• Peşin fiyatına 9 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Tüm giysileriniz için
  Zahmetsiz mükemmel sonuçlar

  Tüm giysileriniz için
  Zahmetsiz mükemmel sonuçlar
   

  Buharlı ütüler ve buhar kazanlı ütülerde Dünyanın 1 numaralı ütü markası

   

  Dünyanın önde gelen ütü markası olarak en iyi şekilde görünmenin ve hissetmenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, giysilerinizin harika görünmesini mümkün olan en hızlı ve verimli şekilde sağlamak için yenilikçi, üstün teknolojik özelliklere sahip buharlı ve buhar kazanlı ütüler geliştiriyoruz.

  Ütüleme çözümlerinde tanınmış lider marka

   

  Dünyanın önde gelen ütü markası olarak en iyi şekilde görünmenin ve hissetmenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz.

   

   

  Bu nedenle, giysilerinizin harika görünmesini mümkün olan en hızlı ve verimli şekilde sağlamak için yenilikçi, üstün teknolojik özelliklere sahip buharlı ve buhar kazanlı ütüler geliştiriyoruz.

  Daha Fazla BilgiDaha Az Bilgi
  Dünyanın 1 numaralı ütü markası

  Türkiye’nin 1 numaralı ütü markası*

  Ütü kategorisinin lider ve güvenilir markası Philips

   

  *Kaynak: Bağımsız bir pazar araştırma şirketinin Ocak – Aralık 2018 tarihleri arasında ütü perakende satışlarında adet ve satış değeri bazında lider markası Philips’tir.

  Yenilikçi teknolojiler

  Yenilikçi teknolojiler

  Yenilikçi çözümler üreterek, tüm ütüleme deneyiminizin hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Özel OptimalTEMP teknolojimiz (akıllı çip teknolojisi) ile kottan ipeğe ütülenebilir tüm kumaşlarda, sıcaklık ayarı yapmak zorunda kalmadan ütü yapmanıza yardımcı olur.
  Ödüllü çözümler

  Ödüllü çözümler

  Philips buharlı ve buhar kazanlı ütülerimiz, üstün tasarımı ve performansıyla ödüllü ve dünya çapında bilinen ürünlerdir.

  Size en uygun ütüleme çözümünü bulun

  Philips buhar kazanlı ütüler

  Profesyonel sonuçlar için

  buhar kazanlı ütüler
  Philips buhar kazanlı ütüler, geniş su haznesi sayesinde güçlü ve daha uzun süre buhar sunar ve bu özelliği ile uzun süren ve fazla miktarda olan haftalık ütünün üstesinden gelmesi gereken aileler için ideal bir seçimdir.

  Buharlı ütüye göre 2 kat daha güçlü sürekli buhar gücü sayesinde daha hızlı ütülemenize yardımcı olur.

   

  *Philips Azur Performer buharlı ütüye kıyasla

  Philips buhar kazanlı ütülerimizdeki büyük ve doldurulması kolay su hazneleri, daha uzun süre boyunca daha fazla buhar sunar.
  Şaşırtıcı derecede hafif ve kullanımı rahat bu ütü, kaygan tabanı sayesinde giysilerinizde daha kolay kayarak bileğinizdeki baskıyı azaltır.
  Daha fazla bilgi için  simgesine tıklayın

  Philips buharlı ütüler

  Hızlı ve etkili çözümler için

  buharlı ütüler
  Hız ve verimlilik açısından ideal olan Philips buharlı ütüler, daha küçük hacimli ütüleme işleri için harika bir seçimdir.
  Yüksek buhar gücü sayesinde ütüleme işlerinizi daha hızlı tamamlamanıza yardımcı olur. OptimalTEMP teknolojisi (akıllı çip teknolojisi) ile kumaşlar arası geçiş yaparken ütünün ısınmasını veya soğumasını beklemenize gerek kalmaz.
  İhtiyacınız olduğunda otomatik olarak ideal miktarda buhar sunan DynamiQ modu sayesinde hazneyi doldurma sıklığınız azalır.
  OptimalTEMP (akıllı çip teknolojisi), DynamiQ (akıllı otomatik buhar) gibi yenilikçi üstün teknolojilerimiz sayesinde ütü yapmak artık her zamankinden daha kolay.
  Daha fazla bilgi için  simgesine tıklayın

  Philips buharlı düzleştirici
  Hızlı ve pratik çözümler için

  clothes steamers
  Çok pratik. Ütü masasına gerek kalmadan istediğiniz zaman hızlı rötuşlar yapabilirsiniz.

  Philips buharlı düzleştirici ile ipek, pileli, üzerinde taşları veya işlemeleri olan hassas ve ütülenmesi zor giysilerinizi* bile sıfır yanık riskiyle güvenle düzleştirebilirsiniz.

   

  *Ütülenebilir tüm kumaşlarda

  Bavulunuza rahatça sığabilecek kadar kompakt olan Philips buharlı düzleştirici, seyahatiniz boyunca yapmanız gereken tüm rötuşlarınız için uygundur.
  Daha fazla bilgi için i simgesine tıklayın 

  Philips ütünüzdeki kireci temizleme

   

  Kireç oluşumu, ütünüzün buhar çıkışını olumsuz etkileyebilir ve giysilerinizde beyaz kireç tortusu bırakabilir. Yenilikçi kireç temizleme çözümlerimiz, minimum çaba sarf ederek ütü yapmanızı sağlar ve temiz çamaşırlarınızı kirletebilecek kahverengi/beyaz lekeler, kahverengi su ve sızıntı oluşumunu önler.

  Ütümü nasıl temiz tutabilirim?

   

  Kireç oluşumu, ütünüzün buhar çıkışını olumsuz etkileyebilir ve giysilerinizde beyaz kireç tortusu bırakabilir. Yenilikçi kireç temizleme çözümlerimiz, minimum çaba sarf ederek ütü yapmanızı sağlar ve temiz çamaşırlarınızı kirletebilecek kahverengi/beyaz lekeler, kahverengi su ve sızıntı oluşumunu önler.

  You are about to visit a Philips global content page

  You are about to visit the Philips USA website.

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.