1
Yemek Hazırlama

Yemek hazırlama

*Tavsiye edilen yeniden satış fiyatı
**Belirtilen özellikler her serideki tüm ürünler için geçerli değildir.

standlı mikserimiz

Philips Standlı mikser. Yeni, çok yönlü    

 

Yeni Philips standlı mikser, düşündüğünüzden de kolay, rakipsiz performans ve çok yönlülük sunuyor! Yenilikçi yoğurma kancası elle yoğurma hareketini taklit eder. Planetary mixing action ise yoğurma, karıştırma ve çırpma araçlarını yalnızca dairesel yerine ileri ve geri hareket ettirerek kasenin tüm çevresine ulaşır ve en harika ekmek veya pizza hamurunu elde etmeniz için kusursuz, tamamen karışmış malzemeler sunar.

Philips tarifleri

Peynirli Kurabiye


Bu lezzetli kurabiyeyi çok sayıda yapabilirsiniz. Kalanları buzluğa koyup bir dahaki sefer için çözündükten sonra, onları ısıtın. Haşhaş tohumları, susam tohumları veya tuz kristalleri gibi şekiller ve süslemeler ile servis edebilirsiniz

Haşlanmış Sebzeli Kuzu


Airfryer’ınızda aynı anda et ve sebze hazırlayabilirsiniz. Hava ile pişirdiğiniz için aromalar diğer pişirmeye kalmaz. Lezzetli marine edilmiş kuzu pirzolalarının tadını çıkarın!

Yabanmersinli Muffin


Hiçbir şey taze pişmiş ekmek kadar lezzetli değildir. Hamuru yapmak için mutfak robotunu kullanın.

Ahududulu Yoğurt Dondurma


Airfryer ve SoupMaker ile yapılmış meyveli bir tatlı. Soupmaker makinesini lezzetli yoğurt dondurması için ve Airfryer’I kurabiye için kullanın. Kurabiye, ahududu-vanilyalı krema ile doludur. Çok lezzetli!

İlham veren tarifler ve sağlıklı rehberlik  parmaklarınızın ucunda

 

En sevdiğiniz sağlıklı içeceklerin besin değeri bilgilerinden sağlığa faydalarına ve tek seferlik tariflerden kişisel hedeflerinize dayanan haftalık programlara kadar tüm seçenekler artık tek bir yerde ve dilediğiniz zaman elinizin altında. Üstelik bu seçenekler alışveriş listenizi hazırlarken bile size yardımcı olacak.

Philips mutfak aletleri

Su ısıtıcılar ve çay mak.