Portatif MP3-CD Çalar

  Portatif MP3-CD Çalar

  İnce MP3-CD çalar

  Son derece şık eXp3483 FM radyolu MP3-CD çalar 45 saatlik kesintisiz MP3 ve WMA müzik keyfi yaşatır. Ultra rahatlıklar sağlar; LCD uzaktan kumandasında sanatçı ve şarkı bilgilerini görebilir, şarj cihazındayken çalıştırabilirsiniz.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

İnce MP3-CD çalar

FM radyosu ve şarj cihazıyla

 • MP3 ve WMA çalma

  MP3 ve WMA çalma

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, GoGear çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • 200 saniye Magic ESP™

  200 saniye Magic ESP™

  Magic Elektronik Atlama Koruması™ MP3-CD çalarınız siz koşarken veya hareket halindeyken sarsıntı ve sallanmaya maruz kalsa bile müziğin atlamamasını sağlayan kullanışlı bir özelliktir. Magic Elektronik Atlama Korumas™ olan cihazların MP3, WMA ve CDDA gibi farklı müzik formatlarını saklayabilen akıllı bir elektronik arabelleği vardır. Arabellek hem içeriğini hem de lazer dönme hızlarını, müzik dinlemenin kesintiye uğramaması için otomatik olarak ayarlar.

 • Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme ile her ses seviyesinde optimum bas

  Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme ile her ses seviyesinde optimum bas

  Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme, yüksek ses seviyelerinde seste bozulmaya yol açmadan maksimum bas güçlendirme yapan ve düşük ses seviyelerinde alt uç bas frekanslarının yok olmasını önleyen akıllı bir bas güçlendiricisidir. Gelişmiş elektronik teknolojisiyle ses seviyesi ve bas düzeyleri sürekli olarak izlenir, her ikisi de hassas şekilde kalibre edilir ve seste bozulmaların önüne geçilir, böylece optimum bas ses elde edilir. Dijital Dinamik Bas Güçlendirme, seçtiğiniz ses seviyesi ne olursa olsun, olağanüstü bas performansının keyfini çıkarmanızı sağlar.

 • CD, CD-R ve CD-RW diskleri çalar

  Philips, piyasada bulunan birçok disk türüyle uyumlu ürünleriyle tanınmaktadır. Bu müzik setiyle CD,CD-R ve CD-RW disklerdeki müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Tek bir CD'de 10 saate kadar müzik bulunabilir. CD-RW (Yazılabilir CD'ler) uyumlu demek, müzik setinizin hem Kaydedilebilir CD (CD-R) hem de Yazılabilir CD (CD-RW) diskleri çalabilmesi anlamına gelir. CD-R disklerin üzerine bir kere kayıt yapılabilir ve herhangi bir CD çalarda çalınabilir. CD-RW disklerin üzerine ise birçok kez kayıt yapılabilir, tekrar yazılabilir ve sadece uyumlu CD çalarlarda çalınabilir.

 • Az yer kaplayan ve kullanışlı şarj cihazı

  CD çalarınızı sadece bu az yer kaplayan ve kullanışlı şarj cihazına takarak şarj etmenin kolaylığını yaşayın. Her masaüstüne uygundur ve her yere konulabilir. AC/DC adaptörünü şarj cihazına taktığınızda, LED göstergesi kırmızıya dönecek ve size CD çalarınızın şarj olmakta olduğunu gösterecektir. CD çalardaki şarjlı piller tam olarak dolduğunda, LED göstergesi yeşile döner. Artık CD çalarınız tam güçtedir ve müziğin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Pil ömrü, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • 64 kbps WMA kodlamaya göredir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: