profesyonel flat TV

  profesyonel flat TV

  Otel Flat TV

  Kompakt, ince ve stil sahibi. Bu 20 inç, kullanıcı dostu LCD TV, konuklarınızın kendi evlerindeymiş gibi hissetmesini sağlayan tüm özellikleri sunar ve otel sahiplerinin zamandan ve toplam sahip olma maliyetinden tasarruf etmesini sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Otel Flat TV

Hızlı kurulum için Kablosuz Klonlama

 • Hızlı kopyalama için Wireless SmartLoader

  Tüm program ayarlarının bir dakikadan kısa bir sürede TV setleri arasında kolayca ve kablosuz olarak kopyalanmasını sağlar. Bu özellik, TV setleri arasında uyum sağlar ve kurulum süresini ve maliyetini önemli ölçüde düşürür.

 • Ön/Yan kontrol kilidi

  Ayarlar menüsünden TV'nin ön veya yan kontrollerine erişimi kilitleme veya erişime izin verme seçeneği seçilerek, TV menüsüne izinsiz erişim engellenebilir, böylece otel yöneticisinin zamandan tasarruf etmesi sağlanır ve yeniden ayar yapmak için uğraşmak zorunda kalması gerekmez.

 • Dahili FM radyo

  Entegre FM tuner, radyo alıcılarına fazladan bir yatırım yapmadan konuklarınıza daha büyük bir rahatlık sağlar.

 • Dönüştürülebilir Tüketici TV'si

  Pazar sonrası satışlar için TV'yi Ticari kullanım ayarlarından Tüketici ayarlarına kolayca dönüştürür.

 • Kurulum menüsü kilitleme

  Konuklarınızın rahat etmesini sağlamak ve yeniden programlama maliyetlerini önlemek için, kurulum ve yapılandırma ayarlarına izinsiz erişimi engeller.

 • Ses kısıtlaması

  Bu özellik, TV'nin çalışabileceği ses seviyesi aralığını önceden belirleyerek sesin çok fazla açılmasını ve komşuların yüksek sesten rahatsız olmasını engeller.

 • Kanal Açma Programlaması

  Televizyon açıldığında önceden belirlenmiş bir kanal gösterimine olanak sağlaması sayesinde reklam veya bilgi kanalları için idealdir.

 • Crystal Clear (Kristal Netlik) III gelişmiş kalitede doğal görüntüler verir

  Crystal Clear (Kristal Netlik) III, daha iyi bir görüntü elde etmek için tüm gelişmeleri bir araya getirir. Her zaman en doğal görünen renkleri elde edebilmeniz için bir 2D Tarama filtresi, Dinamik kontrast, Mavi yayma ve Yeşil gelişimlerini içerir.

 • 2D Tarama Filtresi, resimleri netleştirerek daha ince ayrıntı sağlar

  2D tarama filtresi, resim çözünürlüğünü artırmak ve bozulmayı en aza indirmek için, ikisini ayrı olarak işlemek üzere video sinyallerindeki renk ve parlaklık bilgilerini ayırır.

 • Sinema benzeri bir ses deneyimi için Virtual Dolby Surround

  Sanal Dolby Surround, surround ses efektlerini güçlendirmeye yönelik bir ses teknolojisidir. Arkaya ek hoparlör yerleştirmeden Dolby Pro Logic etkisi yaratır. Televizyon izlemekten daha çok keyif alırsınız.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: