Uzaktan Kumanda

  Uzaktan Kumanda

  Özel Otel Uzaktan Kumandası

  Sistem Uzaktan Kumandamız 08-09 Otel TV'sinin tasarımına tam olarak uygundur. Şık tasarımı, düşük pil seviyesi algılama özelliği ve hırsızlık önleme kilidiyle bu Uzaktan Kumanda, otel personelinizin daha verimli çalışmasını sağlayacaktır.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Özel Otel Uzaktan Kumandası

Ve oteller özgü özellikler

 • Görünmez, mükemmel hoparlörlerden güçlü ses

  Görünmez, mükemmel hoparlörlerden güçlü ses

  Aurea tasarımına mükemmel uyum sağlayan görünmez bir ses sistemi. Dışarıdan görünmez, içerden çok küçük olsa da ses performansından ödün yoktur. Devrim niteliğindeki mikro hoparlör dizisi, sesi televizyonun ön kısmındaki görünmez ince bir yuvadan yaymak için her iki tarafta da 12 hoparlör kullanır. Bu hoparlörler, zengin görüntüleme deneyimini tamamlayan net ve hacimli bir ses sağlar. Bas frekansları, televizyonun arka kısmında yer alan 2 güçlü bas hoparlörü tarafından sağlanmaktadır.

 • Piller için hırsızlık önleyici kilit

  Piller bir vida ile kilitlenebilir, böylece konuklar tarafından çıkarılamaz.

 • Dijital özelliği

  Genel olarak, TV'ler için dijital sistemler konusunda daha fazla girişim bulunmaktadır, bu nedenle Uzaktan kumandamız dijital TV için gerekli tuşlara sahiptir.

 • Kolay temizlenir.

  Parlaklık yerine, ürün üzerinde parmak izi görmeyeceğiniz anlamına gelen fonksiyonel şık tasarım.

 • Zayıf pil algılama

  Pil neredeyse boşaldığında ekranda bir mesaj görüntülenir. Pil, otel çalışanları tarafından zamanında değiştirilebilir. Konuklarınız zorluk yaşamaz veya sinirlenmez.

 • Modern tasarım

  Philips 2008-2009 Otel TV'leri ile uyumlu şık tasarım.

 • Kullanımı kolay Otel Uzaktan Kumandası

  Bu TV, otel odalarında kullanım için özel olarak tasarlanmış şık bir uzaktan kumanda ile birlikte gelir. Konuklara kolay kullanım deneyimi sağlamak amacıyla, sadece en gerekli düğmeler ve fonksiyonlar sunulur. Ayrıca, zayıf pil kontrolü ve hırsızlık korumalı pil seçenekleri, etkili otel faaliyetlerine katkı sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: