profesyonel geniş ekran TV

  profesyonel geniş ekran TV

  Geniş Ekran Real Flat Sistemi TV

  Sistem SmartCard aralığı, yönetimde verimlilik ve konuklar için mükemmel kolaylıklar sağlar. Dahili uzatma yuvası, interaktif sistemlere yönelik genişleme olanağı tanır. Geleceğe yönelik ve dijital uygulamalar için hazırlanmıştır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Geniş Ekran Real Flat Sistemi TV

oda içi interaktif uygulamalar için

 • SmartCard 3v3 Genişleme Yuvası

  OEM veya 3. parti çözücü ve kumandaların, özel tasarlanmış komponent entegrasyonu için televizyon içine kurulmasına izin verir. Harici set üstü çözücü, kumanda veya veri terminali gereksinimlerini ortadan kaldırır. Daha üstün kontrol uygulamaları için sistem entegrasyonu sağlar. Gelecek sürümler için genişletilebilirlik olanağı sunar. Dijital uygulamalara hazırlanmıştır.

 • Smartplug RJ12 bağlantısı

  Smartplug RJ12 bağlantısı OEM ya da 3. taraf dekoder ve kumandalarının TV ile arayüz oluşturabilmelerine olanak sağlar.

 • Ses kısıtlaması

  Bu özellik, TV'nin çalışabileceği ses seviyesi aralığını önceden belirleyerek sesin çok fazla açılmasını ve komşuların yüksek sesten rahatsız olmasını engeller.

 • Uyandırma ve mesaj alarmı özelliğine sahip entegre saat göstergesi

  Aynı zamanda bir uyandırma alarmı da olan entegre saat, kabloları ve bağlantılarıyla birlikte odada başka bir saat bulunması gereksinimini ortadan kaldırır. Teletekst üzerinden otomatik eşzamanlama ve kısa süreli elektrik kesintilerinde alarm ayarlarının korunması konuklarınızın rahatını artırır

 • Hızlı kopyalama için Wireless SmartLoader

  Tüm program ayarlarının bir dakikadan kısa bir sürede TV setleri arasında kolayca ve kablosuz olarak kopyalanmasını sağlar. Bu özellik, TV setleri arasında uyum sağlar ve kurulum süresini ve maliyetini önemli ölçüde düşürür.

 • Harici hoparlör bağlantısı

  Harici hoparlörlerin (banyolar için olanlar gibi) kurulumunu kolaylaştıran güçlendirilmiş ses bağlantıları, harici ekipmanlar için yapılabilecek harcamaları ortadan kaldırır

 • Ekranda karşılama mesajı

  TV seti her açıldığında ekranda bir karşılama mesajı görüntülenir.

 • Ön Kontrol Kilitleme

  TV fonksiyonlarına izinsiz erişimi engeller

 • Kanal Açma Programlaması

  Televizyon açıldığında önceden belirlenmiş bir kanal gösterimine olanak sağlaması sayesinde reklam veya bilgi kanalları için idealdir.

 • Güvenlik Menüsü Erişimi

  Özel bir kod veya master uzaktan kumanda üzerinden tesisat ve konfigürasyon ayarlarına koşulsuz erişim sağlar

 • ESP™ (Energy Savings Programmability - Enerji Tasarrufu Programlanabilirliği)

  Bu özellik ayar menüsünde seçilebilir. Enerji tasarrufu sağlamak ve uzatılmış kullanım ömrü sağlamak üzere belli bir kullanım süresi sonunda TV otomatik olarak kapatılabilir. Bu süre 0 - 99 saat arasında seçilebilir.

 • Çok Dilde Teletext alımı

  Kullanıcıların teletext karakteri desteği ile tercih ettikleri dili seçmelerini sağlar

 • Tarama Hızı Modülasyonu (Scavem) netliği ve kontrastı artırır

  Tarama hızı modülasyonu (Scan velocity modulation), daha geliştirilmiş bir keskinlik ve kontrast sahibi, daha ince bir şekilde işlenmiş bir resim elde etmek için elektron ışınının hızını değiştirir.

 • 2D Tarama Filtresi, resimleri netleştirerek daha ince ayrıntı sağlar

  2D tarama filtresi, resim çözünürlüğünü artırmak ve bozulmayı en aza indirmek için, ikisini ayrı olarak işlemek üzere video sinyallerindeki renk ve parlaklık bilgilerini ayırır.

 • NICAM Dijital Stereo ile Net, berrak stereo ses

  İngiltere ve Belçika gibi belirli ülkelerde, TV programları NICAM dijital stereo ses ile yayınlanır. Gürültü ve sinyal zayıflamasına karşı yüksek bağışıklık ile birlikte CD kalitesinde ses sunar. Mono, stereo ve Dolby Pro Logic yayınlara uygundur. Bu ürünün dahili alıcısı, NICAM sinyallerinin şifresini çözmek için tüm donanıma sahiptir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: