1
Ürünler

Lumea Comfort IPL tüy alma sistemi

Vücutta ve yüzde kullanım için, Alt bacak uygulaması 22 dakika, Kullanım ömrü >100.000 ışık atışı, Kompakt kablolu tasarım SC1981/00

Sıkça Sorulan Sorular

Philips Lumea benim ve cildim için güvenli mi?

Evet. Philips'te, güvenliğiniz her şeyden önce gelir. Philips Lumea, en iyi dermatologlar ile geliştirilmiştir ve evde kullanım için tüm güvenlik düzenlemeriyle uyumludur.

Yoğun Işık Atımı

Philips Lumea Comfort ve Essential, profesyonel güzellik salonlarında kullanılan teknolojiye dayanan, IPL (Yoğun Atımlı Işık) adlı, ışık temelli, yenilikçi bir teknoloji kullanır.

Philips, bu teknolojiyi evinizin konforunda etkili bir şekilde kullanabileceğiniz şekilde uyarladı. Philips, bu teknolojiyi geliştirmek için cilt bakım uzmanlarıyla yakın olarak çalıştı. 12 yıldan uzun bir süre 2000'den fazla kadınla IPL teknolojisi hakkında kapsamlı tüketici araştırmaları gerçekleştirdik.

Önce Güvenlik

Philips Lumea ile ışık atımı yalnızca cihaz ciltte temas ettiğinde gerçekleşir. Dahili UV filtresi ışığın cildi değil, sadece tüyü etkilemesini sağlar. Cildiniz çok koyuysa cilt rengi sensörü ışık atımını önler. Lumea iyi aydınlatılmış bir odada kullanmanızı öneririz.

Yan Etkiler

Philips Lumea, kullanım kılavuzundaki talimatlara ve uyarılara uygun olarak kullanıldığında yan etkilere ve komplikasyonlara minimal düzeyde rastlanır.

Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: SC1981/00 .

Aradığınız bu değil mi?

Sorunuza cevap verildi mi?

Verilmediyse bizimle iletişime geçin.