1
TV

İçerik akışını seviyorsanız P5'e bayılacaksınız

Videoyu izleyin
Önceden Sonradan

Kaynak Mükemmelliği

 

Gürültü ve bozukluk gibi görsel kusurlar, hemen her türlü televizyon içeriğinde görülebilir. 8 bit videoyu 14 bit seviyesine yaklaştıran P5, rahatsızlık verici bulanıklıklar oluşturmadan gürültüyü azaltarak ve bant oluşumunu ortadan kaldırarak bu kusurları düzeltir.

Sharpness

Mükemmel Netlik

 

Çoğu görüntünün çözünürlüğü, günümüz ekranlarının görüntüleyebildiği 4K'ya kıyasla çok düşüktür. P5'in Ayrıntı Geliştirici görüntü yükseltme algoritması, içeriği daha net bir Ultra HD görüntüye dönüştürerek bu sorunu çözer. Böylece, derinliği ve boyutu gözle görülür oranda daha iyi olan bir görüntü ortaya çıkar.

Önceden Sonradan

Mükemmel Renk

 

Çoğu TV'de kullanılmakta olan 10 bit renk işleme teknolojisi, ekran kalitesi ne kadar iyi olursa olsun gösterilebilecek renk aralığını kısıtlar. P5 ise 17 bit işleme teknolojisini kullanarak milyonlarca daha fazla renk sunar. Doygunluklar daha canlı ve yoğun olurken, cilt tonları daha doğal görünür.

Önceden Sonradan

Mükemmel Kontrast

 

P5 kontrast aralığını genişleterek görüntünün parlak kısımlarını daha parlak, koyu kısımlarını "daha siyah" hale getirir. Böylece daha derin, ayrıntıları daha iyi koruyan ve kendinizi aksiyonun "içinde" hissetmenizi daha iyi sağlayan bir görüntü ortaya çıkar.

Önceden Sonradan

Mükemmel Hareket

 

Film kameraları hareketi saniyede 24 ayrı fotoğraf (veya "kare") çekerek yakalar. Bu yüzden hızlı kamera hareketlerini rahatsız edici "titreşimler" şeklinde görürüz. P5 orijinal karelerin arasına üç ekstra "ara" görüntü ekleyerek olağanüstü yumuşak, akıcı ve doğal bir görüntüleme deneyimi sunar.

Sihirli numara beş

Tüm TV'lerimizde bulunan yenilikçi teknolojiler, en iyi görüntü kalitesini yaratmak için yorulmak bilmeden çalışır. Bu teknolojilerin her biri, gözün algılayabildiği beş öğeden birine odaklanır: kaynak, keskinlik, renk, kontrast ve hareket.

 

Görüntü kalitesi motorlarımız bir araya geldiğinde, kaynaktan ve kaliteden bağımsız olarak olağanüstü görüntüler oluşturur. İster YouTube ister Netflix izleyin, gördüğünüz görüntüler çok etkileyici olur.

Philips TV görüntü kalitesi öğeleri
Philips TV 4K Ultra HD TV

Ultra HD - Full HD

 

Yüksek Çözünürlüklü TV'lerin, Ultra Yüksek Çözünürlüklü (UHD) ve Tam Yüksek Çözünürlüklü (FHD) olmak üzere iki çeşidi vardır. FHD, görüntüleri en fazla 1080p çözünürlükte sunar ve 2 milyon piksele sahiptir. Bu çözünürlük, Philips görüntü işleme teknolojilerimizle birlikte mükemmel bir görüntü kalitesi sağlar. UHD 4K TV çözünürlüğü dört kat artırarak mümkün olan en iyi çözünürlüğü inanılmaz ayrıntılar ve derinlikle sunar.

Ultra HD'siz with Ultra HD
HDR'siz with HDR

Yüksek Dinamik Aralık (HDR)

Gözlerinizin önünde görüntüye hayat verir

 

Yüksek Dinamik Aralık çok farklı bir görsel deneyim sunar. Mükemmel parlaklığa, rakipsiz kontrasta ve etkileyici renklere sahip görüntüler, daha yüksek parlaklık ve daha koyu, daha nüanslı karanlık alanlarla hayat bulur. TV'de bugüne kadar görülmemiş zenginlikteki yeni renklerden oluşan daha dolu bir paleti işleyerek duyularınızı kendine çeken ve duyguları harekete geçiren bir görsel deneyim sunar. Sinema severler ve film tutkunları için mükemmeldir!