Profesyonel LCD TV

  Profesyonel LCD TV

  Etkileşimli Otel TV'de son nokta

  Entegre SmartCard yuvası olan bu şık ve enerji verimliliği özelliğine sahip Otel TV, izinsiz müdahalelere karşı korumalı, en iyi etkileşimli çözümümüzdür. Konuklarınız, isteğe bağlı olarak, geliştirilmiş banyo müziği ve özel tasarlanmış karşılama mesajı ile mükemmel bir izleme deneyimi yaşayacaktır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Profesyonel LCD TV

32 inç, LCD, HD Teknolojisine Hazır 32HF7875/10 Benzer ürünler bul

Etkileşimli Otel TV'de son nokta

Philips LCD TV ve SmartCard Yuvası

 • Daha çok detay, derinlik ve netlik için Pixel Plus HD

  Daha çok detay, derinlik ve netlik için Pixel Plus HD

  Pixel Plus HD, izleyicilerin canlı, doğal ve gerçek içerik izlemesini sağlayan bir görüntü işleme teknolojisidir. Sonuç, her türlü HD kaynağından inanılmaz ayrıntı ve derinlikle, gerçek yaşamla aynı mükemmellikte bir görüntüdür.

 • Uzaktan yazılım yükseltme

  Otellere özgü özellikleri kontrol eden TV yazılımı, sertifikalı bir sistem sağlayıcısı üzerinden uzaktan yükseltilebilir.

 • İzinsiz müdahalelere karşı korumalı SmartCard yuvası

  Entegre SmartCard Yuvası, üçüncü partilerin, ek kutu ve harici bağlantıya gerek olmadan uygulama kartları yardımıyla televizyona yeni fonksiyonlar eklemesini sağlar. Televizyon ayrıca, SerialXpress Kontrol Arayüzü (UART ve RS232 protokollerini desteklemektedir) ve SmartPlug Kontrol arayüzü üzerinden, önde gelen tüm etkileşimli sistem sağlayıcılarının harici dekoderleri ve setüstü kutularına da bağlanabilir.

 • Hızlı kopyalama için Wireless SmartLoader

  Tüm program ayarlarının bir dakikadan kısa bir sürede TV setleri arasında kolayca ve kablosuz olarak kopyalanmasını sağlar. Bu özellik, TV setleri arasında uyum sağlar ve kurulum süresini ve maliyetini önemli ölçüde düşürür.

 • Harici hoparlör bağlantısı ve ek güç kaynağı

  TV'de, harici hoparlörlerin (örneğin banyolar için olanlar) kolayca takılabilmesi için güçlendirilmiş bir ses bağlantı yuvası vardır; bu, harici donanım için harcama yapma gereğini ortadan kaldırır. Entegre ek güç kaynağı, etkileşimli bir sistem için gereken ayrı güç kaynağı gereksinimini ortadan kaldırır. Bağımsız kullanım durumunda ek güç kaynağı, enerji tasarrufu yapmak için kapatılabilir.

 • Kurulum menüsü kilitleme

  Konuklarınızın rahat etmesini sağlamak ve yeniden programlama maliyetlerini önlemek için, kurulum ve yapılandırma ayarlarına izinsiz erişimi engeller.

 • Uyandırma ve mesaj alarmı özelliğine sahip entegre saat göstergesi

  Aynı zamanda bir uyandırma alarmı da olan entegre saat, kabloları ve bağlantılarıyla birlikte odada başka bir saat bulunması gereksinimini ortadan kaldırır. Teletekst üzerinden otomatik eşzamanlama ve kısa süreli elektrik kesintilerinde alarm ayarlarının korunması konuklarınızın rahatını artırır

 • Ekranda karşılama mesajı

  TV seti her açıldığında ekranda bir karşılama mesajı görüntülenir.

 • Hırsız korumalı dönebilen stand

  Bu LCD TV'de, konuklarınızın ayarlayarak odanın her yerinden TV izlemelerini sağlayan bir dönebilen stand bulunmaktadır. Stand, hırsızlığa karşı güvenlik sağlamak amacıyla bir masaya veya mobilyaya sabitlenebilir.

 • Enerji tasarrufu için SmartPower

  Arka aydınlatma yoğunluğu, güç tüketimini %50'ye kadar azaltarak enerji giderlerinde önemli bir tasarruf sağlayacak şekilde sistem tarafından kontrol edilebilir ve ayarlanabilir.

 • Çevre dostu tasarım ve ateşe dayanıklı muhafaza

  Sürdürülebilirlik, Philips'in iş yapma yönteminin bütünleşmiş bir parçasıdır. Philips TV'ler, daha düşük güç tüketimi, tehlikeli maddelerin ortadan kaldırılması, daha düşük ağırlık, daha etkili ambalajlama ve daha iyi dönüştürülebilirlik sayesinde çevreye verilen toplam zararı minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan EcoDesign ilkelerimize uygun olarak tasarlanır ve üretilir. Philips TV'lerde ayrıca ateşe dayanıklı malzemeden yapılmış özel bir muhafaza bulunmaktadır. Acil yangın servisleri tarafından gerçekleştirilen bağımsız testler göstermiştir ki TV'ler kimi zaman harici kaynakların neden olduğu yangınları şiddetlendirirken, Philips TV'ler yangına katkıda bulunmamaktadırlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: