Taşınabilir CD Çalar

  Taşınabilir CD Çalar

  Sarsıntı koruması

  Taşınabilir müzikte kullanım kolaylığını amaçlayan yaklaşımıyla AX2300 CD oynatıcıyı seveceksiniz. Çok fonksiyonlu CD oynatma, kesintisiz müzik ve hareket halinde müzik için ihtiyaç duyacağınız her şey şık metalik gümüş renginde, göz damlası biçiminde sunulmuştur.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Sarsıntı koruması

 • Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme ile her ses seviyesinde optimum bas

  Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme ile her ses seviyesinde optimum bas

  Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme, yüksek ses seviyelerinde seste bozulmaya yol açmadan maksimum bas güçlendirme yapan ve düşük ses seviyelerinde alt uç bas frekanslarının yok olmasını önleyen akıllı bir bas güçlendiricisidir. Gelişmiş elektronik teknolojisiyle ses seviyesi ve bas düzeyleri sürekli olarak izlenir, her ikisi de hassas şekilde kalibre edilir ve seste bozulmaların önüne geçilir, böylece optimum bas ses elde edilir. Dijital Dinamik Bas Güçlendirme, seçtiğiniz ses seviyesi ne olursa olsun, olağanüstü bas performansının keyfini çıkarmanızı sağlar.

 • Yolda atlamasız müzik için ESP

  Elektronik Atlama Koruması sayesinde, siz hareket halindeyken veya koşarken, çalıcınız darbelere uğrasa ve sarsılsa bile atlamasız müzik dinlersiniz. CD'niz çalarken müzik sürekli olarak çalıcının hafıza tamponuna gönderilir ve geçici olarak burada tutulur. Cihaz darbelere veya sarsıntılara maruz kaldığında (kazayla veya spor sırasında), siz tampon hafızada depolanmış olan müziği hala kesintisiz olarak dinlersiniz ve bu arada lazer, sarsıntının olduğu sırada bulunduğu noktaya tekrar düzgün şekilde odaklanır ve kaldığı yerden devam ederek tamponu doldurmayı sürdürür.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: