Mini Hi-Fi Sistemi

  Mini Hi-Fi Sistemi

  İdeal parti makinesi

  Mükemmel partinin keyfini çıkarın. Philips Hi-Fi sisteminin ikili döndürülebilir bağlantı istasyonlarıyla iPhone/iPod cihazlarından müzik oynatabilir, bu cihazları şarj edebilir, karışık listeler hazırlayabilir ve scratch efektini kullanabilirsiniz. Ayrıca, diskjokey uygulamasıyla gelişmiş DJ özelliklerine sahip olabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Mini Hi-Fi Sistemi

DJ gibi miks yapın, iPod/iPhone için 30 pimli dock, USB Girişi, 300 W, FWP1000 ile genişletilebilir FWP3200D/12 Benzer ürünler bul

İdeal parti makinesi

Sesin tutkusu

 • Ritme uygun dans etmeniz için dinamik aydınlatma

  Ritme uygun dans etmeniz için dinamik aydınlatma

  Müziğin büyüleyici ritmine ayak uydurun. Şarkıların ritmiyle uyumlu yanıp sönen hoş ışıklar, melodilere eğlence ve heyecan katar. Işıkların yanmasını istemediğiniz zaman bu özelliği kapatabilirsiniz. Bu heyecan verici dinamik ışıklarla partilere, kutlamalara ve etkinliklere büyü ve neşe katın.

 • MAX Sound özelliği ile anında güç artırma

  MAX Sound özelliği ile anında güç artırma

  MAX Sound teknolojisi, tek bir dokunuşla bas sesleri güçlendirir, ses performansını en üst düzeye çıkarır ve en etkileyici dinleme deneyimini yaratır. Gelişmiş elektronik devre sistemi, var olan ses ve ses düzeyi ayarlarını yapar, bas sesleri ve ses düzeyini bozulmaya uğratmadan maksimum düzeye çıkarır. Elde edilen sonuç, hem ses spektrumunda hem de ses düzeyinde fark edilir bir yükselme ve ses gücünde her tür müziğe boyut ekleyen bir artıştır.

 • Taşınabilir müzik çalma için MP3 Link

  Taşınabilir müzik çalma için MP3 Link

  MP3 link bağlantısı, MP3 içeriğinin taşınabilir ortam oynatıcılardan doğrudan çalınmasına olanak verir. Ses sisteminin sağladığı üstün ses kalitesiyle en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarma avantajı sunmasının yanı sıra, yapmanız gereken tek şey taşınabilir MP3 çalarınızı ses sistemine takmak olduğundan MP3 link son derece kullanışlıdır.

 • En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  Dijital Ses Kontrolü, farklı müzik türleri için önceden ayarlanmış Jazz, Rock, Pop ve Classic kontrolleri sunmaktadır. Her modda ses dengesinin otomatik olarak ayarlanması ve seçilen müzik türünde en önemli ses frekanslarının ön plana çıkarılması amacıyla grafik eşitleyici teknolojisi kullanılmaktadır. Sonuç olarak Dijital Ses Kontrolü ile, ses dengesini çalmakta olan müzik türüne göre hassas bir biçimde ayarlayarak müzikten en yüksek performansı alabilirsiniz.

 • Kolay MP3 müzik dinlemek için USB Direct

  Kolay MP3 müzik dinlemek için USB Direct

  Eksiksiz dosya aktarım özelliği sayesinde dahili USB Direct üzerinden daha fazla dijital müzik dosyasına erişmenin rahatlığıyla keyfinize keyif katacaksınız.

 • iPod/iPhone cihazınızdan müzik çalmak ve cihazınızı şarj etmek için ikili döndürülebilir bağlantı istasyonu

  iPod/iPhone cihazınızdan müzik çalmak ve cihazınızı şarj etmek için ikili döndürülebilir bağlantı istasyonu
 • İki iPod/iPhone arasında çalma geçişi için kanal kısıcılar

  İki iPod/iPhone arasında çalma geçişi için kanal kısıcılar
 • 300 W RMS toplam çıkış gücü

  300 W RMS toplam çıkış gücü
Tüm teknik özellikleri gör
 • Sesi 85 desibelden yüksek seviyede uzun süre kullanmayın, aksi takdirde işitme duyunuz zarar görebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: