Xenium

Xenium

  Edge

  Xenium

  Xenium

  Uzun ömürlü ve sofistike bir dokunuş

  Benzersiz bir sezgisel kullanıcı arayüzü, mükemmel konuşma kalitesi ve çok çeşitli kolay ve vazgeçilmez multimedya özellikleriyle şık Philips Xenium X800, yaşamınıza başka hiçbir telefonun katamayacağı bir hava ve etkinlik katar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Uzun ömürlü ve sofistike bir dokunuş

 • Up to 10 hours of talk time

  Up to 10 hours of talk time

  Talk longer too! Now enjoy up to 10 hours of conversation with a single charge, reducing the need to travel with a charger.

 • 2 megapiksel otomatik odaklı kamera

  2 megapiksel otomatik odaklı kamera

  Unutulmaz anıların net fotoğraflarını çekmek artık çok kolay. Kamera düğmesine yarıya kadar bastığınızda otomatit odak otomatik olarak çalışır. Net bir fotoğraf çekmek için tek yapmanız gereken düğmeye tamamen basmak.

 • 2,8" 262K renkli TFT ekran

  Mükemmel görüntü kalitesi ve tepki süresine sahip geniş 262K renkli ekran sayesinde en canlı, en renkli resim ve fotoğrafların keyfi ve eğlencesi parmaklarınızın ucunda.

 • Hızlı gezinme için hızlı, sezgisel dokunmatik ekran

  Kullanımı kolay dokunmatik ekran arayüzü, cep telefonu deneyiminizi gerçekten kolaylaştırır. Bir uç ile menüler arasında hızlı bir şekilde gezinin veya sadece dokunun ve klasörler arasında gezinin. Çağrı yapmak, SMS göndermek veya yalnızca hayatınızı düzenlemek cep telefonunuz ile çocuk oyuncağı.

 • El yazısı tanıma

  Metin mesajlarını basit ve hızla yazabilme imkanı. Telefonun el yazınızı bir SMS (Kısa Mesaj Servisi) metin mesajına dönüştürmesini sağlamak için kağıda yazıyormuş gibi dokunmatik ekrana yazın.

 • Bluetooth stereo müzik keyfi

  Philips cep telefonunuz A2DP Bluetooth Profilini destekler. Bu sayede, sevdiğiniz müziği Bluetooth kulaklıklarınızla yüksek stereo kalitesiyle kablosuz dinleyebilirsiniz.

 • MPEG4 ve H263 formatında video çekimi ve oynatma

  Video çekim fonksiyonu, değerli anları MPEG4 ya da H263 formatında kaydetmenizi sağlar. Görüntüleri telefonunuzda ya da bilgisayarınızda oynatın.

 • Yüksek kaliteli dahili FM tuner

  FM radyo uygulaması ile cep telefonunuzu ve stereo kulaklıklarını kullanarak nerede olursanız olun en sevdiğiniz FM radyo programlarını dinleyebilirsiniz.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gösterilen teknik özellikler Bluetooth kapalı iken ve ilk tam dolu pil ile test edilmiştir. Gerçekleşen performans, ağ servis sağlayıcısı ve kullanıma bağlıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: