• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

   USB-C Bağlantı İstasyonu çözümünüzü  seçin:

   USB-C bağlantı istasyonu logosu

   USB-C Bağlantı İstasyonu

   Son derece güçlü


   Şarj cihazlarına ve güç kablolarına veda edin. Tek bir USB-C bağlantı noktası, dizüstü bilgisayarınız veya akıllı cihazlarınız için 90 W'a kadar güç sağlayarak dijital çalışma alanınıza düzen ve rahatlık getirir. Philips monitörler, çok çeşitli dizüstü bilgisayar ve telefon markaları ve modelleriyle uyumluluk açısından test edilmiştir.

   Veri logosu

   Veri

   Olağanüstü hızlı


   En yeni USB 3.2 standardı, USB 2.0'dan 20 kat fazla hız sunar ve veri aktarımlarınız alıştığınız zamandan çok daha kısa bir süre içinde tamamlandığından daha verimli çalışmanızı sağlar. Örneğin, bir 4K filmin tamamı 60 saniyeden kısa bir sürede aktarılabilir.

   Ethernet logosu

   Ethernet

   Ethernet RJ45


   Çok bağlantı noktalı USB hub'ının üzerinde, daha fazla rahatlık için ayrıca bir Ethernet (RJ45) bağlantı noktası da sağlıyoruz.

   USB bağlantı istasyonu ile yenilikçi bağlantı

   USB bağlantı istasyonu ile yenilikçi bağlantı
   USB-C banner

   USB-C


   Tek bir USB-C bağlantısı, kullanıcı deneyiminizi ve çalışma şeklinizi tam anlamıyla değiştirebilir. Artık şarj cihazı, güç ve sinyal kablolarına duyulan ihtiyacı ortadan kaldırarak bunların tümünü içinde barındıran bu çözüm, dizüstü bilgisayarınız veya akıllı cihazlarınız için 90 W'a kadar güç sağlar ve dijital çalışma alanınıza düzen getirir.

   USB-C ürünleri

   • Hangisini alacağınızdan emin değil misiniz?
    Üç ürüne kadar seçim yapın ve ürünleri karşılaştırın!

    USB-C'li LCD monitör

    243B9/00

    • B Line
    • 24 (60,5 cm / 23,8 inç diag.)
    • 1920 x 1080 (Full HD)
   • Hangisini alacağınızdan emin değil misiniz?
    Üç ürüne kadar seçim yapın ve ürünleri karşılaştırın!

    USB-C'li LCD monitör

    273B9/00

    • B Line
    • 68,6 cm (27 inç)
    • 1920 x 1080 (Full HD)
   • Hangisini alacağınızdan emin değil misiniz?
    Üç ürüne kadar seçim yapın ve ürünleri karşılaştırın!

    USB-C'li LCD monitör

    276B9/00

    • B Line
    • 68,5 cm (27 inç)
    • 2560 x 1440 (QHD)
   USB Docking banner

   USB Bağlantı İstasyonu


   Kurumsal ve ofis ortamları için tasarlanmış en iyi çözüm, daha fazla rahatlık için USB-C, RJ45 ve DP çıkışı bir araya getiren benzersiz USB-C bağlantı istasyonudur. Bu, her türlü harici hantal bağlantı istasyonunun yerini alarak, masalarda istenmeyen karmaşayı azaltır ve yüksek bağlantı olanağı sağlar.

   USB Bağlantı İstasyonlu ürünler

   USB Docking Pro banner

   Profesyonel USB Bağlantı İstasyonu


   Kendi alanında en gelişmiş ve en kapsamlı çözüme ihtiyaç duyan profesyonel kullanıcılar için Philips; evrensel bağlantı noktası çoğaltma özelliğine sahip, daha yüksek kaliteli güç, veri ve ses/video iletimi sağlayan, böylece daha da çok yönlü bağlantı olanakları sunan bir dikey bağlantı istasyonu tasarladı. Ayrıca Pro monitörlerimizde HDR, gelişmiş paneller, yüksek çözünürlük ve daha yüksek verimlilik için daha büyük ekran bulunuyor. 

   Profesyonel USB Bağlantı İstasyonu ürünleri:

   Hibrit bağlantı


   Pro Docking serisinden bu Philips monitörler, yalnızca geleneksel USB-A üzerinden bağlantı yapabilen dizüstü bilgisayar kullanıcılarına da çözümler sunar. Hibrit monitörler, evrensel bağlantı noktası çoğaltma özelliğine sahip, DisplayLink teknolojisiyle donatılmış bir dahili USB bağlantı istasyonu sunar. Böylece kullanıcılar klavye, fare ve RJ-45 Ethernet kablosu gibi ofis çevre birimlerine C tipi ve A tipi konektörlü tek bir çift örgülü USB kablosu aracılığıyla erişebilir.

   Hibrit bağlantı

   Hibrit bağlantılı ürünler

   Yardım, destek ve güncellemeler

   Monitörünüzü Kaydedin

   Yeni monitörünüzü kaydetmek için ücretsiz "My Philips" hesabınızı oluşturun. Monitörünüzü kaydettikten sonra yeni güncellemeler çıktığında size haber vereceğiz.

   Yazılım güncellemeleri

   Philips Monitörünüzün performansını en üst düzeyde tutun. Yeni bir yazılım güncellemesi varsa burada bulabilirsiniz. Sürücülerinizi kaybettiyseniz onları da burada ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

   Destek platformu

   Her türlü teknik ve ayarlarla ilgili sorunları çözmenin en hızlı yolu, Philips Monitör sorun giderme rehberine bakmaktır. Monitörünüzü en kısa sürede eski haline getirmek için buradaki faydalı ipuçlarını ve püf noktalarını kullanın.

   Bize ulaşın

   Size yardımcı olmaya hazırız. İster Philips Monitörünüzü satın alırken tavsiye ister Monitörünüzü kurarken destek almak isteyin, bize telefon, e-posta veya çevrimiçi sohbetle ulaşabilirsiniz.

   You are about to visit a Philips global content page

   Continue

   Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.