Screeneo

Screeneo Akıllı LED Projektör

  Screeneo

  Screeneo Akıllı LED Projektör

  Büyük boyutta görüntü elde edin

  Büyük eğlencenin keyfini çıkarın - Screeneo'yu duvardan sadece birkaç santimetre uzaklıkta kurarak 50 - 100 inç görüntü elde edin. Evinizdeki tüm odalara taşıyabilir veya bahçenizde size özel sinemanızı oluşturabilirsiniz! Ayrıca mükemmel ses kalitesi sunar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Büyük boyutta görüntü elde edin

 • 50 - 100 inç arasında esnek ekran boyutu

  50 - 100 inç arasında esnek ekran boyutu

  50 inçten 100 inçe farklı ekran seçenekleriyle filmleri, maçları ve oyunları bambaşka bir gözle görün. Evinizin istediğiniz odasında arkanıza yaslanın ve eğlencenin tadını çıkarın. Screeneo, herhangi bir düz duvarın yakınına kolayca kurulabilir. Tek yapmanız gereken, ürünü arka tarafındaki şık deri kolundan tutup taşımak. Çocukların 50 inç ekranda çizgi film izlemesi için Screeneo'yu duvardan 10 cm uzağa, 100 inç ekranda futbol maçı izlemek için duvardan 44 cm uzağa yerleştirin.

 • Entegre hoparlörler ve subwoofer

  Entegre hoparlörler ve subwoofer

  26 W RMS çıkış gücüne sahip entegre subwoofer ve hoparlörler sayesinde cihaza ses sistemi bağlamak gerekmez. Dolby Digital 2.1 ses sistemi, mükemmel ses deneyiminizi tamamlar.

 • Harika renkler ve uzun ömür için LED teknolojisi

  Screeneo fotoğraflarınızı, filmlerinizi ve diğer içeriğinizi yansıtmak için harika renkler sunan, 30.000 saat ömürlü, yüksek kaliteli LED teknolojisini kullanır. Ultra kısa yansıtma açısı teknolojisiyle birlikte projektörünüzü her açtığınızda hayretten ağzınızı açık bırakacak görüntüler sunar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: