Fotoğraf Çerçevesi

  Fotoğraf Çerçevesi

  Her fotoğraf bir hikaye anlatır

  PC'nizde kaç dijital fotoğraf gizli? Philips Fotoğraf Çerçevesi ile anılarınızı görün, paylaşın ve yeniden yaşayın, dijital fotoğraflarınızı PC olmadan baskı kalitesinde görüntülemenin en kolay yolu. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Her fotoğraf bir hikaye anlatır

 • Fotoğrafları fotoğraf makinesinden okuyun ya da PC'nizden yükleyin

  Fotoğrafları fotoğraf makinesinden okuyun ya da PC'nizden yükleyin

  Cihaz üzerindeki dahili USB konnektörü, çoğu kameradaki veya PC'deki fotoğrafları açmak veya yüklemek için kullanılabilir. Kameranızın Philips Digital Photo Display ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için Philips web sitesini ziyaret edin.

 • Keskin ve detaylı fotoğraf görüntüleme için yüksek piksel yoğunluğu

  Sektördeki en iyi yüksek yoğunluğa sahip bu ekran, en pahalı 17 inç LCD monitörlerden bile yüzde 88 daha fazla piksel görüntüler -- böylece fotoğraflarınızı yüksek kaliteli baskılardaki zengin ayrıntılar ve canlı renklerle gösterir.

 • Baskı kalitesinde fotoğraflar için tam renkli ekran

  Tam renkli ekranda en değerli fotoğraflarınız baskı kalitesinde görüntülenir.

 • Ortam ışığıyla uyum sağlayacak şekilde ayarlanabilir parlaklık

  Ayarlanabilir ekran parlaklığı, en değerli fotoğraflarınızı görüntülerken gündüz ya da gece farketmeksizin ortam koşullarıyla uyumlu parlaklığı ayarlayabilmenizi mümkün kılarak daha iyi bir görüntüleme sağlar.

 • Fotoğraflarınızı doğrudan bellek kartlarından görüntüleyin - PC gerekmez

  Bellek kartlarına saklanan fotoğrafların kolay görüntülenmesi ve paylaşılması için iki bellek kartı okuyucusu dahil edilmiştir. Bir bellek kartı yuvasına Compact Flash I (CF) kartları takılabilirken, ikincisi Memory Stick'ler (MS), SD Kartlar ve Multimedya Kartları (MMC) için uygundur.

 • Tüm kayıtlı fotoğraflar için bir slayt gösterisi yaratın

  Slayt gösterisi, bir topluluğa sunum amacıyla belirli bir sırada düzenlenmiş görüntüler toplamıdır. Düğmeye basılıp slayt gösterisi işlevinin seçilmesiyle PhotoFrame'de saklanmış olan tüm fotoğraflar otomatik olarak sayfa sayfa görüntülenir.

 • Slayt gösterileri, tekli fotoğraf, küçük resimler veya saati görüntüleyin

  Esnek görüntüleme modları size tek seferde tek bir görüntü, hızlı ve kolay aramalar için küçük fotoğraflar ve en değerli fotoğraflarınız için slayt gösterisi modlarında görüntüleme yapma özgürlüğünü verir.

 • Akıllı saklama daha çok fotoğraf saklanmasını sağlar

  Akıllı fotoğraf saklama, fotoğraf görüntü kalitesinden ödün vermeden gerekli saklama alanını minimuma indiren bir akıllı yazılımdır.

 • Ekranınızı gün içinde belirli saatlerde otomatik olarak açıp kapatabilirsiniz

  Dahili bir saat, seçtiğiniz zamanlarda PhotoFrame™'i açar ve kapatır.

 • Kolay, kendiliğinden öğrenilebilen çalıştırma - programlama gerekmez

  Düğmeyle kolay çalıştırma, tek bir düğme dokunuşuyla kontrol edilen kolay çalıştırma anlamına gelir - programlama gerekmez.

 • Manzara ya da portre ekran seçiminiz

  Kolay ayarlanabilir bir sehpa yoluyla sağlanan manzara ya da portre ekranı, yönü ne olursa olsun, tüm değerli fotoğraflarınızın mükemmel görüneceği anlamına gelir.

 • AC güçte ya da şarj edilebilir pille kablosuz olarak çalıştırın

  AC güç ya da dahili pil, size Fotoğraf Çerçevenizi standart AC güç ile ya da dahili şarj edilebilir pille çalıştırma arasında seçim yapma şansı verir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: