• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

   Buharlı ütüler

  Akıllı buhar.
  Gurur verici

  sonuçlar.

  Philips Azur 8000 Serisi buharlı ütü ile
  her zamankinden daha hızlı ve
  mükemmel ütüleme sonuçları

  Philips buharlı ütüler, Azur Elite, DST8050/20

  DynamIQ akıllı otomatik buhar teknolojisi

  OptimalTEMP ile ütülenebilir tüm kumaşlarda sıfır yanık garantisi

  Turbo buhar pompası ile %50’ye kadar daha fazla buhar

  Ev işlerinin size engel olmasına izin vermeyin. DynamIQ akıllı otomatik buhar teknolojisine sahip en akıllı ve en güçlü* buharlı ütümüz Philips Azur 8000 Serisi ile mükemmel sonuçlar elde edin.

  *GC4910'a kıyasla

  Philips Azur 8000 Serisi

  Dynamiq Philips azure

  DynamIQ akıllı otomatik buhar teknolojisi

  Üstün rahatlık ve zahmetsiz ütüleme deneyimini yaşayın. Philips Azur 8000 Serisi ütünüz, akıllı otomatik buhar teknolojisi ve hareket sensörleri ile her hareketinizi algılar ve mükemmel miktarda buhar verir, durduğunuzda ise buhar çıkışı durur.

  No Burns

  OptimalTEMP ile ütülenebilir tüm kumaşlarda sıfır yanık riski

  Tüm endişelerinizi ortadan kaldırın ve kottan ipeğe ütülenebilir tüm kumaşlarda sıfır yanık garantisiyle ütüleyin. Mükemmel sonuçları zahmetsizce almanıza yardımcı olur.

  Turbo

  Turbo buhar pompası ile %50’ye kadar daha fazla buhar

  Turbo buhar pompası sayesinde akıllı ütünüz, kırışıklıkların hiç olmadığı kadar hızlı giderilmesi için %50 daha güçlü ve sürekli buhar sağlar.

  Çoklu buhar seçenekleri

  DynamIQ akıllı otomatik buhar çıkışı, sürekli olarak mükemmel sonuçlar için sizin yerinize çalışır. Alternatif olarak, tam kapasiteli buhar için Max (Maksimum) moduna veya en yüksek enerji verimliliğine sahip buhar için Eco (Ekonomik) moduna geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca buhar gerektirmeyen, hızlıca ütü yapmak istediğiniz zamanlarda Off (Kapalı) seçeneğini belirleyebilirsiniz.

  Iron quick

  Hızlı Kireç Temizleme

  Her ütülemede aynı mükemmel performans için kireç temizleme işlemini çok kolaylaştırdık. Hızlı Kireç Temizleme ile 15 saniyede kireci temizler ve akıllı kireç hatırlatıcısı temizlik zamanı geldiğinde uyarı verir.  

  Philips buharlı ütüler, kolay kireç temizleme, Hızlı Kireç Çözme

  Akıllı ütünüz soğuduktan ve fişinizi çıkardıktan sonra, hızlı kireç çözme kısmındaki kilidi açık konumuna getirin ve hazneyi yukarı çekerek çıkarın.

  Philips buharlı ütüler, kolay kireç temizleme, yıkama ve kurutma

  Hızlı Kireç Çözme haznesini çıkarın ve boşaltın, suyla yıkayın ve kurutun.

  Philips buharlı ütüler, Hızlı kireç çözme özelliği yeniden akıllı ütüde

  Hızlı Kireç Çözme haznesini akıllı ütüye geri takın ve sabitlemek için aşağı doğru bastırın.

  Azur 8000 Serisini keşfedin

  Philips buharlı ütüler, Azur Elite ürün videosu

  Azur 8000 Serisi hakkında kullanıcı görüşleri

  Ödüller

  Reddot winner 2022
  Design award 2022

  Sıkça Sorulan Sorular

  Philips akıllı buharlı ütüm tüm kumaş türlerinde güvenle kullanılabilir mi?

  Evet, ütülenebilir kumaşların tümünde güvenlidir ve kullanıma uygundur. Kot kumaşlardan ipek kumaşlara kadar her türlü kumaşta yanık riski yoktur.

  Philips akıllı buharlı ütümde ne tür su kullanmalıyım?

  Musluk suyu önerilir. Philips akıllı buharlı ütünüzün iyi çalışmasını sağlamak için aşağıdaki ipuçlarını uygulayın.

   

  Philips akıllı buharlı ütünüz musluk suyuyla kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Su sertliği yüksek bir bölgede yaşıyorsanız kireç tortusu hızlıca birikebilir.

   

  Böyle bir durumda damıtılmış veya demineralize su kullanabilirsiniz (%50 oranında demineralize su ve aynı oranda musluk suyu da kullanabilirsiniz).

   

  Güvenli olmaması nedeniyle, su damlamasına ve kahverengi lekelere sebep olabileceğinden ve cihazınıza zarar verebileceğinden parfümlü su, kurutma makinesinde biriken su, sirke, kola, kireç çözücü maddeler, ütülemeye yardımcı ürünler, kimyasal olarak kireçten arındırılmış su veya başka kimyasallar kullanmayın.

   

  Giysilerinizin güzel kokması için şunları deneyin:

   

  • Yıkama esnasında parfümlü çamaşır yumuşatıcısı kullanın
  • Yıkama esnasında esansiyel yağlar (aromalar) kullanın
  • Ütüleme veya buhar işleminden sonra bir sprey yardımıyla kumaşlarınıza parfümlü su sıkın

  DynamiQ buhar modu nedir?

  DynamiQ buhar modu, daha hızlı ütüleme sonuçları almanız için ütüleme sırasında ihtiyaç duyduğunuzda otomatik olarak mükemmel miktarda buhar verir. Üstün rahatlık ve zahmetsiz ütüleme için ütünüz hareket ettiğinde buhar otomatik olarak başlar ve hareket etmediğinizde durur.

  Hızlı kireç çözme özelliği nedir?

  Zaman geçtikçe buharlı ütünüzde kireç birikir. Hızlı kireç çözme özelliği, ütünüzü 15 saniyeden kısa sürede kireçten arındırmak için tasarlanmıştır. Kireç oluşumuna karşı geliştirilmiş bu kolay çözüm, akıllı buharlı ütünüzün sorunsuz çalışmasını sağlar. Nasıl olduğunu buradan okuyun.

   

  Isınma ve buhar sırasında oluşan termal şok, tabanın buhar veren bölgesinde kireç birikmesine neden olur. Philips Azur 8000 Serisi, kirecin kolayca parçalanmasını sağlayan özel olarak tasarlanmış bir tabana sahiptir ve parçalanan kireç otomatik olarak çıkarılabilir hazneye taşınır. Toplanan kireç, hazneyi boşaltarak ve ütüyü sallayarak 15 saniyeden kısa süre içinde kolayca temizlenebilir. Böylece ütü her geçen gün performansını korur. Nasıl olduğuna buradan göz atabilirsiniz.

  SteamGlide Elit tabanı nedir?

  SteamGlide Elit, üstün kayma performansı ve çizilmeye karşı maksimum dayanıklılık için en iyi tabanımızdır. Paslanmaz çelik taban, sıradan bir alüminyum tabana göre iki kat daha serttir. Gelişmiş titanyum katmana sahip patentli 6 katmanlı kaplamamız, en hızlı sonuçlar için zahmetsiz biçimde kayar.

  Philips Azur 8000 Serisi buharlı ütüyü diğer buharlı ütülerimizle karşılaştırın

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.