Dijital AV alıcı sistemi

  Dijital AV alıcı sistemi

  Film ve müziklerin derin etkisi

  DVD oynatıcınızı, Kaydedicinizi, hatta VCR'ınızı eksiksiz bir Ev Eğlence Sistemine dönüştürmeyi mi düşünüyorsunuz? Tek yapmanız gereken, aygıtınızı bu şık dijital alıcı sistemi ile eşleştirmek ve kendi ortamınızda film ve müziklere dalıp gitmek.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Film ve müziklerin derin etkisi

 • Derin müzik etkisi için çok kanallı SACD

  Derin müzik etkisi için çok kanallı SACD

  Çok kanallı SACD hazırlanmıştır. Bu yeni nesil müzik formatı size son derece yüksek kalitede müzik yayını, 5.1 çok kanallı surround ses ve CD ile tam geriye ve ileriye dönük uyumluluk sağlar.

 • Gelişmiş 6.1 surround ses için Dolby Dijital EX

  Gelişmiş 6.1 surround ses için Dolby Dijital EX

  Dolby Dijital EX şifre çözme, zaten oldukça heyecan verici olan Dolby Dijital 5.1 kanal dinleme tadına daha fazla boyutsal ayrıntı hissi ve daha yoğun gerçekçilik katan yeni bir teknolojidir. İlave surround kanalı çok daha heyecan verici bir surround ses etkisi yaratmaktadır.

 • Dahili FM/MW tuner

  Dahili FM/MW tuner
 • Cinema Center Speaker™ gerçekçi sinema deneyimi için

  Cinema Center Speaker ile sinema deneyimini, bulunduğunuz ortamda gerçekçi olarak yaratın ve yaşayın™. Dört çok yönlü woofer ve hassas biçimde farklı açılarda konumlandırılmış yüksek frekanslı bir tweeter tarafından verilen daha geniş dinleme merkezi sayesinde ön ile arka plan arasında ve aksiyon ile diyalog arasında daha fazla ses derinliği ayırt edilebilmektedir. Doğal ve kristal netliğindeki sesler, sinemada değil de filmin içindeymiş hissi yaratan inanılmaz bir 'ekrandan içeride' deneyimi vermek için, çığır açan yeni 2" geniş yelpazeli wooferlar ile oluşturulmaktadır.

 • Kullanıcı dostu renk kodlu hoparlör bağlantıları

  Renk kodlu konektörler, hoparlörleri ve subwoofer'ı ev eğlence sisteminin merkezi ünitesine bağlamak için yalnızca konektörleri merkezi ünitenin arkasındaki aynı renkli arabirime takma yoluyla basit ve kullanıcı dostu bir çözüm sunar.

 • Dijital koaksiyel ve optik girişler

  Dijital koaksiyel ve optik girişler, alıcınızda en yüksek kalitede dijital ses giriş bağlantıları sunar. Tek bir kablo kullanarak AV donanımınızdan Dolby Dijital, MPEG2, PCM ve DTS sesleri alıcınıza dijital olarak aktarabilirsiniz.

 • 7 kanal analog giriş

  Alıcınızdaki 7 kanal analog giriş, Dolby Dijital EX ve/veya dts-ES (ek arka-orta hoparlör çıkışı) şifre çözme yeteneğindeki AV donanımınızın analog çıkışına doğrudan bağlanmanıza olanak verir

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: