1
Ütüleme

Tüm giysileriniz için
Zahmetsiz mükemmel sonuçlar

Tüm giysileriniz için
Zahmetsiz mükemmel sonuçlar
 

Buharlı ütüler ve buhar kazanlı ütülerde Dünyanın 1 numaralı ütü markası

 

Dünyanın önde gelen ütü markası olarak en iyi şekilde görünmenin ve hissetmenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, giysilerinizin harika görünmesini mümkün olan en hızlı ve verimli şekilde sağlamak için yenilikçi, üstün teknolojik özelliklere sahip buharlı ve buhar kazanlı ütüler geliştiriyoruz.

Ütüleme çözümlerinde tanınmış lider marka

 

Dünyanın önde gelen ütü markası olarak en iyi şekilde görünmenin ve hissetmenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz.

 

 

Bu nedenle, giysilerinizin harika görünmesini mümkün olan en hızlı ve verimli şekilde sağlamak için yenilikçi, üstün teknolojik özelliklere sahip buharlı ve buhar kazanlı ütüler geliştiriyoruz.

Daha Fazla BilgiDaha Az Bilgi
Dünyanın 1 numaralı ütü markası

Türkiye’nin 1 numaralı ütü markası*

Ütü kategorisinin lider ve güvenilir markası Philips

 

*Kaynak: Bağımsız bir pazar araştırma şirketinin Ocak – Aralık 2018 tarihleri arasında ütü perakende satışlarında adet ve satış değeri bazında lider markası Philips’tir.

Yenilikçi teknolojiler

Yenilikçi teknolojiler

Yenilikçi çözümler üreterek, tüm ütüleme deneyiminizin hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Özel OptimalTEMP teknolojimiz (akıllı çip teknolojisi) ile kottan ipeğe ütülenebilir tüm kumaşlarda, sıcaklık ayarı yapmak zorunda kalmadan ütü yapmanıza yardımcı olur.
Ödüllü çözümler

Ödüllü çözümler

Philips buharlı ve buhar kazanlı ütülerimiz, üstün tasarımı ve performansıyla ödüllü ve dünya çapında bilinen ürünlerdir.

Size en uygun ütüleme çözümünü bulun

Philips buhar kazanlı ütüler

Profesyonel sonuçlar için

buhar kazanlı ütüler
Philips buhar kazanlı ütüler, geniş su haznesi sayesinde güçlü ve daha uzun süre buhar sunar ve bu özelliği ile uzun süren ve fazla miktarda olan haftalık ütünün üstesinden gelmesi gereken aileler için ideal bir seçimdir.

Buharlı ütüye göre 2 kat daha güçlü sürekli buhar gücü sayesinde daha hızlı ütülemenize yardımcı olur.

 

*Philips Azur Performer buharlı ütüye kıyasla

Philips buhar kazanlı ütülerimizdeki büyük ve doldurulması kolay su hazneleri, daha uzun süre boyunca daha fazla buhar sunar.
Şaşırtıcı derecede hafif ve kullanımı rahat bu ütü, kaygan tabanı sayesinde giysilerinizde daha kolay kayarak bileğinizdeki baskıyı azaltır.
Daha fazla bilgi için  simgesine tıklayın

Philips buharlı ütüler

Hızlı ve etkili çözümler için

buharlı ütüler
Hız ve verimlilik açısından ideal olan Philips buharlı ütüler, daha küçük hacimli ütüleme işleri için harika bir seçimdir.
Yüksek buhar gücü sayesinde ütüleme işlerinizi daha hızlı tamamlamanıza yardımcı olur. OptimalTEMP teknolojisi (akıllı çip teknolojisi) ile kumaşlar arası geçiş yaparken ütünün ısınmasını veya soğumasını beklemenize gerek kalmaz.
İhtiyacınız olduğunda otomatik olarak ideal miktarda buhar sunan DynamiQ modu sayesinde hazneyi doldurma sıklığınız azalır.
OptimalTEMP (akıllı çip teknolojisi), DynamiQ (akıllı otomatik buhar) gibi yenilikçi üstün teknolojilerimiz sayesinde ütü yapmak artık her zamankinden daha kolay.
Daha fazla bilgi için  simgesine tıklayın

Philips buharlı düzleştirici
Hızlı ve pratik çözümler için

clothes steamers
Çok pratik. Ütü masasına gerek kalmadan istediğiniz zaman hızlı rötuşlar yapabilirsiniz.

Philips buharlı düzleştirici ile ipek, pileli, üzerinde taşları veya işlemeleri olan hassas ve ütülenmesi zor giysilerinizi* bile sıfır yanık riskiyle güvenle düzleştirebilirsiniz.

 

*Ütülenebilir tüm kumaşlarda

Bavulunuza rahatça sığabilecek kadar kompakt olan Philips buharlı düzleştirici, seyahatiniz boyunca yapmanız gereken tüm rötuşlarınız için uygundur.
Daha fazla bilgi için i simgesine tıklayın 

Philips ütünüzdeki kireci temizleme

 

Kireç oluşumu, ütünüzün buhar çıkışını olumsuz etkileyebilir ve giysilerinizde beyaz kireç tortusu bırakabilir. Yenilikçi kireç temizleme çözümlerimiz, minimum çaba sarf ederek ütü yapmanızı sağlar ve temiz çamaşırlarınızı kirletebilecek kahverengi/beyaz lekeler, kahverengi su ve sızıntı oluşumunu önler.

Ütümü nasıl temiz tutabilirim?

 

Kireç oluşumu, ütünüzün buhar çıkışını olumsuz etkileyebilir ve giysilerinizde beyaz kireç tortusu bırakabilir. Yenilikçi kireç temizleme çözümlerimiz, minimum çaba sarf ederek ütü yapmanızı sağlar ve temiz çamaşırlarınızı kirletebilecek kahverengi/beyaz lekeler, kahverengi su ve sızıntı oluşumunu önler.

Bültenimize abone olun

Philips bilgilerinizin gizliliğine değer verir ve saygı gösterir. Daha fazla bilgi için lütfen okuyun: Gizlilik Beyanı

Bültenimize abone olduğunuz için teşekkür ederiz!

Üzgünüz, bültenimize abone olma işleminiz başarısız oldu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.