Cep Telefonu

  Cep Telefonu

  CT6398/00FGEURO Benzer ürünler bul

  Bir çeşit sihir

  Philips 639, dış ayna yüzeyi ardında gizli olan sihirli ekranıyla benzersiz aktif kapaklı bir telefondur. Tüm faydaları görün

  CT6398/00FGEURO Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Bir çeşit sihir

Ayna FX

 • 'Ayna FX gizli sihirli efekt

  Aynanın arkasında gizlenmiş özel efekte sahip sihirli ekranı keşfedin. Ayna FX gizli sihirli efekt, harici ekranı gizlemek için bir ayna kullanır. Telefon çaldığında ekran ortaya çıkar.

 • Parlak OLED LCD alt ekran

  OLED teknolojisi, başkalarıyla daha iyi animasyonlar paylaşabilmenizi sağlayan bir süper parlak ekran sunar.

 • Telefonda eğlence için çılgın animasyonlar

  Çılgın animasyonları kullanarak alarmlı saati çan veya gong sesleri ile her 15, 30 veya 60 dakikada bir çaldırıp "çılgın bir saat"e dönüştürerek veya 5 hayvan animasyonundan 1'ini seçerek (kaplumbağa, kurbağa, kaplan, tavşan veya panda) kişiselleştirebilir ve kahkahalarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 • MMS (Multimedia Messaging Service - Multimedya Mesaj Servisi)

  MMS (Multimedia Messaging Service - Multimedya Mesaj Servisi), cep telefonunuzu kullanarak metin mesajlarınızla birlikte fotoğraf, video ve ses dosyaları gönderip alabilmenizi sağlar.

 • BeDJ ile kendi polifonik melodilerinizi ve çalma tonlarınızı oluşturun

  Muhteşem BeDJ özelliğinin gerçek, portatif miks stüdyosu; kendi müzik mikslerinizi, sınırsız yaratıcılıkla her zaman, her yerde kolaylıkla yaratabilmenizi, paylaşabilmenizi ve mikslerinizin keyfini çıkarabilmenizi sağlar. Tanınmış DJ'lerce sağlanmış önceden tanımlanmış stilleri, kendi telefonunuzun polifonik çalma tonlarını ya da WAP, kızıl ötesi veya MMS üzerinden yüklediğiniz içeriği kullanarak 9 farklı parçaya kadar gerçek zamanlı olarak miksleyin ve kendi müziğinizi yaratın.

 • 65.536 muhteşem renkli TFT ekran

  Göz alıcı 65K renkli TFT ekran, 65.536 muhteşem rengi ve net, parlak grafikler ve fotoğraflar sağlayan ultra hassas noktalarıyla yüksek kontrast ve parlaklık sunar.

 • 32 ton zengin polifonik melodi

  Daha doğal ve gerçekçi müzikal sonuçlar için MIDI formatını kullanan ve sıra dışı ses efektleriyle farklı enstrümanlardan oluşan küçük bir orkestra izlenimi veren 32 ton polifonik melodi özelliği ile farklı notalardan eşzamanlı tonlar yaratılabilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: