Eşleşmemiş

Çoklu Dokunmatik Ekran

  Çoklu Dokunmatik Ekran

  Hedef kitlenizle daha fazla etkileşim kurun

  Önemli bilgileri veya pazarlama mesajlarınızı hedef kitlenize büyüleyici bir netlikte iletin. Etkileşimli dokunmatik ekran sayesinde müşterinizin ilgisini her zamankinden daha fazla çekebilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Signage Solutions Çoklu Dokunmatik Ekran

55 inç, Kenar LED Arkadan Işıklandırma, Full HD BDT5551EH/02 Benzer ürünler bul

Hedef kitlenizle daha fazla etkileşim kurun

dokunmatik ekranlı 140 cm (55 inç) LED Ekran ile

 • Full HD LCD ekran, 1920x1080p

  Bu ekranda, Full HD adı verilen bir çözünürlük özelliği bulunmaktadır. En son LCD ekran teknolojisi, her biri 1920 piksel olan 1080 aşamalı satırlık bir geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, 1080 satıra kadar HD giriş sinyalleri için olası en iyi görüntü kalitesini sağlar. En iyi parlaklık ve harika renkler ile parlak, titremesiz aşamalı tarama görüntüler sağlar. Bu zengin ve net görüntü size gelişmiş bir görüntüleme deneyimi sağlayacaktır.

 • Kenar LED Arkadan Işıklandırma

  Gelişmiş LED teknolojisiyle eşit bir ışık dağılımı yakalayın. Panelin çerçevesinde bulunan beyaz LED'ler (ışık yayan diyot) daha eşit bir ışık yayılımı sunar. Bu özellik daha düşük güç tüketimi, daha az ısı yayılımı ve homojen bir renk aralığı sağlar.

 • Şık bir görünüm için şık bir kaplama

  İnce çerçeve tasarımı, açık mekan ekranına her ortama uygun şık bir görünüm kazandırır. İnce çerçeve tasarımı sayesinde ekran her türlü iç mekana veya uygulamaya kolayca entegre edilebilir.

 • Gelişmiş kullanıcı etkileşimi için optik dokunmatik teknolojisi

  Entegre optik dokunmatik teknolojisi sayesinde, artık yepyeni düzeyde bir etkileşim mümkün. Ekranın kenarındaki sensörler mükemmel bir netlik sağlarken, aynı zamanda çoklu dokunmatik etkileşimi sunarak yeni ve etkileşimli uygulamalar için her türlü olanağı mümkün kılar.

 • 2 eş zamanlı dokunma noktası

  Bu dokunmatik ekrandaki 2 eş zamanlı dokunma noktasıyla mükemmel işlevlerin keyfini çıkarın. Mükemmel çalışabilirlik fırsatlarıyla birleştirilen daha fazla esneklik ve optimum performansıyla size mükemmel kullanıcı etkileşimi sunar.

 • USB Tak ve Çalıştır uyumluluğu

  Otomatik dokunma tanıması için ekranınızı USB üzerinden ortam oynatıcınıza bağlayın. HID uyumlu olan USB konektör gerçek tak ve çalıştır işlevselliği sunar.

 • Enerji tasarrufu için SmartPower

  Arka aydınlatma yoğunluğu, güç tüketimini %50'ye kadar azaltarak enerji giderlerinde önemli bir tasarruf sağlayacak şekilde sistem tarafından kontrol edilebilir ve ayarlanabilir.

 • Tak-Çıkar Özellikli Yuva

  Dijital Reklam pazarı için geliştirilmiş Tak-Çıkar Özellikli (OPS) yuva, ortam oynatıcınızda kolaylıkla değişiklik yapmanız ve yükseltmeniz için tasarlanmıştır. Ortam oynatıcınızı ekrana takmanız yeterlidir. Ortam oynatıcınızın basit veya karmaşık teknolojiye sahip olması fark etmez, OPS tamamen uyumludur ve uzun vadede size daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti (TCO) sağlar.

 • Küçük bir PC için arka kapakta bulunan akıllı yuva

  Profesyonel PC'ler birçok genel reklam uygulamasının bir parçası haline gelmiştir. Bunlar genellikle ekranlarına derinliğinin artmasına neden olur ve kablo karmaşasına yol açar. Bu nedenle arka kapağında, bir küçük boyutlu profesyonel PC'nin entegre edilmesi uygun bir Akıllı yuva bulunan bu ekranı tasarladık. Bunun yanı sıra, kablo yönetim sistemi kablolarınızı düzenli ve profesyonel görünümde tutmak için mükemmel bir çözüm sunar.

 • Tüm önde gelen işletim sistemleriyle uyumludur

  Dokunmatik ekranlarımız yazılımdan bağımsızdır ve Windows 8, Windows 7, Vista, XP, Mac OS ve Linux işletim sistemlerini destekler.

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: