Cinema 21:9

LCD TV

  Cinema 21:9

  LCD TV

  Her gece bir gala

  Filmlerin sizi alıp götürmesine izin verin. Perfect Pixel HD motor ve LED Pro özellikli bu son derece geniş TV, 21:9 sinema formatına tam uyum sağlarken, Ambilight ve 3D özellikleriyle sizi içine alır. Her geceniz bir film galası olsun. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Cinema 21:9 LCD TV

147 cm (58"), Full HD 1080p, dijital TV 58PFL9955D/78 Benzer ürünler bul

Her gece bir gala

21:9 film formatı ve Ambilight ile

 • Çok yumuşak Full HD filmler için Mükemmel Doğal Hareket

  Heyecanın keyfini titreşim olmadan çıkarın. Mükemmel Doğal Hareket, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD'deki 1080p filmler ve 24p True Cinema dahil) titreme hareketlerini düzeltir. Sonuçta, mükemmel netlikte ve daha az parazit içeren görüntüler elde edilir. Sinema kalitesini aşan performansın keyfini çıkarın!

 • TV'nizde çevrimiçi servisler için Wi-Fi özellikli Philips Net TV

  Net TV sayesinde çok sayıda çevrimiçi servis deneyimini yaşayın. İstediğiniz zaman, doğrudan TV'nizde filmlerin, fotoğrafların, eğlendirici bilgilerin ve diğer çevrimiçi içeriğin keyfini çıkarın. Ev sinema sisteminizi Ethernet bağlantısı ile doğrudan ev ağınıza bağlayın ve uzaktan kumanda ile gezinerek izlemek istediklerinizi seçin. Philips menüsü, TV ekranınıza uyacak popüler Net TV servislerine erişmenizi sağlar. Ayrıca, DLNA onaylı PC ağı ile, uzaktan kumandayı kullanarak bilgisayarınızdaki videoları izleyebilir veya fotoğraflara erişebilirsiniz.

 • Cinema 21:9 en-boy oranı, altta ve üstte siyah şerit yok

  Cinema 21:9 en-boy oranı, altta ve üstte siyah şerit yok

  Pek çok TV 16:9 (ya da 1.78:1) en-boy oranına ve 1080p Full HD çözünürlüğe sahiptir. Hollywood filmlerinin en-boy oranı ise genellikle 2.39:1'dir. Yeni Philips Cinema 21:9 TV'ler yönetmenlerin kullandığı 21:9 (2.39:1) orijinal film formatıyla mükemmel uyumludur. Böylece istediğiniz her filmi orijinal en-boy oranında ve siyah çubuklar olmadan izleyebilirsiniz.

 • Çoklu görüntü, TV izlerken güncel bilgi almanızı sağlar

  Çoklu görüntü, TV izlerken güncel bilgi almanızı sağlar

  Çoklu görüntü, TV izlerken güncel bilgi almanızı sağlar. Net TV gibi Çevrimiçi servisleri TV'de net görüntülerle izleyebilirsiniz. TV'nin yanında bir Net TV penceresi açılabilir veya TV ile başka bir video aygıtı birleştirilebilir. Kontrol sizde olduğundan, küçük ekrandan ana ekrana anında geçiş yapabilirsiniz.

 • Ambilight Spectra 3 izleme deneyimini zenginleştirir

  Ambilight Spectra 3 izleme deneyimini zenginleştirir

  Ambilight Spectra 3 ile seyir deneyiminize yeni boyutlar ekleyin. Bu patentli Philips teknolojisi, ekranın arkasından TV'nin 3 tarafındaki duvara bir ışık huzmesi yansıtarak ekranı daha da genişletir. Ambilight, ışığın rengini ve parlaklığını görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar ve üstün bir seyir deneyimi yaratır. Duvarınız ne renk olursa olsun, duvara uyarlama fonksiyonu ışığın renginin her zaman görüntüye uygun olmasını sağlar. Ambilight ile siz de büyük resmi görün.

 • Mükemmel kontrast ve parlaklık için LED Pro

  Mükemmel kontrast ve parlaklık için LED Pro

  Ödüllü Philips LED Pro ile mükemmel görüntülerin keyfini çıkarın ve %50 daha az enerji kullanın! Ekran arka aydınlatması olarak 1000'den fazla LED çalışır. Parlak görüntü bölgelerinde parlak ışık üretirler ve koyu bölgelerde tamamen kısılarak enerji tasarrufu sağlarlar. Güçlü Perfect Pixel HD Motor ile birlikte sonuç, mükemmel kontrast, netlik ve canlı renkler ile etkileyici görüntüdür. LED Pro ile, siyah koyu, beyaz ise parlaktır.

 • Gerçek parlaklık için Bright Pro

  Gerçek parlaklık için Bright Pro

  Bright Pro ile etkileyici görüntülerin, gerçekçi parlaklık ve kontrast düzeylerinin keyfini çıkarın. Philips'in ödüllü LED Pro teknolojisine dayalı olan Bright Pro, görüntünün bazı kesimleri için daha güçlü ışık çıkışı sağlarken koyu kısımların görüntüsünü korur. Bu sayede hem benzersiz bir parlaklık elde edilir hem de gelişmiş akıllı işleme özelliğiyle %50'ye varan oranda enerji tasarrufu sağlanır.

 • Bilgisayar ortam dosyalarınızı TV'nize yansıtmak için Wi-Fi MediaConnect

  Bilgisayar ortam dosyalarınızı TV'nize yansıtmak için Wi-Fi MediaConnect

  Dizüstü bilgisayarınızdaki video ve fotoğrafları TV ekranında kablosuz olarak paylaşın. Dizüstü bilgisayarınıza kurduktan sonra bunu kullanması çok kolay. Fare düğmesini bir kez tıklatarak dizüstü bilgisayarınızın ekranını geniş TV ekranına yansıtabilirsiniz. Hem kendiniz hem de başkalarıyla eğlenceyi paylaşmanın mükemmel bir yolu.

 • Benzersiz netlik için Perfect Pixel HD Engine'li Full HD

  Perfect Pixel HD Engine ile eşsiz keskinlik ve netlik elde edin. Resimdeki her piksel, çevredeki piksellerle daha iyi uyum sağlamak üzere geliştirilir, böylelikle daha doğal bir görüntü elde edilir. Sonuç izlediğiniz her şeyde keskinlik, doğal ayrıntılar, canlı renkler, mükemmel kontrast ve düzgün ve doğal hareket akışının eşsiz bir kombinasyonudur. Multimedyadan standart TV'ye tüm içerik kaynaklarında parazit ve gürültü algılama ve azaltma, net ve bıçak keskinliğinde görüntüler sunar.1920x1080p piksel değerindeki Full HD ekran, titremesiz aşamalı tarama görüntülerini mükemmel bir parlaklık ve canlılıkla sunuyor.

 • Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D TV

  Dünyanın sinema oranlarına sahip ilk 3D TV'si ile kendinizi oturma odanızda 3D filmlerin büyüsüne bırakın. Active 3D, Full HD çözünürlükte gerçekçi derinlik ve görüntüler için en yeni nesil yüksek hızlı ekranları kullanır. Blu-ray ile sunulan en yeni 3D filmler ve 3D yayınlarıyla birlikte bu TV, yüksek kaliteli içeriklerden oluşan giderek genişleyen bir seçim olanağı sunmaktadır. İstediğiniz kadar 3D gözlük (genişletme seti PTA03) satın alarak TV'nizde Full HD 3D keyfi yaşayabilirsiniz.

 • DTVi ile interaktif multimedya içeriklerin keyfini çıkarın

  DTVi, yayına bağlı interaktif uygulamalara olanak sağlayan Brezilya merkezli bir dijital TV interaktif ara yazılımıdır. TV'nizde DTVi uygulamasını çalıştırarak, canlı yayınlanan programlarda oy verme, diziler ve spor programları hakkında "daha fazla bilgi" edinme ve hatta basit oyunlara/yarışmalara katılma gibi sayısız interaktif içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • 480Hz Clear LCD*, 0,5 ms ile hareketli görüntüde mükemmel netlik

  Philips tarafından sunulan en hızlı LCD TV'nin keyfini çıkarın. 480Hz Clear LCD*, LCD TV'lerin tepki süresini inanılmaz bir değer olan 0,5 ms'ye getirerek en hızlı hareketli sahnelerde bile mükemmel netliğin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 480Hz Clear LCD, gelişmiş 240Hz teknolojisi ve %50 iş çevriminde tarama yapan arkadan aydınlatma özelliğini bir araya getirerek saniyede 480 kare gösterir.
 • Net TV: Ülkenizde bulunan servisleri için www.philips.com/smarttv adresini ziyaret edin.
 • Sesi 85 desibelden yüksek seviyede uzun süre kullanmayın, aksi takdirde işitme duyunuz zarar görebilir.
 • 3D TV için Aksesuar kiti PTA02 (Aktif gözlükler ve verici, 3D uyumlu kaynak cihaz ve 3D kaynak materyal gerekir.
 • Wi-Fi Media bağlantı: Video oynatımı, bilgisayarınızın hızına ve Wi-Fi bant genişliğine bağlıdır. Minimum ve önerilen sistem gereksinimleri için www.philips.com/wifimediaconnect adresini ziyaret edin. İçerik birkaç saniyelik gecikmeyle gösterilir. Görüntü ve seste küçük farklılıklar görülebilir.
 • Ginga markası ve logosu, Rio de Janeiro Papalık Katolik Üniversitesi (PUC-Rio) ile Paraíba Federal Üniversitesi'ne (UFPB) ait tescilli markalardır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: