DVD'li ev sinema sistemi

  DVD'li ev sinema sistemi

  Her şeyi görün, duyun, yaşayın

  Bu şık ve az yer kaplayan tam dijital ev eğlence sistemi, yüksek kaliteli Dolby, DTS çok kanallı ses disklerinin tümünü oynatır. O yüzden, koltuğunuza uzanın ve kendinizi filmlerin ve müziklerin tatlı dalgalarına bırakın.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Her şeyi görün, duyun, yaşayın

 • DTS, DolbyDigital ve ProLogic II surround ses

  DTS, DolbyDigital ve ProLogic II surround ses

  Dahili DTS ve Dolby Dijital dekoder, bir surround ses deneyimi ile şaşırtıcı doğallıkta bir ambiyans ve dinamik bir gerçekçilik sunmak için tüm altı kanallı ses verisini işleyerek harici bir dekoder kullanma gereksinimini ortadan kaldırır. Dolby Pro Logic II, herhangi bir stereo kaynaktan beş kanallı surround ses işleme özelliği sunar.

 • Kolay kurulum için renk kodlu Easy-fit™ konektörler

  Kolay kurulum için renk kodlu Easy-fit™ konektörler

  Renk kodlu konektörler, hoparlörleri ve subwoofer'ı ev eğlence sisteminin merkezi ünitesine bağlamak için yalnızca konektörleri merkezi ünitenin arkasındaki aynı renkli arabirime takma yoluyla basit ve kullanıcı dostu bir çözüm sunar.

 • Daha etkileyici bir ses için tam boy kule hoparlörler

  Daha etkileyici bir ses için tam boy kule hoparlörler
 • 4x video yukarı örnekleme ile gelişmiş görüntü kalitesi

  Video Yukarı Örnekleme, çarpılmayı önleyerek görüntü kalitesini önemli ölçüde artıran bir teknolojidir. Video işlemenin 54MHz hatta 108MHz çıkartılması, pratikte videoyu 8:8:8* (54MHz) veya 16:16:16 (108MHz) formata dönüştürmek anlamına gelir. Bu da, standart DVD formatından 4 ila 8 kat daha fazla yatay çözünürlük bant genişliği anlamına gelir. Bu işlem MPEG "sinek teli" bozulmasını büyük ölçüde azaltarak, temiz ve bozulmasız bir görüntü kalitesi sağlar.

 • Gerçek ses için Geniş Spektrumlu Hoparlör Sistemi

  Geniş tayflı hoparlör, daha gerçekçi bir ses yaratmak için duyulabilen ses frekansının tamamını kapsar. Tüm ses aralığını üreten tek bir sürücü olduğundan, bu ses kaybını etkileyecek faz ve zaman bozulmasının minimumda kalmasıyla sonuçlanır.

 • Filmler: DVD, DVD+R/RW, (S)VCD, DivX, MPEG4

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum uyumluluk ve izleme keyfi sağlar.

 • Müzik: CD, MP3-CD, CD-R/RW ve Windows Media™ Audio

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve dinleme keyfi sağlar.

 • Müzik (MP3) çalabilen Picture CD (JPEG)

  Picture CD, üzerinde MP3 ve dijital resimlerinizi saklayabileceğiniz, CD-R veya CD-RW bir disktir. DVD oynatıcıya bir Picture CD koyduğunuzda, diskteki JPEG'lerinizi ve/veya MP3 dosyalarınızı gösteren bir ekran menüsü açılır. İzlemek istediğiniz müzik ve resim dosyalarını seçin ve çal düğmesine veya Tamam'a basın. Müziğiniz çalarken aynı anda TV'de resimlerinize bakabilirsiniz.

 • Eksiksiz ev eğlencesini başlatmak için kolay kurulum

  Philips, sisteminizin ilk kurulmasında size kılavuzluk etmek için, bağlanma ve resim ve ses almanın temel adımlarında size kılavuzluk etmek için açık seçik çizimler ve renklerle kolay bir yaklaşım sergileyen bir Hızlı Başlangıç Kılavuzu vermektedir. Bu temel adımlar, paket kutusundaki tek bir sayfada açıkça anlatılmakta, böylece kurma hızlı ve basit hale getirilmektedir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: