Eşleşmemiş

LCD monitör

  LCD monitör

  Zorlu Uygulamalar için Sağlam Ekran

  Ağ üzerinden kontrol edilebilir, sağlam 42 inç LCD monitörle giderlerinizi kontrol altına alın. Bu model birçok farklı özelliğiyle, ister ağ için, ister döşeme matrisinde ya da açık mekan ekranı olarak kullanılsın; en zorlu uygulamaların ihtiyaçlarını karşılayabilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Zorlu Uygulamalar için Sağlam Ekran

 • Daha keskin görüntü için geniş format WXGA 1366 x 768 çözünürlük

  XGA çözünürlüklü LCD panelin geniş formatı, 1366 x 768 piksel görüntüleyebilir; WXGA, daha iyi bir görüntü performansı ve renklerin doğru görüntülenmesi için monitörlerin titreşimsiz olmasını sağlar.

 • Parlaklık, ortam koşullarına göre otomatik olarak ayarlanır

  Ekran ayarları, kullanıcının müdahalesi gerekmeksizin ortam ışığına uygun olarak yapılır.

 • Dayanıklı metal kaplama ve metal arka kapak

  En zorlu kamu uygulamaları için özel olarak tasarlanan metal kaplama, daha fazla dayanıklılık ve vandalizme karşı daha fazla koruma sağlar. Anotlu boya, kaplamanın çizilmeye karşı daha iyi korunması için kullanılmıştır.

 • Güvenlik özelliği yetkisiz erişimi önler

  Ekranın yerel kontrolleri, anında erişim için daha az görülebilir olacak şekilde yerleştirilmiştir. Ayrıca uzaktan kumanda sensörü ve ekran üzerindeki tuş takımı, kamuya açık alanlarda ekranın yetkisiz olarak kontrol edilmesini önlemek üzere RS232 aracılığıyla devre dışı bırakılabilir.

 • Monitör, uzaktan yönetim için ağ üzerinden kontrol edilebilir

  Ağ üzerinden kontrol edilebilirlik, kullanıcının monitörleri RS232 protokolü üzerinden kontrol etmesini ve ayarlamasını sağlar.

 • Gelişmiş büyütme özelliği, döşeme matrisi uygulamalarını destekler

  Dahili zum, pahalı cihazlar almaya gerek kalmadan bir video duvar matrisinin zum fonksiyonunu kolayca sağlamak için kullanılabilir ve 2x2, 3x3, 4x4 ve 5x1 konfigürasyonlarını destekler.

 • VGA loop through, birden çok monitöre dağıtım sağlar

  Birden çok ekran içeren dizi, tek bir kaynaktan gelen kontrolü ve görsel içeriği, bir alan içinde farklı yerlerde bulunan monitör dizisine etkili bir biçimde dağıtır.

 • Dikey mod kullanımı

  Bu ekran güvenli bir biçimde dikey olarak monte edilebilir.

 • İsteğe bağlı TV tuner

  İsteğe bağlı TV tuner kullanıcı tarafından ayrı olarak sipariş edilip monitörün arkasındaki yuvaya takarak kurulabilir. Monitör açıldığında tuner algılanacaktır.

 • Daha düşük tüketim için akıllı güç yönetimi

  Akıllı güç yönetimi, güç tüketimini azaltmaya ve toplam sahip olma maliyetini önemli ölçüde düşürmeye yarayan, verimli enerji tüketimi teknolojisinden yararlanır.

 • Statik bilgiler görüntülenirken kalıcı görüntü yanması yoktur

  Klasik ekranlar genelde görüntü yanmasına sebep olabilecek statik bilgiler gösterir. Monitörün kapatıp/açılmasıyla bu görüntü yanmaları tamamen ortadan kalkar

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: