Xenium

  Xenium

  İnanılmaz pil ömrü

  Bu son derece çekici ve kompakt Philips Xenium 9@9q ile tarzınızı belirleyin ve trendlerin önüne geçin. Her zaman bağlantıda ve şık kalmanızı sağlayan bu yol arkadaşınızla hayatınızı renklendirin! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

İnanılmaz pil ömrü

 • 1 aya kadar bekleme süresi

  1 aya kadar bekleme süresi

  Telefon, tek bir şarjla 1 aya kadar sürekli açık ve bekleme modunda kalabilir.

 • 8 saate kadar konuşma süresi

  8 saate kadar konuşma süresi

  Telefon, tek bir şarjla 8 saate kadar konuşma süresini destekleyebilir.

 • GSM Evrimi için Gelişmiş Veri hızları (EDGE)

  EDGE, üç kata kadar GPRS veri kapasitesi sağlayarak, daha yüksek hızlı Internet ve WAP erişimi, karşıdan içerik yükleme, eposta ve ayrıca hızlı MMS gönderme/almanın keyfini yaşamanıza olanak verir. Ağ operatörünüzle GPRS servisine abone olun ve EDGE özellikli telefonunuzda GPRS profilinizi oluşturun.

 • Sleek, fashion-forward design to show the world your style

  When you want a fashion-forward phone to show the world your style, the sleek, modern design and premium finish set this phone apart from the ordinary.

 • Telefon durumunu görüntülemek için havalı, beyaz ışıklı LED uyarısı.

  Kapağı açmadan telefonunuzun çalışma durumunu görüntüleme rahatlığının keyfini yaşayın. Her durumu temsil eden 4 farklı yanıp sönen beyaz ışıklı simgelerle, bir mesaj uyarınız, gelen aramanız veya cevapsız aramanız olup olmadığını veya pil durumunu sadece gösterilen simgeye bakarak öğrenebilirsiniz.

 • Canlı ve renkli resimler için geniş 262K renkli TFT ekran

  Mükemmel görüntü kalitesi ve tepki süresine sahip geniş 262K renkli ekran sayesinde en canlı, en renkli resim ve fotoğrafların keyfi ve eğlencesi parmaklarınızın ucunda.

 • MPEG4 ve H263 formatında video çekimi ve oynatma

  Video çekim fonksiyonu, değerli anları MPEG4 ya da H263 formatında kaydetmenizi sağlar. Görüntüleri telefonunuzda ya da bilgisayarınızda oynatın.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Bluetooth stereo müzik keyfi

  Philips cep telefonunuz A2DP Bluetooth Profilini destekler. Bu sayede, sevdiğiniz müziği Bluetooth kulaklıklarınızla yüksek stereo kalitesiyle kablosuz dinleyebilirsiniz.

 • 22 saate kadar müziğin keyfini çıkarın

  Tek şarjla 22 saate kadar müziğin keyfini çıkarın.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gösterilen teknik özellikler Bluetooth kapalı iken ve ilk tam dolu pil ile test edilmiştir. Gerçekleşen performans, ağ servis sağlayıcısı ve kullanıma bağlıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: