plazma monitör

  plazma monitör

  Yüksek Çözünürlüklü Kamuya Mekan Ekran

  Kamuya açık iç mekan uygulamaları için tasarlanmış son teknoloji ürünü ve uygun maliyetli bir plazma monitör. Üst düzey satır bindirme giderici, gelişmiş dijital video işlemci ve en son plazma teknolojisi mesajınızın en ideal şekilde görüntülenmesini sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Yüksek Çözünürlüklü Kamuya Mekan Ekran

42" XGA Plazma Monitör

 • Tek bir kabloyla tam dijital HD bağlantısı için HDMI girişi

  HDMI, kaynaktan ekrana, sıkıştırılmamış dijital RGB (KYM) bağlantısı kurar. Analog sinyale çevrilme işlemini ortadan kaldırarak kusursuz bir görüntü sağlar. Kalite kaybına uğramamış sinyal sayesinde titreşim azalır ve daha net bir görüntü elde edilir. HDMI, kaynak aygıtıyla arasında en yüksek çıkış çözünürlüğü iletişimi sağlar. HDMI girişi, DVI kaynaklarıyla tam bir geriye dönük uyumluluk taşır, ancak dijital ses içerir. HDMI, HDCP kopya korumasını kullanır.

 • Yüksek parlaklık (1500 cd/m²) ve kontrast (15000:1)

  Aydınlatma koşullarının değişken ve genelde kontrol dışı olduğu kamuya açık ortamlarda yüksek çözünürlük ve kontrast değerleri oldukça yararlıdır.

 • Bıçak keskinliğinde görüntüler için hareket uyarlamalı olarak satırların üst üste binmesini engelleme

  Bu akıllı titreşim engelleme algoritması, video kaynağı tipini (Durağan Görüntü, Hareketli Görüntü veya Film) tespit edebilir ve otomatik olarak Yer, Zaman veya Film modunda satır bindirme engelleme işlemini optimize eder. Bunun sonucunda her zaman bıçak keskinliğinde ve sağlam görüntüler sunar.

 • Monitör, uzaktan yönetim için ağ üzerinden kontrol edilebilir

  Ağ üzerinden kontrol edilebilirlik, kullanıcının monitörleri RS232 protokolü üzerinden kontrol etmesini ve ayarlamasını sağlar.

 • Diğer monitörlerle paylaşım için VGA loop through

  Aynı giriş sinyalini birden fazla ekranın paylaşması gerektiği durumlarda VGA loop through, VGA giriş sinyalinin amplifiye edildiği ve bir sonraki monitöre bağlanabilecek bir VGA çıkış konektöründe sağlanan ekonomik bir çözüm sunar

 • Gizli ve kilitlenebilen kontrol düğmeleri

  Ekrandaki kontrol düğmeleri, daha zor görülebilecek şekilde yerleştirilmiştir. Ayrıca uzaktan kumanda sensörü ve yerel kontrol düğmeleri, kamuya açık alanlarda ekranın yetkisiz kontrol edilmesini önlemek için RS232 aracılığıyla devre dışı bırakılabilir.

 • Görüntü yanmalarını önlemek için gelişmiş görüntü yanma önleme işlevleri

  "Piksel kaydırma" olarak adlandırılan koruyucu işlev sisteme dahil edilmiştir. Koruma mekanizması etkinleştirildiğinde, "hayalet görüntü" olarak adlandırılan durumu engellemek için ekran görüntüsü otomatik olarak piksel konumlarına kaydırılır. İkinci olarak, yanma kurtarması sisteme dahil edilmiştir. Modele bağlı olarak, hayalet görüntüler belirli bir süre tüm panele tamamen beyaz sinyalin uygulanmasıyla veya aynı sonucu elde etmek için görüntünün ters çevrilmesiyle ortadan kaldırılır.

 • 60.000 saatin üzerinde uzun panel ömrü

  Kamuya açık ekran uygulamalarında genelde 24/7 çalışma gerekmektedir. 60000 saatin üzerinde bile ekran parlaklığı, ilk değerin en az %50'sini sağlar.

 • Çevre koruması için RoHS standartlarıyla uyumlu

  Philips ekran ürünleri, çevreye zarar verebilecek kurşun ve diğer zehirli maddelerin kullanımını sınırlandıran Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartlarına uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

 • Kurşunsuz tasarımı çevreye zarar vermez

  Kurşunsuz ekran ürünleri, çevreye zararlı olan kurşunu ve diğer toksik maddelerin kullanımını kısıtlandıran Tehlikeli Maddelerin Kısıtlandırılması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartları hakkındaki katı Avrupa Topluluğu yönergelerine uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: