• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Yemek pişirme

  *Tavsiye edilen yeniden satış fiyatı
  **Belirtilen özellikler her serideki tüm ürünler için geçerli değildir.

  standlı mikser

  Philips Airfryer. Hava ile daha sağlıklı kızartma

  Evde kızartma yapmayı seviyor; ancak fritözün dezavantajlarıyla karşı karşıya mı kalıyorsunuz? Sağlıksız, kötü kokular, temizlemesi zor... Philips Airfryer en ideal çözümdür! Philips Airfryer ile çok daha sağlıklı kızartmalar yapabilirsiniz... hem de havayla!

   

  Normal bir fritözle karşılaştırıldığında Philips Airfryer ile yapılan kızartmalar %90'a kadar daha az yağ* içerir ve lezzetlidir! Ayrıca Philips Airfryer'ı temizlemesi kolaydır çünkü yemek sepeti çekmecesi ve aparatlar bulaşık makinesinde yıkanabilir ve kızartma yaparken evinizde hoş olmayan kokulara neden olmaz.

   

  Airfryer hakkında daha fazla bilgi edinin


  * Klasik Philips fritözde hazırlanan taze kızartmalarla karşılaştırılmıştır

  NutriU Uygulaması

   

  Philips Airfryer ile yapabileceğiniz 200'den fazla tarif ile NutriU uygulaması evde her gün lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirmeniz için ilham verir.

   

  Uygulamayı iOS veya Android için indirebilirsiniz.

  Philips mutfak aletleri

   

  İyi mutfak ekipmanları tüm mutfaklar için olmazsa olmazdır. Mutfak robotları, mikserler ve el blenderleri gibi aletlerle lezzetli tarifler yaratmak çok daha kolaydır. Çoğu cihazda bulunan çok sayıda uygulamayla cihazı çok amaçlı kullanabilirsiniz. Örnek olarak SoupMaker'ı leziz bir sucuklu bal kabağı çorbası yapmak için kullanmanın yanı sıra sabah harika bir muzlu smoothie de yapabilirsiniz.

   

  Airfryer aynı zamanda çok yönlü pişirme için mükemmel bir örnektir. Bir akşam Airfryer'da çıtır çıtır kızartmalar yapabilir, diğer akşam ise lezzetli bir lazanya pişirebilirsiniz. Pişirmek, kızartmak veya ızgara yapmak istediğiniz her şey için bir mutfak aleti mutlaka vardır.

  Yemek hazırlama

  Su ısıtıcılar ve çay mak.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.