Xenium

  GSM

  Xenium

  İnanılmaz pil ömrü

  Son derece akıllı ve etkili Philips Xenium 9@9v, el yazınızı anında SMS mesajlarına dönüştürür. Çift SIM olanağı sayesinde telefon numaralarını kolayca değiştirebilirsiniz ve son derece uzun ömürlü pili sayesinde her zaman iletişimde kalırsınız! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

İnanılmaz pil ömrü

 • 1 aya kadar bekleme süresi

  1 aya kadar bekleme süresi

  Telefon, tek bir şarjla 1 aya kadar sürekli açık ve bekleme modunda kalabilir.

 • 8 saate kadar konuşma süresi

  8 saate kadar konuşma süresi

  Telefon, tek bir şarjla 8 saate kadar konuşma süresini destekleyebilir.

 • Operatörler arasında sorunsuz geçiş için çift SIM kartı

  Operatörler arasında sorunsuz geçiş için çift SIM kartı

  SIM kartlarınızı çıkarıp değiştirmeden, operatörler arasında sorunsuz geçişin keyfini yaşayın. Philips cep telefonunuz, iki SIM kart barındıracak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. İki SIM kart arasında geçiş yapmak için, telefon menüsünden istenen SIM kartı seçin.

 • Ekran üzerinde el yazısı tanıma özelliği

  Metin mesajları yazmanın sezgisel ve hızlı yolu. Telefonun el yazınızı bir SMS (Kısa Mesaj Servisi) metin mesajına dönüştürmesini sağlamak için kağıda yazıyormuş gibi dokunmatik ekrana yazın. Bu özelliğin, hem Çince (geleneksel ve basitleştirilmiş) hem de İngilizce (Latin alfabesi) el yazılarını tanımasını sağlayan yerleşik bir becerisi bulunmaktadır.

 • Dokunmatik Ekran

  Basit, kolay ve rahat kullanımı olan bir arayüze geçmek için dokunmatik ekranı ve dahili stylus kalemini kullanın. Kullanımı kolay dokunmatik ekran, menüler arasında hızla dolaşmanızı, SMS yazmanızı, fotoğraflarınızı özelleştirmenizi ve onlara duygu katmanızı, oyun oynamanızı ve diğer uygulamalara erişmenizi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gösterilen teknik özellikler Bluetooth kapalı iken ve ilk tam dolu pil ile test edilmiştir. Gerçekleşen performans, ağ servis sağlayıcısı ve kullanıma bağlıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: