Smart LED TV

  Smart LED TV

  Hareketin parçası olun!

  Philips 46PFL8007 3D Smart LED TV ile sonsuz bir içerik dünyasına merhaba deyin. Smart TV Premium'un sunduğu sayısız olanakların tadını çıkarın, entegre klavye ve işaretçiye* sahip benzersiz uzaktan kumanda ve TV kameranızla Skype™'ta görüşme yapın. Tüm faydaları görün

 • Hareketin parçası olun!

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

8000 series Smart LED TV

117 cm (46 inç), 3D Max, DVB T/C/S2 46PFL8007K/12 Benzer ürünler bul

Hareketin parçası olun!

Full HD 3D ve Smart TV keyfini Ambilight ile yaşayın

 • Ambilight Spectra XL, daha fazla derinlik için yeni bir Ambilight

  Ambilight Spectra XL ile seyir deneyiminizi zenginleştirin. Bu patentli Philips teknolojisi, TV ekranının arkasından duvara ışık yansıtarak ekranı hiç olmadığı kadar genişletir. Ambilight, ışığın rengini ve parlaklığını otomatik olarak ayarlayarak TV'deki görüntüye uydurur. Duvara uyum fonksiyonu sayesinde, duvarınızın rengi ne olursa olsun, ışığın rengi mükemmel olur.

 • Benzersiz netlik için Perfect Pixel HD Engine ve Full HD TV

  Perfect Pixel HD Engine ile rakipsiz keskinlik ve netliğin tadını çıkarın. Görüntüdeki her piksel güçlendirilerek etrafındaki piksellerle daha uyumlu hale getirilir. Böylece keskinlik, doğal detaylar, canlı renkler, üstün kontrast ve akıcı hareketli görüntüler arasında mükemmel bir denge yaratılır. Tüm içerik kaynaklarından gelen görüntülerde parazit ve gürültü azaltılarak netlik ve keskinlik sağlanır. 1920x1080 piksel Full HD ekran, son derece parlak ve titremesiz görüntüler sunar.

 • Smart TV'yi kablosuz kullanmak için dahili Wi-Fi

  Smart TV'yi kablosuz kullanmak için dahili Wi-Fi

  Philips TV'nizdeki dahili Wi-Fi sayesinde Smart TV ile evinizin konforunda istediğiniz içeriğe kablosuz olarak erişebilirsiniz.

 • Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği

  Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği

  Çevrimiçi video mağazalarından doğrudan TV'nizi kullanarak film kiralayın, en sevdiğiniz kanalları Catch-up TV servisinden izleyin ve Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi uygulamaların tadını çıkarın. Ayrıca Internet'te de gezinebilirsiniz.

 • Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin

  Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin

  TV'nizi en kolay ve rahat biçimde kontrol edin. Smart TV'nizi kontrol etmek için bir kablosuz klavye bağlayın veya akıllı telefonunuzu ya da tablet bilgisayarınızı kullanın.

 • TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma

  TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma

  Philips TV'nize bağlı USB'ye canlı dijital TV programları kaydedin, ara vermek istediğiniz herhangi bir anda içeriği duraklatın ve istediğiniz zaman izlemeye devam edin. Elektronik Program Rehberini kullanarak sevdiğiniz programları bulun ve kaydedeceklerinizi programlayın. Artık TV'de izlediğiniz programları işlerinize göre planlayarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

 • Wi-Fi Smart Screen* ile evinizde istediğiniz yerde TV izleyin

  Wi-Fi Smart Screen* ile evinizde istediğiniz yerde TV izleyin

  Wi-Fi Smart Screen* ile artık dijital TV yayınlarını sadece TV'nizin karşısındaki kanepeden değil, evinizde istediğiniz yerden izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Philips MyRemote uygulamasını indirip TV'nizdeki programı iPad'inize yönlendirmek ve izlemeye devam etmek. Üstelik akıllı cihazlarınızdaki fotoğraf, video ve müzik içeriklerini de büyük ekrana yönlendirebilirsiniz. Seyir deneyiminizde gerçek özgürlüğü yaşamaya hazır olun!

 • TV'nizde Skype™ üzerinden sesli ve görüntülü görüşmeler yapın

  TV'nizde Skype™ üzerinden sesli ve görüntülü görüşmeler yapın

  Nerede olurlarsa olsunlar, sevdiklerinizle deneyimlerinizi paylaştığınız sohbetlere yepyeni bir boyut katın. TV'nizdeki Skype™ ile salonunuzdan sesli ve görüntülü görüşmeler yapın. Birlikte verilen Philips TV kamerasını (PTA317/00) TV'nize bağlayın ve koltuğunuzdan kalkmadan kusursuz görüntü ve ses kalitesinin keyfini yaşayın.

 • Şaşırtıcı bir Full HD 3D deneyimi için 3D Max Clarity 700

  Şaşırtıcı bir Full HD 3D deneyimi için 3D Max Clarity 700

  Göz alıcı Full HD 3D netliğini Philips TV'nizde keşfedin. Aktif 3D teknolojisinin kullanıldığı 3D Max Clarity 700, mükemmel hareketli görüntü netliğiyle benzersiz bir yüksek çözünürlüklü 3D seyir deneyimi yaşatır. Hatta 2D içeriği canlı ve kusursuz 3D'ye dahi dönüştürebilirsiniz.

 • Tek bir düğmeye basarak her 2D içeriği kusursuz 3D ile izleyin

  Tek bir düğmeye basarak her 2D içeriği kusursuz 3D ile izleyin

  Tüm film koleksiyonunuzu, hatta eski siyah beyaz klasikleri bile canlı ve kusursuz 3D kalitesiyle izleyin. Philips'in gerçek zamanlı yüksek kaliteli dönüştürme teknolojisi sayesinde her türlü 2D içerik tek bir düğmeye basarak kolayca dönüştürülür. Altyazılar sabit bir derinlikle gösterilir ve arka planın önde görünmesi gibi hatalar olmaz.

 • 3D'yi dilediğiniz gibi seyretmeniz için benzersiz 3D derinlik ayarı

  3D'yi dilediğiniz gibi seyretmeniz için benzersiz 3D derinlik ayarı

  3D herkes tarafından farklı algılanır. İşte bu nedenle Philips, 3D derinlik seviyesini kişisel zevkinize göre ayarlama olanağı sunuyor. Benzersiz 3D derinlik ayarı sayesinde, ekrandaki içeriğe ve kişisel tercihinize en uygun görüntü derinliğini seçebilirsiniz. Bu özellik gözlerinizi de rahatlatır. Artık 3D deneyimini eksiksiz bir biçimde yaşayabilirsiniz.

 • 2D oyunlarınız için benzersiz İki Kişilik Tam Ekran Oyun modu

  2D oyunlarınız için benzersiz İki Kişilik Tam Ekran Oyun modu

  Bu Philips 3D gözlüklerle TV'nizde eşsiz bir İki Kişilik Tam Ekran Oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. İki kişilik 2D oyunlarda genellikle her oyuncu kendi oyununu ekranın yarısında görür. 3D teknolojisi sayesinde artık oyuncular 2D oyun oynarken gözlüklerinde tek bir düğmeye basarak aynı anda tam ekran oyun keyfinin tadını çıkarabilir.

 • Mükemmel hareket netliği için 800 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

  Mükemmel hareket netliği için 800 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

  800 Hz Perfect Motion Rate (PMR) hızlı aksiyon filmlerinde daha net ve canlı görüntüler sağlamak için mükemmel hareketli görüntü netliği oluşturur. Yeni Philips PMR standardı, alternatifsiz hareketli görüntü netliği için en hızlı panel yenileme hızı, Mükemmel Doğal Hareket ve benzersiz işleme formülünün birleşik görsel etkisini sunar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Uzaktan kumandanın işaretçi işlevi 2012 sonbaharından itibaren yazılım güncelleştirmesi ile kullanılabilir
 • Net TV: Ülkenizde bulunan servisleri için www.philips.com/smarttv adresini ziyaret edin.
 • Wi-Fi Smart Screen 2012 sonbaharından itibaren yazılım güncelleştirmesi ile kullanılabilir
 • Ebeveynler, 3D izleme sırasında çocuklarının yanında bulunmalı ve yukarıda belirtilen rahatsızlıklardan birini yaşamadıklarından emin olmalıdır. 3D izleme, görsel sistemleri tam olarak gelişmemiş olduğundan 6 yaş altındaki çocuklara önerilmez.
 • Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.
 • 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.
 • Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçüm.
 • USB kaydı sadece dijital kanallarda mümkündür (ülke ve kanala göre kısıtlamalar olabilir); analog yayınlarda veya harici girişlerde kullanılamaz. Kayıtlar yayının kopya korumasına (CI+) tabi olabilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: