DVD Micro Theater

  Digital Tuning with 40 Presets

  DVD Micro Theater

  DVD filmlerin keyfini mükemmel sesle çıkarın

  Artık, sinemanın görsel ve işitsel zenginliğini oturma odanızda gerçek anlamla yaşayabileceksiniz! Bu şık Philips MCD170 DVD micro theater'da daha derin ve zengin bas sesler için Dinamik Bas Kuvvetlendirme özelliği de bulunuyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

DVD Micro Theater

DVD oynatma, USB Girişi, Kompakt tasarım MCD170/12 Benzer ürünler bul

DVD filmlerin keyfini mükemmel sesle çıkarın

 • DVD, DivX® Ultra, MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW oynatın

  DVD, DivX® Ultra, MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW oynatın

  Philips oynatıcı piyasada bulunan DVD ve CD disklerin çoğuyla uyumludur. DVD, DivX® Ultra, MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW olmak üzere tümünü bu oynatıcıda kullanabilirsiniz. DivX® Ultra, DivX® formatının yanı sıra entegre altyazı, çoklu konuşma dili, çoklu parça ve menü gibi birçok mükemmel özelliği tek bir dosya formatında bir arada sunar. CD-RW, en yaygın kullanılan tekrar yazılabilir CD formatına uyumlu CD sürücüsü için kullanılan kısaltmadır.

 • Taşınabilir USB sürücüler ile doğrudan MP3/WMA müziğin keyfini çıkarın

  Taşınabilir USB sürücüler ile doğrudan MP3/WMA müziğin keyfini çıkarın

  Cihazınızı Philips Hi-Fi sisteminiz üzerindeki USB bağlantı noktasına takmanız yeterlidir. Müziğiniz doğrudan cihazdan çalınacaktır. Artık önemli anlarınızı ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 • FM dijital ayar ile 20 adete kadar istasyon ayarlayın

  FM dijital ayar ile 20 adete kadar istasyon ayarlayın

  Dijital FM radyo sayesinde Philips ses sisteminizdeki müzik arşivinize yeni müzik seçenekleri ekleyebilirsiniz. Hafızaya almak istediğiniz radyoyu ayarlayın ve frekansı kaydetmek için hafızaya alma tuşunu basılı tutun. Hafızaya alınan radyo istasyonları sayesinde her seferinde elle ayarlamadan, en sevdiğiniz radyo istasyonlarına hızla erişebileceksiniz.

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  Dijital Ses Kontrolü, farklı müzik türleri için önceden ayarlanmış Jazz, Rock, Pop ve Classic kontrolleri sunmaktadır. Her modda ses dengesinin otomatik olarak ayarlanması ve seçilen müzik türünde en önemli ses frekanslarının ön plana çıkarılması amacıyla grafik eşitleyici teknolojisi kullanılmaktadır. Sonuç olarak Dijital Ses Kontrolü ile, ses dengesini çalmakta olan müzik türüne göre hassas bir biçimde ayarlayarak müzikten en yüksek performansı alabilirsiniz.

 • Mükemmel film deneyimi için Dolby Dijital

  Mükemmel film deneyimi için Dolby Dijital

  Dünyanın önde gelen dijital çok kanallı ses standartlarından biri olan Dolby Dijital, insan kulağının sesi işleyiş biçiminden yararlandığı için, gerçekçi bir mekan hissi veren muhteşem kalitede bir surround sesin tadını çıkarırsınız.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: