Jukebox

  Jukebox

  Müzik ve fotoğraflarınıza dokunun

  Kullanım kolaylığına sahip ve şık, 30GB* GoGear HDD6320 ile müzik ve fotoğraf dünyanızdan keyif alın. Son derece duyarlı Sensory Touchpad SuperScroll ile sorunsuz gezinme için dokunun, taşıyın veya kuvvetlice tıklayın. PlaysforSure, GoGear'ın Windows XP PC'niz ile çalışmasını sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Müzik ve fotoğraflarınıza dokunun

 • MP3 ve WMA çalma

  MP3 ve WMA çalma

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, GoGear çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • Sezgisel kontrol için harekete duyarlı tuşlara dokunun

  Harekete duyarlı tuşlara hafifçe dokunmak giriş yapmak için yeterlidir. Artık ürün üzerindeki tuşlara sertçe basmaya gerek yok!

 • SuperScroll™ dolaşım şarkıları daha çabuk ve basit bir şekilde bulur

  Çift fonksiyonlu arama tuşları, geniş listeler içinde dolaşırken kolay ve hızlı kontrol olanağı sağlar. Parça listeniz içinde parçalar arasında birer birer ilerleyebilir veya biraz daha sert basıp basılı tutarak SuperScroll™ ile hızla istediğiniz parçaya gidebilirsiniz.

 • 5 cm (2 inç) 65 renkli TFT ekranda resim görüntüleme

  En sevdiğiniz fotoğraflarınızı hareketliyken izleyin. Fotoğraflarınızı küçük resim, tam ekran veya slayt gösterisi modunda görüntüleyebilir ve fotoğraflarınız arasında gezinirken müzik dinleyebilirsiniz.

 • PlaysForSure* ile sadece Windows XP

  Windows Media Player 10 ve Windows XP ile uyumu sağlayan PlaysForSure sayesinde GoGear cihazınızı kolayca kullanabileceksiniz. Windows Media player kullanarak, GoGear dijital ses çalarınızdaki müziği kolayca düzenleyebilir ve PC müzik koleksiyonunuzu otomatik olarak senkronize edebilirsiniz. Ayrıca, PlaysForSure logosunu gördüğünüz alışveriş sitelerinde, Internet üzerindeki en geniş alışveriş seçeneğine de sahip olursunuz ve satın aldığınız müziği GoGear çalarınızda dinleyebileceğinizi bilmenin rahatlığını yaşarsınız.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 1GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
 • Depolama kapasitesi, 5 Mpiksel resim boyutuna dayanarak belirtilmiştir.
 • PlaysForSure, Windows Media ve Windows logosu, Microsoft Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya başka ülkelerdeki ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • Bu özellik için, ayrıca satılan ek bir aksesuar gerekir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: