LCD TV

  LCD TV

  TV karşısında mükemmel bir gecenin keyfini çıkarın

  Bu Full HD 1080p ekranla mükemmel görüntü ve ses kalitesini yaşayın. Yüksek kalite standardı nedeniyle, Philips Flat TV ile doğru seçimi yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD TV

107 cm (42 inç), Full HD 1080p, DVB-T 42PFL3405H/12 Benzer ürünler bul

TV karşısında mükemmel bir gecenin keyfini çıkarın

Full HD görüntüler ve üstün ses kalitesi ile

 • İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için dinamik kontrast 50000:1

  İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için dinamik kontrast 50000:1

  En yüksek kontrasta ve canlı görüntüye sahip LCD flat ekranı istiyorsunuz. Philips gelişmiş video işleme ile bir araya gelen olağanüstü ışık kısma ve arka aydınlatmayı güçlendirme teknolojisi canlı görüntüler sağlar. Dinamik Kontrast, mükemmel siyah seviyesi ve koyu gölgelerle renklerin doğru çevrimiyle kontrastı artırır. Yüksek kontrasta ve canlı renklere sahip, parlak ve gerçeğe yakın bir görüntü sağlar.

 • Parlak, doğal görüntüler için 28,9 milyar renk

  Parlak, doğal görüntüler için 28,9 milyar renk

  En gelişmiş renk işleme teknolojisiyle canlı ve doğal görüntüler. 3 renk kanalı (RGB), toplam görüntü işleme gücünü 28,9 milyar renge çıkaracak şekilde optimize edilmiştir. Gelişmiş algoritmalar, en belirsiz gölgeleri ve ten tonlarını dahi algılar ve mümkün olan en gerçekçi görüntüyü oluşturur.

 • 2 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

  2 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

  HDMI, cihazdan TV'ye ses ve görüntü sinyallerini taşıyan tek bir kablodur ve bu sayede kablo dağınıklığını ortadan kaldırır. Bu kablo sinyalleri sıkıştırmadan taşıyarak ekranda en yüksek görüntü kalitesini elde etmenizi sağlar. Philips Easylink ile TV, DVD, BluRay, uydu alıcısı veya ev sineması sistemi gibi cihazlarda birçok işlemi yapmak için tek ihtiyacınız olan bir uzaktan kumanda.

 • USB üzerinden fotoğraf ve müzik keyfi

  USB üzerinden fotoğraf ve müzik keyfi

  USB konektör birçok USB Stick'teki (USB bellek sınıfı cihaz) jpeg resimlere ve mp3 müziklere erişmenizi sağlar. USB'yi TV'nin yan tarafındaki yuvaya takın ve kullanımı kolay ekran üzeri içerik tarayıcısıyla multimedya içeriğine erişin. Artık fotoğrafları ve müziği görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

 • 16W RMS ve Incredible Surround ile ortamı yaşayın

  Müziğin ritmini ve filmlerin sarsıcı ortamını hissedin. Güçlü 2x8W RMS amplifikatörlerden son derece gerçekçi bir ses yükselir. Incredible Surround, daha derin ve geniş ses çıkışıyla eksiksiz bir surround ses deneyimi yaşatarak seyir keyfinizi tamamlar.

 • PC girişi televizyonunuzu bir PC monitörü olarak kullanmanızı sağlar

  PC girişi ile televizyonunuzu VGA kablosuyla bir bilgisayara bağlayabilir ve PC monitörü olarak kullanabilirsiniz.

 • Set üstü kutu olmadan HD alımı için entegre MPEG-4 radyo

  Entegre dijital tuner sayesinde ek bir alıcı kullanmadan karasal TV yayınlarını alabilirsiniz. Dağınıklık olmadan kaliteli TV keyfini çıkarın.

 • Ödüllü Avrupa Eco Flower etiketi

  10 yılı aşkın bir süredir, çevre üzerindeki etkimizi azaltmak için yoğun bir biçimde çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Çevre dostu tasarım sürecimiz, çevreyi daha az etkileyen daha çevreci Philips televizyonlar geliştirmeyi amaçlamaktadır. Philips modellerinin büyük bir çoğunluğu yüksek enerji verimlilikleri, son derece düşük bekleme güçleri (gerekli AB ECO etiketi seviyesinden %50'ye varan oranda daha düşük), kurşun gibi tehlikeli maddelerin kullanılmaması ve Philips televizyonlarının kolayca geri dönüşüme tabi tutulacak şekilde tasarlaması sayesinde, AB ECO etiketi (çiçek) almaya hak kazanmıştır.

 • Derinlik ve netlik için Full HD TV ve Crystal Clear

  Crystal Clear özelliği, görüntü kalitesini dijital olarak en iyi kontrast, renk ve keskinlik düzeylerine ayarlayan görüntü yeniliklerini ifade eder. Sonuçta her türlü kaynaktan son derece net görüntüler elde edilir.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir
 • DVB-T desteği sadece belirli ülkelerde sağlanır
 • Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçüm.
 • 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.
 • Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: