Xenium

  GPRS

  Xenium

  İnanılmaz pil ömrü

  Sınıfının en iyisi Philips Xenium 9@9w, inanılmaz uzun pil ömrü sayesinde her zaman bağlı olmanızı sağlar. Şık ve ince eşlikçiniz, gerçekten sorunsuz ve güvenilir şekilde operatörler arasında geçiş için çift SIM kartı özelliğine sahiptir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

İnanılmaz pil ömrü

 • 1 aya kadar bekleme süresi

  1 aya kadar bekleme süresi

  Telefon, tek bir şarjla 1 aya kadar sürekli açık ve bekleme modunda kalabilir.

 • 8 saate kadar konuşma süresi

  8 saate kadar konuşma süresi

  Telefon, tek bir şarjla 8 saate kadar konuşma süresini destekleyebilir.

 • Operatörler arasında sorunsuz geçiş için çift SIM kartı

  Operatörler arasında sorunsuz geçiş için çift SIM kartı

  SIM kartlarınızı çıkarıp değiştirmeden, operatörler arasında sorunsuz geçişin keyfini yaşayın. Philips cep telefonunuz, iki SIM kart barındıracak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. İki SIM kart arasında geçiş yapmak için, telefon menüsünden istenen SIM kartı seçin.

 • 2,0 Megapiksel kamera

  En değerli anılarınızı, etkileyici 2,0 megapiksel çözünürlük sayesinde hayal edilebilir en net ve keskin fotoğraf kalitesiyle yakalayın. Duvar kağıdı ya da fotocall olarak kullanmak ya da daha sonra MMS yoluyla göndermek üzere canlı fotoğraflar çekmek için fotoğraf makinesi tuşuna basın.

 • Mükemmel ses deneyimi için MP3 çalma ve zil sesleri

  Use the data cable or an external memory card to transfer MP3 music files to your phone for a superior audio experience on the go. You can also personalize your ringtone with a selection from your MP3 files.

 • MPEG4 ve H263 formatında video çekimi ve oynatma

  Video çekim fonksiyonu, değerli anları MPEG4 ya da H263 formatında kaydetmenizi sağlar. Görüntüleri telefonunuzda ya da bilgisayarınızda oynatın.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gösterilen teknik özellikler Bluetooth kapalı iken ve ilk tam dolu pil ile test edilmiştir. Gerçekleşen performans, ağ servis sağlayıcısı ve kullanıma bağlıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: