

  Hoparlörlerdeki güçlü mıknatıslar manyetik olarak koruma altına alındığı için bilgisayar ekranınızın yanına konulduklarında dahi görüntüyü etkilemez ve bozmaz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: