Xenium

  Xenium

  Uzun pil ömründe son nokta

  Philips Xenium 9@9k ile bağlantı süreniz daha da uzasın. Uzun pil ömründe son nokta olan bu pil, 2 aya kadar bekleme süresiyle gücü ikiye katlıyor. Daha da iyisi, telefon o kadar küçük ve az yer kaplıyor ki, nereye giderseniz yanınızda götürebiliyorsunuz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Uzun pil ömründe son nokta

 • 2 aya kadar bekleme süresi

  2 aya kadar bekleme süresi

  Telefon, tek bir şarjla 2 aya kadar sürekli açık ve bekleme modunda kalabilir.

 • 17 saate kadar konuşma süresi

  17 saate kadar konuşma süresi

  Telefon, tek bir şarjla 17 saate kadar konuşma süresini destekleyebilir.

 • 35 saate kadar müzik dinleyin

  Tek şarjla 35 saate kadar müzik dinleyin.

 • Mükemmel ses deneyimi için MP3 çalma ve zil sesleri

  Use the data cable or an external memory card to transfer MP3 music files to your phone for a superior audio experience on the go. You can also personalize your ringtone with a selection from your MP3 files.

 • Yüksek kaliteli dahili FM tuner

  FM radyo uygulaması ile cep telefonunuzu ve stereo kulaklıklarını kullanarak nerede olursanız olun en sevdiğiniz FM radyo programlarını dinleyebilirsiniz.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • 1000 rehber girişi

  Geniş kapsamlı iş ve kişisel rehberinizi tek bir büyük telefon defteri belleğinde rahatça saklayın ve ona kolayca erişin. 1000 rehber girişine kadar kaydetmek için çok sayıdaki varsayılan alandan istediğiniz birini hızlı ve kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

 • Geniş 300 SMS mesaj saklama kapasitesi

  Bu telefon, daha öncekilere göre çok daha fazla mesaj saklayabilmenizi sağlayan, 300 SMS (Kısa Mesaj Servisi) mesajının saklanabildiği bir bellek kapasitesine sahiptir.

 • Diğer cihazlarla kablosuz bağlantı için Bluetooth

  Bluetooth teknolojisi, hareket halindeyken diğer Bluetooth cihazlarıyla kolay kablosuz bağlantıya olanak verir. Bluetooth kulaklığınızla hızlı ve kolay bir şekilde dosya paylaşarak veya kişisel bilgilerinizi cep telefonunuzla senkronize ederek mobil multimedya deneyiminizi zenginleştirin.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: