plazma monitör

  plazma monitör

  Yüksek Çözünürlüklü Kamuya Açık Ekran

  Toplantı odaları ve açık mekan gösterim uygulamaları için tasarlanan teknolojinin son ürünü plazma monitör. Üst düzey ölçümleyici, gelişmiş dijital video işlemci ve en son plazma teknolojisi, (HD) video, metin veya grafiklerinizin en ideal şekilde görüntülenmesini sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Yüksek Çözünürlüklü Kamuya Açık Ekran

50" Geniş WXGA Plazma Monitör

 • HDTV sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Teknolojisine Hazır

  HD TV sinyalinin olağanüstü görüntü kalitesinin keyfini çıkarın ve HDTV yayını, Blue-ray DVD veya HDVD gibi HD (Yüksek Çözünürlük) kaynaklarına hazır olun. HD teknolojisine hazır, aşamalı taramanın ötesine geçen bir görüntü kalitesi sunan korumalı bir etikettir. Bir Yüksek Tanımlı TV sinyalinin çözünürlük ve görüntü kalitesi avantajlarını kullanabilen bir HD ekranı sunmaya yönelik olarak EICTA tarafından konmuş katı standartlara uyumludur. Hem analog YPbPr hem de DVI veya HDMI'nın sıkıştırılmamış Dijital bağlantısı için HDCP destekli evrensel bir bağlantıya sahiptir. 50 ve 60 Hz'de 720p ve 1080i sinyaller görüntüleyebilir.

 • Yüksek Çözünürlüklü plazma WXGA ekran, 1366 x 768p

  En son teknoloji ürünü olan bu plazma ekran teknolojisi, 1366 x 768p piksel değerinde son derece gelişmiş bir geniş ekran HD çözünürlüğüne sahiptir. En iyi parlaklık ve üstün renk kalitesi ile birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titremesiz görüntüler üretir. Bu canlı ve net görüntü, size inanılmaz bir izleme deneyimi yaşatacak.

 • Hareket dengeleme satır taraması

  Hareket dengeleme satır taraması, düzeltilmiş hareket konumlarına sahip yeni alanları oluşturmak için hareket hızını ve nesnelerin yönlerini ölçmek ve tespit etmek için dijital bir hafızada saklanan görüntüleri kullanan akıllı bir satır tarama algoritması uygular ve böylelikle yumuşak, titremesiz ve net hareketli bir görüntü sağlar.

 • 3:2 Pulldown, film izlerken parazitleri kaldırır

  3:2 Pulldown, film izlerken görüntü izlemenizi bozan istenmeyen parazitleri tamamen kaldırır. Bu parazitler kalktığında filmden amaçlandığı şekliyle keyif alabilirsiniz.

 • 3D tarama filtresi, keskin bir görüntü sağlamak için renkleri ayırır.

  3D tarama filtresi, izleme keyfinizi bozan renk karışması, ışık karışması ve kenar bozulmasını ortadan kaldırmak için 3D alanında parlaklık ve renk sinyallerini daha iyi ayırır. 3D dijital tarama filtresi, renk bilgilerini siyah-beyaz bilgilerinden tam olarak ayırmak, yatay ve dikey noktaları, bunun yanı sıra kenar bozulmasını ortadan kaldırmak için televizyon görüntüsündeki alanlar arasında bir karşılaştırma gerçekleştirir. Sonuç, mükemmel netliği olan bir görüntüdür.

 • Monitör, uzaktan yönetim için ağ üzerinden kontrol edilebilir

  Ağ üzerinden kontrol edilebilirlik, kullanıcının monitörleri RS232 protokolü üzerinden kontrol etmesini ve ayarlamasını sağlar.

 • WXGA'ya kadar çoklu PC giriş formatı

  Ürün VGA, SVGA, XGA ve WXGA için PC uyumluluğu desteği verir. Evrensel bir ekran çözümü, çok yönlü PC giriş desteği gerektirir.

 • SXGA ve HDTV'ye kadar çoklu video giriş formatı ile uyumludur

  Genel kullanımda video içeriği farklı çözünürlük ve en, boy oranlarında çeşitli formatlar halinde sağlanır. Bu sebeple, belli bir ekran çözünürlüğünde optimum görüntü sağlamak için içeriğin yeniden formatlanması gerekmektedir. Bir üst sınıf ölçekleyici SXGA'ya kadar her tür video formatının optimum yeniden formatlanmasını garantiler.

 • Sessiz ve güvenilir fansız çalışma

  Fansız çalışma sessizdir ve monitörün içinde toz toplanmasını önleyerek ürün güvenilirliğini artırır.

 • 60.000 saatin üzerinde uzun panel ömrü

  Kamuya açık ekran uygulamalarında genelde 24/7 çalışma gerekmektedir. 60000 saatin üzerinde bile ekran parlaklığı, ilk değerin en az %50'sini sağlar.

 • Görüntü yanmalarını önlemek için gelişmiş görüntü yanma önleme işlevleri

  "Piksel kaydırma" olarak adlandırılan koruyucu işlev sisteme dahil edilmiştir. Koruma mekanizması etkinleştirildiğinde, "hayalet görüntü" olarak adlandırılan durumu engellemek için ekran görüntüsü otomatik olarak piksel konumlarına kaydırılır. İkinci olarak, yanma kurtarması sisteme dahil edilmiştir. Modele bağlı olarak, hayalet görüntüler belirli bir süre tüm panele tamamen beyaz sinyalin uygulanmasıyla veya aynı sonucu elde etmek için görüntünün ters çevrilmesiyle ortadan kaldırılır.

 • En yüksek görüntü kalitesini sağlayacak DVI kablosu dahildir

  Mümkün olan en yüksek görüntü kalitesini sağlamak için ekranla birlikte standart olarak bir DVI kablosu sağlanmaktadır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: