WeCall Bluetooth konferans hoparlörü

  • KA

  WeCall Bluetooth konferans hoparlörü

  Her yerde yüz yüze konuşuyormuş gibi net

  Kolayca taşınabilen Philips WeCall ile her yerde konferans görüşmeleri yapın. LED göstergeleri ve Bluetooth® bağlantısı kullanımı kolaylaştırırken, dört mikrofonu ve gelişmiş yankı engellemesi keyifli sohbetler yapmanızı sağlar. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 279,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

WeCall Bluetooth konferans hoparlörü

Bluetooth® ve USB, Üstün ses, Dahili pil, iPhone için AECS7000/00 Benzer ürünler bul

Her yerde yüz yüze konuşuyormuş gibi net

konferans görüşmeleri yapın

 • 360 derece mükemmel ses alımı için dört mikrofon

  360 derece mükemmel ses alımı için dört mikrofon

  Dört çok yönlü mikrofon en fazla 5 metre uzaktan 360 derece ses alımı sağlar, en zorlu ortamlarda bile sesinizi yükseltmeden ya da hoparlöre eğilmek zorunda kalmadan net ve doğal bir iletişim kurarsınız.

 • Bluetooth özellikli akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarlara kolayca bağlanın

  Bluetooth özellikli akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarlara kolayca bağlanın

  10 metre kablosuz aralığıyla iPhone ve Bluetooth özellikli tüm akıllı telefon, bilgisayar ve dizüstü bilgisayara otomatik eşleştirme ile sorunsuz bağlantı.

 • Hızlı ve duyarlı konferans çağrıları için ücretsiz WeCall uygulaması

  Hızlı ve duyarlı konferans çağrıları için ücretsiz WeCall uygulaması

  Kullanışlı Philips WeCall uygulaması sadece konferans çağrı numaralarını yönetmekle kalmaz, aynı zamanda erişim kodlarını doğrudan takviminizden girer. Uygulama kolayca çağrı yapmanıza ve çağrılarınıza takviminizden tek tuşla erişmenize olanak sağlar.

 • En fazla 8 saat pil ömrü ve USB kablo şarjı

  En fazla 8 saat pil ömrü ve USB kablo şarjı

  Arama sırasında kullanılırken en fazla 8 saat, beklemede ise 200 saat pil ömrü. Birlikte verilen USB kablosu kolay ve kullanışlı şarj imkanı sunar.

 • Net ses için gelişmiş gürültü engelleme

  Hoparlör etrafındaki dört çok yönlü mikrofonlarla gelişmiş gürültü engelleme özelliği konuşmaya birden fazla kişinin katılmasını ve seslerin en net halleriyle duyulmasını sağlar. Gürültüsüz bir konuşma için sabit ve sabit olmayan gürültüler azaltılır.

 • Sorunsuz konuşmalar için hızlı ve gelişmiş yankı azaltma

  Hoparlörden birkaç metre ötede devrim niteliğinde eller serbest, iki taraflı tam konuşma için oldukça hızlı ve gelişmiş yankı azaltma. Yankıları ortadan kaldırmak ve hoparlörden mikrofona gelen yankıyı önlemek için zorlu gürültülü koşullarda ve mobilyası az olan ofisler gibi sesin yankılandığı odalarda özellikle ideal olan uyarlamalı bir algoritma geliştirilmiştir.

 • Sesleri kolayca duyabilmeniz ve müzik dinlemeniz için güçlü hoparlör

  Geniş kapsamlı yanıt ve geniş dağılım yönlendirme sağlayan özel olarak tasarlanmış dikkat çekmeyen koni ile 2 inç yüksek hassaslık, düşük bozulma ve neodimyum mıknatıs özellikli hoparlör. Odada gezinirken veya odanın herhangi bir yerinden kalitede hiç düşüş yaşamadan konuşun. İdeal müzik keyfini yaşayın.

 • Dizüstü bilgisayarlar üzerinden görüşme yapmak için USB bağlantısı

  USB bağlantısı hoparlörü, Tak ve Çalıştır işlevselliği ve otomatik cihaz algılama özelliği bulunan dizüstü bilgisayarlardan çağrı yapmak için kullanmanızı sağlar.

 • Her yere kolayca taşınabilmeyi sağlayan ince ve kompakt tasarım

  İnce ve taşınabilir tasarım sayesinde konferans hoparlörünü istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Hareket halindeyken, evden veya otel odasından çalışırken ya da bir iş ortağını ziyaret ederken kullanım için dizüstü bilgisayar çantanıza kolayca sığar.

 • Her yere taşımanız için ince ve hafif seyahat çantası

  Dayanıklı ve ultra hafif seyahat çantası hoparlörü seyahat halinde korumanıza yardımcı olurken profesyonel bir görünüm için şık ve fonksiyonel bir tasarım sunar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Philips, InRange'in kullanılması nedeniyle çalınabilecek değerli eşyalardan sorumlu değildir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: