geniş ekran flat TV

  geniş ekran flat TV

  Görüntü deneyiminizi geliştirin

  Pixel Plus 3 HD, Ambilight Tam Surround ve Clear LCD teknolojisi ile bu Philips Cineos Flat TV'nin sunduğu inanılmaz izleme deneyiminin keyfini çıkarın. PC bağlantılı Dijital Medya Okuyucu multimedya içeriğine tam erişim olanağı tanır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Cineos geniş ekran flat TV

107 cm (42"), LCD, entegre dijital 42PF9831D/10 Benzer ürünler bul

Görüntü deneyiminizi geliştirin

Pixel Plus 3 HD ve Ambilight ile

 • En keskin ve net görüntüler için Pixel Plus 3 HD

  Pixel Plus 3 HD, yüksek çözünürlüklü görüntüler için, her kalitedeki HD, standart TV sinyali ve multimedya içeriğinde, netlik, doğal ayrıntı, derinlik, canlı renkler ve doğal hareketin benzersiz bir bileşimini sunar. Gelen görüntüdeki her piksel, çevredeki piksellerle daha iyi uyum sağlamak üzere geliştirilir, böylelikle daha doğal bir görüntü elde edilir. Sıkıştırılmış multimedya içeriğindeki pürüzler tespit edilip azaltılır ve görüntünün net ve keskinliğinde olması sağlanır.

 • HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Ready

  HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Ready

  Yüksek Çözünürlüklü TV sinyalinin olağanüstü görüntü kalitesinin keyfini çıkarın ve HDTV set üstü kutusu veya Blue-ray disk gibi HD (Yüksek Çözünürlüklü) kaynaklarına hazır olun. HD Ready, aşamalı tarama özelliğinin ötesinde bir görüntü kalitesi sunan korumalı bir etikettir. Yüksek çözünürlükle TV sinyalinin çözünürlük ve görüntü kalitesiyle ilgili avantajlarını kullanabilen bir HD ekranı sunmak amacıyla EICTA tarafından konmuş katı standartlara uygundur. Hem analog YPbPr hem de DVI veya HDMI'nın sıkıştırılmamış Dijital bağlantısı için HDCP destekli evrensel bir bağlantısı vardır. 50 ve 60 Hz'de 720p ve 1080i sinyalleri görüntüleyebilir.

 • Üstün görüntüleme deneyimi için Ambilight Tam Surround

  Üstün görüntüleme deneyimi için Ambilight Tam Surround

  Ambilight 4 izleme keyfinize ve TV tasarımına etkileyici bir katkıda bulunur. Görüntünün 4 tarafında da renkleri ve ışık yoğunluğunu öne çıkarmak için ekranın çevresini tamamen kaplayan aydınlatma sağlar ve eşsiz tasarımı ile "değişken ekran" yaratır. Ambilight, TV'nin eşsiz tasarımının bir parçası olan yansıtıcı alanın üzerine yerleştirilmiştir ve TV konumundan veya montajından bağımsız durmaktadır. Çevredeki ışık ortam yaratır, izleme rahatlığını artırır, görüntü ayrıntılarını, kontrastı ve renkleri algılamayı geliştirir ve sizi tamamen içine çeker.

 • 1366 x 768p çözünürlüklü HD LCD WXGA ekran

  En son LCD ekran teknolojisine sahip bu WXGA ekran, 1366 x 768p piksel değerinde son derece gelişmiş bir geniş ekran HD çözünürlüğüne sahiptir. En iyi parlaklık ve üstün renk kalitesi ile birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titremesiz görüntüler üretir. Bu canlı ve net görüntü size inanılmaz bir izleme deneyimi yaşatacak.

 • DVB-T alımı için Entegre Dijital Radyo

  Dahili Dijital DVB-T radyo sayesinde ek bir alıcı kullanmadan dijital karasal TV yayınlarını alabilirsiniz. Dağınıklık olmadan kaliteli TV keyfini çıkarın.

 • Clear LCD ile 3 ms tepki süresi ve üstün hareketli görüntü netliği

  Clear LCD özelliğinin sağladığı üstün hareketli görüntü netliği ile hızlı ekran hareketlerinde dahi net ve canlı görüntüler elde edilir. Taramalı arka ışık teknolojisinin yüksek yenileme oranları, hareket geçişlerinin netliğini 3 milisaniye seviyesine kadar düşürmektedir (Algılanan Bulanıklık-Köşe-Genişlik; BEW olarak ölçülmüştür). Üst kısımda daha yüksek dinamik kontrast ve daha geniş izleme açısı sağlar. Eşsiz Philips teknolojisi LCD ekranların hareket netliğini tahmin edilemeyecek, her türlü Flat ekran teknolojisinden daha yüksek bir seviyeye taşımaktadır.

 • Güçlü derin baslar için kompakt lambda/4 subwoofer teknolojisi

  Müzik dinlerken ve film seyrederken daha derin bir ses deneyimi istersiniz. Lambda/4 teknolojisine sahip dahili subwoofer, TV'nin ince ve düz olmasını sağlayan son derece kompakt muhafazasıyla derin ve çok güçlü baslar üretir. Lambda/4 subwoofer ünitesi, bir boru sistemi içindeki akustik kütleleri düşük distorsiyonlu güçlü baslar üretmek için titreştirme yöntemini kullanır. Yüksek kaliteli orta frekans ve tweeter hoparlörlerle bir araya getirilmiş lambda/4 ses sistemi, oldukça geniş bir stereo algısı da oluşturur.

 • PC bağlantısı ile fotoğraflarınıza, müzik ve film dosyalarınıza erişin

  PC bağlantısı, kişisel dijital ortam dosyalarınıza ve multimedya içeriğine eğlenceli ve kolay erişim sağlar*. Yaygın olarak kullanılan Ethernet (LAN) ve WiFi açık standartları kablolu ve (isteğe bağlı) kablosuz** bağlantı için kullanılabilir ve birlikte çalışabilmeyi garantiler.Evinizdeki LAN ağınız üzerinden dijital fotoğraflarınızdan, multimedya video ve müzik dosyalarınızdan oluşan PC koleksiyonunuza gözatabilirsiniz. TV'nizin sezgisel kullanıcı arayüzü ve bilgisayarınızın Philips Multimedia Manager özelliği sayesinde, tek düğmeye basarak bunu kullanabilirsiniz (* desteklenen formatlar için ürün içeriğine bakınız, PC-LAN özelliği gereklidir ** Ek 'Ethernet köprüsü' cihazı gereklidir)

 • Bilgisayarınıza bağlantı için hazır kablosuz

  Wi-Fi, kablosuz geniş bantlar için en önde gelen standarttır. Philips TV'deki hazır kablolu fonksiyonu* sayesinde, PC multimedya içeriğini evinizin herhangi bir köşesinde, kablo karmaşası olmadan paylaşabilirsiniz. Yüksek Bant Genişliği, yüksek kaliteli multimedya fotoğraf, müzik ya da video dosyaların, 100 metreye** kadar uzaklıklarda keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. WiFi PC'nize ya da evinizdeki WiFi ağına (yöneltici) erişim. (*isteğe bağlı WiFi Ethernet-bridge gerekir. **bulunduğunuz yere göre değişebilir)

 • Anında multimedya oynatmak için USB ve Bellek Kartı yuvası

  Filmlerinizi, fotoğraflarınızı ve müziklerinizi anında paylaşın. Bellek Kartı yuvası, Compact Flash I ve II, Memory Stick, SD Card / Mini SD Card, Smart Media, Micro Drive (en fazla 2 GB) ve Multi Media Card tiplerini destekler. Yapmanız gereken tek şey, bellek kartını TV'nin yan tarafındaki yuvaya takmak, böylece kartta depolanmış multimedya dosyalarına erişim yapabilirsiniz. USB konektörü, birçok USB cihazı ve dijital kameradaki ortam dosyalarına erişim izni verir (USB bellek sınıfı cihazı).

 • Tek bir kabloyla tam dijital HD bağlantısı için 2 HDMI girişi

  HDMI, kaynaktan ekrana sıkıştırılmamış dijital RGB bağlantısı kurar. Analog sinyale dönüştürme işlemini ortadan kaldırarak kusursuz bir görüntü sağlar. Kalite kaybına uğramamış sinyal sayesinde titreme azalır ve daha net bir görüntü elde edilir. HDMI, kaynak aygıttaki en yüksek çıkış çözünürlüğünü taşır. HDMI girişi, DVI kaynaklarıyla tam bir geriye dönük uyumluluğa sahiptir, ancak dijital ses içerir. HDMI, HDCP kopya korumasını kullanır. 2 HDMI girişi sayesinde birden çok HD kaynağı, örneğin bir HD set üstü kutusu ve bir Blu-ray disk oynatıcısı bağlayabilirsiniz. TV'niz HD geleceğine tümüyle hazır.

Tüm teknik özellikleri gör
 • DVB-T desteği sadece belirli ülkelerde sağlanır

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: