1
TV

Flat TV

  Flat TV

  Görüntü deneyiminizi geliştirin

  Bu LCD TV, sadece tarzı ve ince tasarımı ile evinizin dekorunu zenginleştirmekle kalmaz ayrıca Kristal Netlik ve Sanal Dolby Surround ile muhteşem bir ses ve görüntü deneyimi sağlar. Tüm faydaları görün

  Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Görüntü deneyiminizi geliştirin

Kristal Netlik ile

 • Yüksek çözünürlükte LCD XGA ekran, çözünürlük 1024 x 768p

  Teknolojinin son ürünü olan LCD teknolojisine sahip bu XGA ekran, 1024 x 768p piksel değerinde son derece gelişmiş bir geniş ekran HD çözünürlüğüne sahiptir. Optimum parlaklık ve üstün renk kalitesi ile birlikte, proressive scan özelliği sayesinde titreşimsiz görüntüler üretir. Bu canlı ve net görüntü, inanılmaz bir izleme deneyimi yaşatacak.

 • Kristal Netlik görüntü derinliğini artırır

  Artı kontrast ve renk geliştirme gibi görüntü iyileştirme özelliklerini bir arada sunan Kristal Netlik, görüntü derinliği sağlar.

 • Sinema benzeri bir ses deneyimi için Sanal Dolby Surround

  Sanal Dolby Surround, surround ses efektlerini güçlendirmeye yönelik bir ses teknolojisidir. Arkaya ek hoparlör yerleştirmeden Dolby Pro Logic etkisi yaratır. Televizyon izlemekten daha çok keyif alırsınız.

 • PC girişi televizyonunuzu bir PC monitörü olarak kullanmanızı sağlar

  PC girişi ile televizyonunuzu bir bilgisayara bağlayabilir ve bir PC monitörü olarak kullanabilirsiniz.

 • Görüntüleme yönteminizi özelleştirmek için Akıllı Görüntü ve Akıllı Ses

  Akıllı Görüntü ve Akıllı Ses için Philips önayar modları, uzaktan kumanda üzerindeki tek bir tuş yoluyla doğrudan erişim sağlar. Çeşitli görüntü ve ses modları için optimum görüntü ve ses ayarları seçebilirsiniz.

 • DVI-I, en iyi görüntü ve rahat bağlantı olanağı sağlar

  Bir DVI-I girişi, sıkıştırılmamış, yüksek bant genişliğinde, dijital bir RGB sinyalini kaynaktan ekrana bağlar. Dijital sinyalin analoğa çevrilmesi işlemini ortadan kaldırarak net, titreşimsiz ve kusursuz bir görüntü sunar. DVI girişi, Dijital Ayar kutuları, DVD oynatıcılar ve HD kaydedicilerden kopya korumalı programların izlenmesine olanak sağlayan HDCP kopyalama korumasını destekler. DVI-I, (bir dönüştürücü kablo ile) tüm HDMI cihazlarına bağlanabildiği için, gelecekte de her zaman kullanılabilir olacaktır. DVI-I girişi analog PC-VGA sinyallerini de destekler.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: