LCD geniş ekran monitör

  LCD geniş ekran monitör

  İlk SmartAccessory monitör

  Çalışma ortamınızı kişiselleştirmek, düzenli tutmak için ilk SmartAccessory ve ayrıca, en iyi LCD performansı ve ekstra büyük bir geniş ekran için SmartImage ile 220CW8, size üstün ekran ve mükemmel kolaylıklar sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD geniş ekran monitör

22" genişlik, WSXGA+ 220CW8FB/00 Benzer ürünler bul

İlk SmartAccessory monitör

 • SmartImage: Optimize edilmiş, kullanıcı dostu ekran deneyimi

  SmartImage: Optimize edilmiş, kullanıcı dostu ekran deneyimi

  SmartImage, ekranınızda görüntülenen içeriği analiz eden, patentli ve öncü Philips teknolojilerinin olağanüstü bir birleşimidir. Yaptığınız seçime bağlı olarak SmartImage kontrastı, renk doygunluğunu, fotoğraf ve videoların netliğini geliştirerek mükemmel bir ekran performansı sağlar; bunları tek bir düğmeye basılmasıyla, gerçek zamanlı olarak yapar.

 • SmartContrast: İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için

  SmartContrast: İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için

  SmartContrast, görüntülediğiniz içeriği analiz eden, en iyi dijital görüntüler ve videolar sunmanın yanı sıra koyu renk tonların görüntülendiği oyunları zenginleştirmek amacıyla kontrastı dinamik olarak geliştirmek için renkleri otomatik olarak ayarlayan ve arka aydınlatma yoğunluğunu kontrol eden bir Philips teknolojisidir. Ekonomi modu seçildiğinde, günlük ofis uygulamalarının en doğru şekilde görüntülenmesi ve daha düşük güç tüketimi için kontrast ayarlanır ve arka aydınlatmaya hassas ayar uygulanır.

 • Farklı görüntüleme gereksinimleri için tepki süresini optimum seviyeye getirin

  Farklı görüntüleme gereksinimleri için tepki süresini optimum seviyeye getirin

  SmartResponse, tepki süresini uygulama gereksinimlerine göre ayarlayan, oyunlar ve videolarda daha hızlı tepki süreleri sağlarken fotoğrafların ve statik görüntülerin görüntülenmesi sırasında renk doygunluğunu artıran mükemmel bir Philips teknolojisidir.

 • Çalışma ortamınızı kişiselleştirmek ve düzenlemek için SmartAccessory

  Çalışma ortamınızı kişiselleştirmek ve düzenlemek için SmartAccessory

  SmartAccessory, çalışma ortamınızı derli toplu ve düzenli tutmak amacıyla web kamerası gibi çevre birimleri ya da kırtasiye eşyalarını monitörünüzün kasasına kolaylıkla takmak için yenilikçi ve kullanımı kolay bir çözümdür. Monitör, kasasına takılan ve kırtasiye eşyaları, web kameralar gibi küçük çevre birimleri için dahili ya da opsiyonel tutucu çeşitlerini barındırmak amacıyla yukarı ve aşağı ya da sola ve sağa hareket eden, işle ilgili ya da kişisel öğelerin kullanışlı şekilde gözünüzün önünde ve elinizin altında tutan evrensel arayüzlü çok fonksiyonlu klipslerle donatılmıştır.

 • Çevre birimlerinin kolayca bağlanabilmesi için USB bağlantı noktası

  Çevre birimlerinin kolayca bağlanabilmesi için USB bağlantı noktası

  USB portu, kullanıcının USB bellek cihazları, kamera, portatif HDD, Web kamerası, PDA, Yazıcı ve USB bağlantısı bulunan birçok tak ve çalıştır multimedya cihazını kolayca bağlayabilmesini mümkün kılar. Monitörde bulunan pratik USB 2.0 portu USB 2.0 sinyallerinin bilgisayara aktarılabilmesini sağlar. Kamera veya HDD gibi monitörün USB portu tarafından sağlanabilecek olandan daha fazla güç gereksinimi olan birçok cihazın ayrıca açılması gerektiğini unutmayın

 • Büyük, geniş ekran: Tek bir ekranla mesajlaşın, e-posta yazın ve video izleyin

  Daha yüksek en-boy oranına sahip geniş ekranla daha fazla şey görüntüleyin ve daha fazla eğlenin, daha fazla işinizi halledin.

 • DVI-D girişi ve HDCP desteği

  Yüksek Bant Genişliği Dijital İçerik Koruması (HDCP), DVI konektörüne entegre edilmiş bir telif hakkı koruma sistemidir. Telif hakkıyla korunan içeriğin izinsiz olarak kopyalanmasını engeller. HDCP ile film ya da konser gibi telif hakkıyla korunan görüntüleri oynatabilirsiniz. Gizliliği korumak adına sinyalleri kontrol ederek yalnızca yasal kopyaların oynatılabilmesini sağlar.

 • PerfecTune, size en yüksek kalitede LCD görüntüsü sağlar

  PerfectTune, monitör ayarı ve ince ayarı için sektör lideri olan, patentli Philips test ve algoritma teknolojisidir ve sadece birkaç ürün örneği değil, fabrikadan çıkan her monitör için, Microsoft Vista gereksinimlerinden dört kat daha sıkı bir standartta üstün görüntü performansı sağlayan kapsamlı bir işlemdir. Her yeni monitörde bu titiz renk hassaslığı ve görüntü kalitesi seviyesini sağlamak için sadece Philips bu kadar ileri gidebilir.

 • Windows Vista kullanımına hazır

  Vista kullanımına hazır Philips monitörler, eğlence deneyiminizi, verimliliğinizi artırmak ve evinizdeki, ofisinizdeki bilgisayar deneyiminizi kontrol etmenize yardımcı olmak, iş veya oyun için bilgi görüntüleme, bulma ve düzenleme işlemlerini hızla, verimli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmış, görsel olarak gelişmiş ve yüksek sistem gereksinimleri olan bu yeni Windows işletim sistemini canlı ve heyecan verici bir şekilde görüntülemeye hazırdır.

 • SmartControl II ile zahmetsiz görüntü performansı ayarı

  SmartControl II, ince ayar çözünürlük, renk kalibrasyonu ve parlaklık, kontrast, saat ve faz, konum, RGB, beyaz nokta ve - dahili hoparlörlü modellerde - ses ayarı dahil diğer ekran ayarlarında size yardımcı olan, kullanımı kolay ekran grafik arayüzlü ve monitör tabanlı bir yazılımdır.

 • Güvenliğiniz için: Uzay mekiklerinde kullanılan kompozit ateşe dayanıklı kasa

  PC/ABS plastik kompozit, uzay teknolojisinde, otomotiv sektöründe ve üst düzey yangın güvenliği standartlarına uygun yangın söndürücülerde kullanılan endüstrinin en sağlam, ateşe dayanıklı kasa malzemesidir.

 • Daha iyi multimedya deneyimi için TCO'06 uyumluluğu

  TCO'06 uyumlu monitörler, multimedya ekranlar için İsveç Profesyonel Çalışanlar Birliği (TCO) tarafından oluşturulan ergonomi, çevre ve sağlık standartlarını karşılar. En üst standart olan TCO'06, sağlık faktörleri ve kaliteli ekranları niteleyen diğer özellikler dahil, görsel ergonomi gereksinimlerini kapsar. TCO'06 uyumlu bir ekranın özellikleri, görsel ergonomi, emisyonlar ve enerji korunumu için TCO'06 standartlarını karşılamalı ya da aşmalıdır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: